Jak to zrobic -polsat

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez Guest » 20 wrz 2009, 12:45 Jak to zrobic -polsat

witam posiadam polsat w salonie chcialbym ogl go rowniez w sypialni ale nie bede placil dwoch abonamentow,myslalem zrobic tak ze kupie dekoder polsatu i bede przekladal tylko karte ale tak sie nieda,kolega gdzies cos slyszal ze niby w argosie maja taki motyw ze zbiera sygnal i normalnie odbiera w innym pokoju cos na zasadzie routera.Prosze mi powiedziec czy to jest mozliwe jak to najlepiej zrobic i jak sie nazywa takie urzadzenie to najwyzej kupie na ebay z gory Bog zapłac

Guest
 
 

PostNapisane przez Guest » 20 wrz 2009, 12:57 Re: Jak to zrobic -polsat

są urządzenia do dzielenia sygnału na kilka odbiorników, kupujesz jedną kartę, nazywa się to spliter, ale nie używałem nigdy bo nigdy również nie miałem anteny i telewizji cyfrowej. słyszałem jednak, że polsat ma inne karty, które nie dają się tym urządzeniem podzielić, informacja jest zasłyszana i niepewna więc musisz to sprawdzić.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez wojtaszek » 20 wrz 2009, 20:59 re

Splitter działa tylko z Cyfrą Plus (wtedy mozna ogladac niezależnie dwa rozne kanały na dwoch roznych TV ale trzeba miec 2 dekodery rzecz jasna). Na Polsat w Argosie musisz kupic urządzenie wlasnie ala wireless. W katalogu najtanszy to chyba 25 funtów (ale tu i tu leci to samo).

wojtaszek
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 17 lut 2007, 12:28
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 2
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI