jakie to BT jest pomocne

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 22 wrz 2008, 14:39 jakie to BT jest pomocne

no wiec mam problem. 15 pazdziernika zmieniam lokum, dzwoniac do bt oraz virgin (mam internet na lini bt) ze chce zakonczyc odbieranie uslug w dniu 15 pazdziernika... virgin nie mialo z tym problemow ale bt juz to gorzej poszlo...

bt odcielo mnie w dniu dzwonienia do nich z informacja o zakonczeniu uslugi... czyli 19 wrzesien... oczywiscie dzisiaj juz nie dziala telefon (net o dziwo jeszcze daje rade )

popelnil blad koles do ktorego dzwonilem (BT) wklepujac zakonczenie uslugi natychmiastowe a nie na termin 15 pazdz...

dzisiaj zadzwonilem do bt co jest i niech mnie polacza bo wkoncu mam neta do 15 pazdz na co babka zaczela przepraszac i zaproponowala przylaczenie mnie do lini tel na okres do 15 pazdz z tym ze bedzie nowy numer i nowe konto i to wszystko NOWE i FAJNE bedzie podlaczone w czwartek biezacego tyg, w sumie sobie pomyslalem "no ok, niech bedzie", ale po 25 minutach czekania na kolejna osobe co by to rozwiklac polaczylem sie z jakims kolesiem reklamujacym internet bt (lol) w trakcie czekania sobie pomyslalem ze skoro idioci nie wiedza co znaczy "prosze mnie odlaczyc 15 pazdz" to chyba tymbardziej bedzie ciezej zakonczyc po 20 dniach linie bt (kazdy nowy kontrakt odciety przed terminem 12m to kara chyba 50f) bo kazdy nastepny ich telefoniczny przedstawiciel powie co innego i bedzie przepraszac za kolege... w sumie to mam ich gleboko w dupie, w zyciu juz nic od nich nie wezme chocby mi za darmo dawali sqrw... jedne... tak o to tym milym akcentem pozegnam sie z netem 24 wrzesnia (dostalem list od virgin ze bt kompletnie mnie rozlacza w tym dniu wlasnie)

no i gdzie tu sie pozalic teraz na owego kolesia co popelnil blad? napewno maja nagrana ta rozmowe chcialbym ja odsluchac czy w piatek 19 wrzesnia bylem juz tak podniecony weekendem ze powiedzialem "odetnijcie mnie teraz" czy moze koles wysylal na kompie zaproszenia na potancowke u rodzicow i wklepal przypadkowo "dzisiaj"? wysylanie zazalen chyba sie mija z celem, ich chief executive raczej duzo sobie z tego nie zrobi ze jakis szarak z polski ma im cos do wygarniecia... ehh normalnie porazka z ta firma, polecam 3mac sie od nich jak najdalej.. banda jelopow !!
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

Powrót do SZUKAM INFORMACJI