Biuro na godziny?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Galadriela » 19 lis 2008, 20:02 Biuro na godziny?

Witam, czy słyszeliscie moze gdzie mozna w Bham (chetnie w jakims polskim miejscu/osrodku) wynajac biurko na spotkania z klientami?

Niedawno przyjechalam i dopiero zaczynam dzialalnosc, bez gwarancji ze się rozwinie oczywiscie. Chodzi o porady/konsultacje w dosc specyficznej dziedzinie (nie podaje szczegolow bo forum to nie miejsce na ogloszenia) wiec dobrze by bylo, zeby biurko "mialo drzwi", czyli zeby bylo tam minimum prywatnosci.

Wiem, ze np. tutejsi polscy psychologowie udzielaja gdzies tam porad raz w tygodniu - wlasnie cos takiego by mnie interesowalo, zeby oplacic (z gory) jedna, ewentualnie kilka godzin w tygodniu i moc podawac klientom miejsce i terminy.

Dzialalnosc mam zarejestrowana w domu, wiec to nie chodzi o oficjalny adres firmowy, tylko o miejsce na spotkania.

Bede wdzieczna za jakies wskazowki
Pzdr.

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 19 lis 2008, 20:33 Re: Biuro na godziny?

Nie wiem jak to z najmem na godziny, ale przez dziure w drzwiach ktos ostatnio mi wtyknal ulotke, ze w custard factory w centrum od 50fu na tydzien sa dostepne lokale biurowe.
Powodzenia zycze.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wojtekj23 » 6 gru 2008, 11:30 Re: Biuro na godziny?

witam mam pytanie jakiego rodzaju szuka pani pomieszczenia, o lie jest jeszcze potrzebne proszę o kontakt telefoniczny 07850828386 pozdrawiam Wojtek.

wojtekj23
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 gru 2008, 09:17
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI