Birmingham - czy warto tu przyjeżdżac ???

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez tabacpau » 7 paź 2006, 13:41 Birmingham - czy warto tu przyjeżdżac ???

Hej
Mam zamian przyjechac do Birmingham wraz ze swoja dziewczyna w okolicach stycznia lub poczatku lutego. Mam w zwiazku z tym kilka zapytan:

1. Czy warto przyjechac w te okolice jesli chodzi o prace ??? Czy tu jest łatwiej o prace jak np. w Londynie ?
2. Czy jest szansa na to, że znajde mieszkanie w okolicach 30-40 funtów za tydzien (nie musi byc zadnych luksósów, byle bylo sie gdzie wyspac) ?

Jeszcze mam kilka dodatkowych pytan:

1. Jak najlepiej szukac pokoju ?
2. Jak najlepiej szukac pracy - chodzac i pytajac, czy np. przez internet, gazety itd.

Zadaje te pytania bo mam nadzieje, ze ktos doswiadczony w tych sprawach mi odpowie.
Bede wdzieczny.
Moj kontakt e-mail: mikolaj.janecki@morasko.com

Pozdrawiam
Mikołaj

tabacpau
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 paź 2006, 13:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 7 paź 2006, 13:53 Re: Birmingham - czy warto tu przyjeżdżac ???

Witam
Niewiem czy jest prosciej niz w londynie ale napewno taniej - jedzenie, mieszkanie duzo ludzi ucieka z londynu do bham. Z praca niema duzo problemow tylko zarejestrowac sie w kilku agencjach no i jezyk chociaz podstawy. Mieszkanie poszukaj wczesniej w necie, gazecie albo polskim klubie jest duzo ogloszen to juz na miejscu
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez tabacpau » 7 paź 2006, 14:32 Mieszkanie

Właśnie w kwestii mieszkania:

1. Jakie są mniej więcej ceny wynajecia pokoju dla dwóch osób ? (czytałem tu na forum, że gdzies w granicach 30-40 funtów tygodniowo) ???
2. Gdzie najlepiej szukac pokoju ? Może są jakies strony www gdzie mozna to znalezc ?

3. Jakie sa koszty jesli chodzi o..bilety autobusowe w Bham ? Ile kosztuje taki miesieczna sieciówka ???

tabacpau
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 paź 2006, 13:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 7 paź 2006, 18:17 Re: Birmingham - czy warto tu przyjeżdżac ???

..ale to juz bylo.. sialala
I NIE WROCI WIECEJ! :evil:
czytac, czytac i jeszcze raz czytac!
:???: drugi londynek sie tu robi- co ktorys post to to samo pytanie. nic, tylko rozge odkurzyc :evil:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez John.Q » 7 paź 2006, 18:19 Re: Birmingham - czy warto tu przyjeżdżac ???

Witam

Tutaj masz adresy stron, ktore odpowiedza Ci na twoje pytania:

http://www.rightmove.co.uk/
http://www.travelwm.co.uk/

Z powazaniem

John Q
Z powazaniem

John Q

John.Q
Raczkujący
 
 
Posty: 75
Dołączył: 18 sie 2006, 21:10
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI

cron