Kurs jezykowy SITA

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez markosik1 » 23 paź 2006, 14:54 Kurs jezykowy SITA

Chcialem sie dowiedziec, czy ktos korzystal z kursu sita i jakie sa opinie i czy warto zaryzykowac i zakupic za 1335 zl 4 czesci kursu wraz z urzadzeniem?

markosik1
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 45
Dołączył: 23 paź 2006, 09:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 23 paź 2006, 22:02 Re: Kurs jezykowy SITA

Kiedys przymierzalem sie do kupna takiego kursu. Ale przypadkiem dowiedzialem sie, ze nie jest on przeznaczony dla osob, ktore maja klopoty z oddychaniem przez nos. Wiec musisz to wziasc pod uwage bo nie wszedzie sie o tym mowi. Zastanawialem sie takze nad zwyklym kursem jezykowym prowadzonym przy uzyciu metody SITA. Co do skutecznoscii tej metody nie moge nic powiedziec bo nie korzystalem. Jezeli rzeczywiscie mozna sie szybko nauczyc pewnych rzeczy to musi byc niezly. Ale calkowicie jezyka chyba nie da sie z tego nauczyc. Jednak najlepiej byloby jakby sie wypowiedzial ktos kto doswiadczyl tego na wlasnej skorze. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 24 paź 2006, 18:51 Re: Kurs jezykowy SITA

ja mam ten kurs na kompie, niedawno sie sciagnal... podstawowy i zaawansowany po 2 czesci i jeszcze idiomy mi sie sciaga i biznes caly... hmm najlepsza jest gadka na poczaqtku kazdej lekcji "wyobraz sobie ze znajdujesz sie w miejscu przyjemnym...' a ja akurat tego w pracy sluchalem :) podklad tej muzyczki jest bardzo relaksujacy, natomiast technika nauczania... hmm sam niewiem, ja narazie przesluchalem podstawowy i wszystko umiem (90% tego co tam uczyli juz umialem) jakos sie zabrac niemoge za zaawansowany, ale dzisiaj moze go wgram i poslucham jutro 11h w robocie :)

pozdr
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 24 paź 2006, 21:44 Re: Kurs jezykowy SITA

Posiadanie samego kursu nic nie daje. Caly szkopul tkwi w urzadzenku, ktore mierzy Twoj oddech oraz reguluje go i w zaleznosci od tego czy jestes juz zrelaksowany czy nie uruchamia lekcje.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez markosik1 » 25 paź 2006, 15:34 Re: Kurs jezykowy SITA

no oki ale czy jak juz bede zrelaksowany lub ty byles to mogles sie sporo nauczyc?

markosik1
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 45
Dołączył: 23 paź 2006, 09:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI