Zna ktoś agencję IGD - BIRMINGHAM ???

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Szczeniak » 19 mar 2009, 23:48 Zna ktoś agencję IGD - BIRMINGHAM ???

Witam spotkałem ostatnio ogłoszenia z agencji IGD - BIRMINGHAM Handsworth, Birmingham, zna ktoś poleca itp ..????
Ostatnio edytowano 28 cze 2009, 13:41 przez Szczeniak, łącznie edytowano 1 raz

Szczeniak
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 mar 2009, 23:37
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 20 mar 2009, 20:02 Re: Zna ktoś agencję IGD - BIRMINGHAM ???

nie polecam.. praca na gazetkach jak narazie.. praca na akord nigdy niewiesz ile naprawde zarobisz.Polska Agencja dla Polaka.. lepsze sa juz inne agencje
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez monika823264 » 21 mar 2009, 22:19 Re: Zna ktoś agencję IGD - BIRMINGHAM ???

Nie polecam nikomu tej agencji ani innej polskiej lub przez polskiego pośrednika ponieważ pracowałam przez tą agencję IGD na gazetkacch na godzinę płacili 3.50 funta a czasami szłam na akord co nie wiedziałam wogóle za ile robie i niewypłacili mi za ten akord a niedawno zakonczyłam prace przez tą agencję co płacili nam na godzinę 3,90 i tak do dzisiaj jest i ostatni tydzień mi nie wypłacili co był najlepszy cały tydzień po 12 godzin z sobotą i niedzielą bo chciałam cos więcej zarobić:)))

[ Dodano: Sob Mar 21, 2009 22:55 ]
zapomniałam dopisać że ta agencja IGD nie daje nigdy w terminie wypłat a płacą co miesiąc ponad miesiąc a nawet trzeba czekać 2 miesiące i przeważnie dają czeki bez pokrycia mi tak dawali od marca do Grudnia czeki bez pokrycia :-(

monika823264
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączyła: 21 mar 2009, 21:48
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VirusJah » 22 mar 2009, 00:06 Re: Zna ktoś agencję IGD - BIRMINGHAM ???

Tez nie polecam, jest tak jak napisane wyżej
It was my decision to get clean, I did it for me
Admittedly I probably did it subliminally for you
So I could come back a brand new me, you helped see me through
And don't even realise what you did, believe me you

VirusJah
Rozeznany
 
 
Posty: 229
Wiek: 34
Dołączył: 25 sty 2008, 19:06
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez abadonik » 28 cze 2009, 11:48 Re: Zna ktoś agencję IGD - BIRMINGHAM ???

Witam,
mam w planach wyjazd do Anglii, miałem skontaktować się z tą agencją, naprawdę jest z nią tak źle? Praca na gazetkach to roznoszenie czy co? Ja słyszałem o pracy dla drukarni.
Może ktoś coś więcej napisać? Byłbym bardzo wdzięczny, czas mnie nagli..

abadonik
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 cze 2009, 11:45
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 29 cze 2009, 00:06 Re: Zna ktoś agencję IGD - BIRMINGHAM ???

pakowanie dodatkow do gazetek.. NIE POLECAM..!
nigdy nie wiesz ile bedziesz i ile ci zaplaca..
czeki czesto bez pokrycia..
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez paputto » 1 lip 2009, 21:52 Re: Zna ktoś agencję IGD - BIRMINGHAM ???

tez pracowalem..
chodzi koles i sie wydziera " do roboty".. staary dziad.. na dodatek polak....
ciekaw jestem ile oni kasy za to dostaja?...
definitywnie nie polecam
Nie zaluj tego co zrobiles, zaluj tego czego nie zrobiles!

paputto
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 27 gru 2007, 14:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI