Dostawcy prądu

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Grzes* » 27 paź 2008, 18:08 Dostawcy prądu

Po wystawieniu rachunku za prąd przez British Gas postanowiłem niezwłocznie zmienić dosawcę proądu. Pytanie tylko co jest tańsze od BG?
Obecnie BG liczy sobie aż ok 24 pensy za 1 kilowatt :!:
Jeśli ktoś z Was ma innego dostawcę powiedzcie jakie stawki są u nich.
Może któregoś dostawce polecicie.

I jeszcze jedno... czy ktoś z Was wcześniej rezygnował już z BG bo nie wiem czy po przejściu do innego dostwacy kontrakt jest samoczynnie przenoszony czy trzeba powiadomić szanowne BG o tym zamiarze.

Ogólnie jak już to ktoś kiedyś powidział wszystko co ma w nazwie BRITISH jest do d... .
Avatar użytkownika
Grzes*
Rozeznany
 
 
Posty: 127
Dołączył: 16 sie 2006, 09:52
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wojtaszek » 27 paź 2008, 19:58 re

Ja też planuje odciąć ich od kraniku. Otóż dostaje zawyzony rachunek. Okazuje sie ze błąd. Po jakims czasie wszystko jest wyrównane na 0. Dostaje pismo od nich ze jestem na 0. A za chwile ze mam debet u nich i to spory. Pismo ze mam debet powiedzmy wystawione na 15tego a ze jestem na 0 17tego. Kpiny w zywe oczy. Telefon - okazuje sie ze błąd popelnil pracownik który juz nie pracuje. No ale kto ma za błąd pracownika placic? Ja. No to dostaja pismo wystawione po pismie debetowym ze jednak jestem na 0. No i konsternacja bo papier jest papier. Zadanie rozmowy z managerem bo z szeregowym idiotą nie ma co gadać. Manager ze podejdzie do sprawy powaznie i sie skontaktuje tego samego dnia. Dzis mija tydzien i zero odzewu. Sądzę ze chcę wyrwac kase, ale nie mają ku temu podstaw bo osoby odpowiedzialnej juz w tej firmie nie ma. Rece opadają. I tylko pytanie jak dalej to mam poprowadzic? Bo zgryz jest i nerwy tez sie straci.

Kiedys była stronka z porownywaniem ofert, moze ktos ja przypomni.

wojtaszek
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 17 lut 2007, 12:28
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 27 paź 2008, 20:27 Re: Dostawcy prądu

Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez DD » 28 paź 2008, 07:47 ja mam

w EDF, place tyle ile mam zaplacic a o to glownie chodzi ;-)

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 28 paź 2008, 13:45 Re: Dostawcy prądu

Grzes* napisał(a):Może któregoś dostawce polecicie. .


Scottish Power. Ostanio porownywalem sobie na uswitch.com i wciaz na moim post code wychodzili najtaniej. Mam od nich gaz i "prund".

Grzes* napisał(a): I jeszcze jedno... czy ktoś z Was wcześniej rezygnował już z BG bo nie wiem czy po przejściu do innego dostwacy kontrakt jest samoczynnie przenoszony czy trzeba powiadomić szanowne BG o tym zamiarze.


NIc nie musialem robic, 15min z gosciem ze Scottish Power i oni potem zalatwiaja za ciebie wszystko. Dostep do rachunku przez neta, z ladnumi wykresikami zuzycia nawet :-)

HTH

zdrowka!
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI