Potrzebny weterynarz

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

Nie wybranoPostNapisane przez magdalenazalewska » 23 maja 2006, 18:19 Potrzebny weterynarz

Witam i pozdrawiam wszystkich! Mam pytanko: czy ktos moze mi podac namiary na dobrego i niedrogiego weterynarza? Moja malutka koteczka ma 'koci katar" i muszę ją wyleczyć, a tam gdzie zadzwoniłam zaspiewali mi 80Ł za samą wizytę!! a może to nie dużo tylko ja jestem zacofana? czy ktoś może mi poóc?

magdalenazalewska
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 maja 2006, 13:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Lee » 23 maja 2006, 20:10 Re: Potrzebny weterynarz

hello :)))
Ja nie znam weterynarza...ale mialem kiedys zwierzatko .... niestety terez jest juz "po drugiej stronie" ...
forumowicze!!! potrzebny weterynarz!!!
"Szansa spotkania interesujących ludzi mniej zależy od tego, gdzie się bywa, a bardziej od tego, kim się jest"
Najnowsza moja muzyczna produkcja !!!
http://leebham.wrzuta.pl/film/a9iLJU4XS ... video_edit
Avatar użytkownika
Lee
Stały Bywalec
 
 
Posty: 510
Wiek: 43
Dołączył: 2 maja 2006, 21:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez magdalenazalewska » 24 maja 2006, 12:25 Re: Potrzebny weterynarz

Witam ponownie :lol:
Znalazłam weterynarza i dla wyszystkich w przyszłości potrzebujących podaję adres : 78 New Street West Bromwich West Midlands B70 7PZ.tel: 01215530070
Pani doktor była bardzo miła, kotka dostała leki i zastrzyk, założono jej też kartę pacjenta. Zapłaciłam 35Ł (więc nie 80!) i dodatkowo dostałam prezenty dla kotki: jedzonko, miseczkę i zabawkę.
Cała lecznica nie wygląda imponująco, w środku jest trochę jak w schronisku, ale najważniejsze, że opieka wydaje sie być profesjonalna.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

magdalenazalewska
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył(a): 18 maja 2006, 13:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcin.p » 25 maja 2006, 11:01 Re: Potrzebny weterynarz

wszystkiego najlepszego dla kotki i jej wlascicielki , jak beda mlode to ja bym chcial jednego . Kotecki som zajebiste
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez jfk4 » 28 maja 2006, 08:48 weterynarz

jestem w szoku Madziu, mialam kotka w stanach i placila 2o dolcow miesiecznie za to mialam perfrkcyjnego lekarza z calym sztabem i pomoc o kazdej porze dnie i nocy oraz wszystkie zabiegi wliczone ( np. kastracja).Oj, droga ta Anglia.....

jfk4
Początkujący
 
 
Posty: 29
Dołączył(a): 18 kwi 2006, 08:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sony_2205 » 29 gru 2012, 08:20 Re: Potrzebny weterynarz

Witam. Odnawiam temat- poszukuje POLSKIEGO weterynarza, jesli posiada ktos jakies namiary lub informacje i sie nimi podzieli to bede wdzieczny. Dzieki.

Sony_2205
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 wrz 2012, 10:00
Lokalizacja: Cradley Heath
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 29 gru 2012, 15:52 Re: Potrzebny weterynarz

nieslyszalam o polskim weterynarzu , a dlaczego nie angielski ? ja bylam z moim kotem nie raz i naprawde znali sie na rzeczy i kotek zdrowy jest
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Sony_2205 » 29 gru 2012, 16:54 Re: Potrzebny weterynarz

Stracilem juz cierpliwosc do angielskich weterynarzy. Odwiedzilem nie jednego i jedyne w czym pomogli to pozbyc sie gotowki z mojego portfela. Pies ma sie coraz gorzej mimo wielu wizyt. No ale czego sie spodziewac po weterynarzach ktorzy nie wiedza co jest psowi ale daja antybiotyki??? Paranoja. Zeby tylko kase sciagnac. Po 80 funtow za wizyte co tydzien. Jesli ktos slyszal o POLSKIM weterynarzu prosze o pomoc. Nie musi byc to tylko Birmingham. Dzieki.

Dodano: -- 29 gru 2012, 19:13 --

Stracilem juz cierpliwosc do angielskich weterynarzy. Odwiedzilem nie jednego i jedyne w czym pomogli to pozbyc sie gotowki z mojego portfela. Pies ma sie coraz gorzej mimo wielu wizyt. No ale czego sie spodziewac po weterynarzach ktorzy nie wiedza co jest psowi ale daja antybiotyki??? Paranoja. Zeby tylko kase sciagnac. Po 80 funtow za wizyte co tydzien. Jesli ktos slyszal o POLSKIM weterynarzu prosze o pomoc. Nie musi byc to tylko Birmingham. Dzieki.

Sony_2205
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 wrz 2012, 10:00
Lokalizacja: Cradley Heath
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 29 gru 2012, 21:13 Re: Potrzebny weterynarz

a wiesz ze mozna psa ubezpieczyc ? ja place 10 funtow miesiecznie i jedyne za co zaplace to antybiotyki , jest ubezpieczenie ze mozesz do 3000 rocznie za psa leczenie odzyskac, apropo wystarczylo w google wpisac i wyskoczy ci kilka polskich weterynarzy ale nie w bham

Dodano: -- 29 gru 2012, o 21:21 --

viewtopic.php?t=9718 tu ktos napisal gdzie przyjmuje polski weterynarz tutaj wiec poszukaj i napisz do tej osoby wiadomosc :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 29 gru 2012, 22:24 Re: Potrzebny weterynarz

tu jest ponoc polski weterynarz, najlepiej zadzwon i zapytaj
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.

albo w Northampton: 58 minut drogi stad pracuje Polak.
http://www.polakwnorthampton.pl/index.p ... &Itemid=32
tu jego stronka- poczytaj:) i zdrowka dla pieska
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sony_2205 » 30 gru 2012, 11:55 Re: Potrzebny weterynarz

LadyHekate napisał(a):tu jest ponoc polski weterynarz, najlepiej zadzwon i zapytaj
Vet Company Details

Baguley Veterinary Surgery

91 Hall Lane
Manchester

M23 1NP

Phone: 0161-945 0880
albo w Northampton: 58 minut drogi stad pracuje Polak.
http://www.polakwnorthampton.pl/index.p ... &Itemid=32
tu jego stronka- poczytaj:) i zdrowka dla pieska



Hej Lady. Google przeszukalem juz dawno:) W Manchester znalazlem Polke i zapisalem numer ale musze przyznac ze jest to dosc daleko ode mnie i dlatego zapytalem tu na forum z nadzieja ze znajdzie sie gdzies blizej. W ostatecznosci jednak zostanie Manchester. Do Northampton dzwonilem okolo miesiaca temu i ten polak juz tam nie pracuje:/ W kazdym badz razie dzieki za dobre checi:)

Dodano: -- 30 gru 2012, 12:57 --

LadyHekate napisał(a):tu jest ponoc polski weterynarz, najlepiej zadzwon i zapytaj
Vet Company Details

Baguley Veterinary Surgery

91 Hall Lane
Manchester

M23 1NP

Phone: 0161-945 0880
albo w Northampton: 58 minut drogi stad pracuje Polak.
http://www.polakwnorthampton.pl/index.p ... &Itemid=32
tu jego stronka- poczytaj:) i zdrowka dla pieska



Hej Lady. Google przeszukalem juz dawno:) W Manchester znalazlem Polke i zapisalem numer ale musze przyznac ze jest to dosc daleko ode mnie i dlatego zapytalem tu na forum z nadzieja ze znajdzie sie gdzies blizej. W ostatecznosci jednak zostanie Manchester. Do Northampton dzwonilem okolo miesiaca temu i ten polak juz tam nie pracuje:/ W kazdym badz razie dzieki za dobre checi:)

Sony_2205
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 26 wrz 2012, 10:00
Lokalizacja: Cradley Heath
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewelina056 » 14 paź 2013, 14:19 Re: Potrzebny weterynarz

a czy ktos moze wie gdzie w okolicy West Bromwich jest polski weteryniarz? pilnie potrzebuje pomocy :( z gory dziekuje

ewelina056
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 1 lip 2012, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 21 wrz 2014, 09:51 Re: Potrzebny weterynarz

Czy przyjmuje gdzieś ten weterynarz co miał lecznicę na 78 New Street West Bromwich West Midlands B70 7PZ? Ewentualnie inny w okolicy West Bromwich który nie zdziera?
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez joasia123 » 21 wrz 2014, 11:51 Re: Potrzebny weterynarz

witam jest przychodnia weterynaryjna na New Oscott obok lidla Vets4Pets . Maja bardzo dobre ceny

joasia123
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 28 sie 2013, 09:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 21 wrz 2014, 20:01 Re: Potrzebny weterynarz

joasia123, dzięki:)
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI