wypadek samochodowy i odszkodowanie!

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez skolimek22 » 20 lis 2008, 20:38 wypadek samochodowy i odszkodowanie!

Mialem wypadek samochodowy nie z mojej winy i auto jest zniszczone nie do naprawy, dostalem juz pieniadze z ubezpieczenia ale nie jestem z nich zadowolony. Czy ktos mial tu do czynienia z firmami prawniczymi ktore zajmuja sie odszkodowaniami powypadkowymi - za auto i szkody zdrowotne???

skolimek22
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 13 lut 2007, 16:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maniek2140 » 21 lis 2008, 09:35 Re: wypadek samochodowy i odszkodowanie!

hhhh trydna sprawa
z tym wypadkiem
napisz ile dostales tych pieniedzy i ile wpisales w ubezpieczeniu wartosc samochodu

[ Dodano: Pią Lis 21, 2008 09:41 ]
po 2gie jesli to nie nie z twojej winy mozesz dostac a nawet dostaniesz odszkodowanie zdrowotne od sprawcy wypadku ty i pasarzerowie jesli byli ja juz to przeszlem dostalem ja kase i pasezer kase troche to trwa ale mozna wyrwac pare zlotych u mnie trawalo to 6 miesiecy a jak to zalatwic to proste? w goncu polskim na jednej ze stron jest reklama na cala strone oglasza sie firma ktora sie zajmuje takimi zeczami podam tobie numer do biura zadzwon tam pracuja tam polki 01582454543

maniek2140
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Dołączył: 12 sty 2007, 22:08
Reputacja: -7
Wyśmiewca


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI