klopocik z nokia :)

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 29 paź 2006, 22:32 Re: klopocik z nokia :)

nawad, i jeszcze jedno! nigdy i nigdzie nie podawaj swojego IMEI sa w necie zlodzieje numero IMEI...daja oglosznia ze potrafia sciagac simlocki z kazdego telefonu...Ze starszych modeli owszem mozna to zrobic za pomoca IMEI i kodu ale nie z tych najnowszych telefonow...
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Yardley » 30 paź 2006, 13:14 Re: klopocik z nokia :)

Zadzwon do swojej sieci, powiedz ze chcesz sciagnac smoka podajesz swoje dane, nr konta kase ci sciagna z konta na mejla wysla ci numerki za pomoca ktorych sciagniesz locka. Koszt to 15 - 20. Tak slyszalem Pozdro
Avatar użytkownika
Yardley
Stały Bywalec
 
 
Posty: 367
Wiek: 43
Dołączył: 23 cze 2006, 18:25
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez markosik1 » 30 paź 2006, 15:10 Re: klopocik z nokia :)

Najprosciej jest kupic telefony w Carphone warehause tam daja bez simlockow

markosik1
Raczkujący
 
 
Posty: 50
Wiek: 45
Dołączył: 23 paź 2006, 09:07
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ika » 31 paź 2006, 16:48 Re: klopocik z nokia :)

hi hi kalkulatorki do kodów są łatwo dostępne w necie za free można to zrobić samemu ale nie do bb5 kazdy ucziwy człowiek kóry ściąga simlocki powie że to na razie nie ma sensu niektórzy robia nakładki na oprogramowanie ale to prowizorka i potem sa problemy jedyne wyjście to wysłać gdzieś tam za 400 - 500 złoty wolałam nie ryzykować

ika
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 5 cze 2006, 17:46
Lokalizacja: bham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez nawad » 31 paź 2006, 17:19 Re: klopocik z nokia :)

czyli jak mi piszecie mam sobie dac spokoj , bo nie przeskocze......... :( dzieki za zaangazowanie :)
Avatar użytkownika
nawad
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 25 cze 2006, 18:26
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 31 paź 2006, 21:14 Re: klopocik z nokia :)

ja kupiłem na ebayu kalkulatorek do BB5 .. oczywiscie nie zadzialał według komentarzy które gosc dostał wiekszosci osób niedziałało jendka byly jakies wyjatki, nie wiem, osobiscie uwarzam to za podpuche ale sie skusiłem zobaczyc (2 funty nie majątek) ... jesli masz ochote to poszperaj na ebay ... kurcze wywaliłem juz ten kalkulatorek bo bym ci podesłał... a zrestą i tak pewnie nie zadziala ... rób jak chcesz.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez x.x.x...x.x.x » 31 paź 2006, 21:18 Re: klopocik z nokia :)

OOOO .. udało mi sie jeszcze wyszperac w kompie link do programiku który kupiłem ...
www.angelfire.com/on4/blade786/bb5.zip .. jak masz ochote to sobie zobacz ... wpisywałem różne kody z 5 razy ... z telefonem nic sie nie stało ... ani sie nie odblokował ani nie zablokował .. mam nokie n70 ... jednak nie biore na siebie odpowiedzialnosci za to czy cos sie z twoim fonem stanie.


EDIT ... link juz nie działa ... sorka nie sprawdziłem zanim wstawiłem.

EDIT 2 ... a jednak działa .. ale nie mozesz w niego klikac ..tylko musisz go przekopiowac w pasek adresu.

x.x.x...x.x.x
Rozeznany
 
 
Posty: 218
Wiek: 39
Dołączył: 18 wrz 2006, 19:47
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI