KARTA CSCS

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez artur01 » 14 lis 2008, 18:21 KARTA CSCS

Witam serdecznie i prosze o pomoc dostaLem oferte pracy ale potrzebuje wyrobic karte CSCS(praca na budowie :mrgreen: )czy moze mi ktos podpowiedziec gdzie moglbym to zrobic w Bermingham lub okolicy zgory dzieki pozdrawiam

artur01
Raczkujący
 
 
Posty: 86
Dołączył: 9 kwi 2008, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cold.tea » 20 lis 2008, 22:00 Re: KARTA CSCS

Zeby uzyskac karte CSCS (Construction Skills Certification Scheme) trzeba:

- kupic ksiazke z pytania testowymi: "All the Questions and Answers from the CITB Skills Health and Safety Test", ksiazke mozna kupic na stronie ksiegarni wysylkowej amazon.co.uk, ksiazka kosztuje okolo 8 funtow.

- wiedziec jaki typ karty potrzebujesz - robotnicy potrzebuja inna karte niz menagerowie czy inzynierowie. Najlepiej zapytac pracodawce ( i tak jego podpis potrzebny jest na aplikacji) i dodatkowo sprawdzic na stronie: www.cscs.uk.com

- zdac egzamin z odpowiedniego zakresu pytac (wszystkie informacje znajdziesz w ksiazce podanej wyzej), egzamin mozna zdac w Birmingham:

Site Code: 6301 Part Ground Floor, Beaufort House
94-96 Newhall Street
Birmingham B3 1PB

Test mozna sobie zarezerwowac przez internet na stronie :cscs.uk.com

- po zdaniu testu nalezy wyslac aplikacje, czeka sie okolo 4 tygodni, czasem wymagaja ( ode mnie wymagali) potwierdzenia dyplomu przez rozponawana instytucje. Wszystko zalezy jaki rodzaj karty pootrzebujesz.

Caly koszt wyrobienia karty CSCS to okolo 50 funtow ( 25 za egzamin i 25 za karte).

Ksiazke z pytaniami mozna dostac w jezyku polskim i egzamin chyba tez.

Pozdrawiam i powodzenia z karta
cold.tea

cold.tea
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 16 cze 2008, 11:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artur01 » 20 lis 2008, 22:43 Re: KARTA CSCS

Dzieki serdecznie sytuacja na dzien dzisiejszy jest taka ze rejestracja i zapis na egzamin podstawowej karty cscs basic kosztuje 805f ale nie chodzi o pieniadze sprawa jest taka ze ja chce sie zapisac zaplacic i przygotowac do egzaminu który chce zdac a nie zeby jakis mi ciec podpisywał jakies papiery ze moge u niego pracowac jak przedstawie mu papiery mimo wszystko dzieki za pomoc zadzwonie pod dany adres i zapytam (Pozdrawiam wszystkich formowiczow i budowlancow)

[ Dodano: Czw Lis 20, 2008 22:44 ]
sory mała pomyłka 85 f

artur01
Raczkujący
 
 
Posty: 86
Dołączył: 9 kwi 2008, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 21 lis 2008, 19:10 Re: KARTA CSCS

cold.tea

a nie orientujesz sie moze jak poprowadzic aplikacje zeby dostac sie na budowe jakogeodeta?! mam karte cpcs i doswiadczenie, przetlumaczylem dyplom ukonczenia szkoly ale na dziesiatki zyciorysow wyslanych tylko kilka odpowiedzi i tylko agencje...

karte zrobilem jakies 3m temu. na wiosne zamierzam wkrecic sie na budowe, a za jakoby blizej mojego fachu to uda sie kogos naklonic na dzien probny w geodezji... innej drogi nie widze, ehh. moze masz jakis pomysl... z gory dzieki.

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez artur01 » 22 lis 2008, 18:32 Re: KARTA CSCS

Nie orejentuje sie ale kolega pracuje jako brygadzista na budowie w Cardif(od lutego przenosza go na duza budowe w Bermingham)jak bede z nim rozmawiał to moge podpytac moze on wie to dam ci znac ale niemoge obiecac pozdrawiam ;)

artur01
Raczkujący
 
 
Posty: 86
Dołączył: 9 kwi 2008, 17:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanwaestel » 22 lis 2008, 19:39 Re: KARTA CSCS

ok. dzieki za wiesci. karte mam razem z uprawnieniami na wozki terenowe tzw. telehandlers'y

pozdroweczki

vanwaestel
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Wiek: 29
Dołączył: 15 gru 2006, 20:12
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI