Car insurance dla mlodego kierowcy

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez cypa » 30 paź 2009, 17:23 Car insurance dla mlodego kierowcy

Witam! czy moglby mi ktos pomoc i naprowadzic na tania ubezpieczalnie samochodu dla kierowcy ktory ma prawo jazdy od 8 miesiecy i niema skonczone 25lat? wudaje mi sie ze probowalem juz wszyskiego, roznych porownywarek i zawsze wychodzilo mi powyzej 1400 funtów rocznie. Czy naprawde niema dla mnie nic tanszego? samochody które porównuje tez nie sa zbyt duze m.in takie jak vw polo, corsa z silnikami 1.2, 1.4 z góry dziekujeza odpowiedz

cypa
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 38
Dołączył: 29 paź 2009, 21:09
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez stefan1965 » 30 paź 2009, 20:15 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

Oprocz tego co napisales wazne jest gdzie mieszkasz i gdzie bedzie trzymany samochod. Dla przykladu garaz w Sutton Coldfield a on road Handsworth moze ci dac 50-cio procentowa roznice w skladce. Takze drugi kierowca z no claim bonus powinien troszke zbic stawke ubezpieczeniowa. A co do samochodu to Corsa 1.0 ewentualnie Matiz , seicento. Ja rozumiem ze jazda czyms takim to nie grzech ale wstyd. Coz za lans trzeba placic. Podsumowujac jak znajdziesz cos w okolicach 1000 rocznie bedziesz mogl sie uwazac za wybranca. miestety jak w armii - mlody ma przej....e. Ale po pierwszym roku bezwypadkowej jazdy stawka powinna spasc o ok. 30-40 %.
two beer or not two beer

stefan1965
Raczkujący
 
 
Posty: 96
Dołączył: 10 sty 2009, 17:10
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cypa » 30 paź 2009, 21:03 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

Bardzo dziekuje za odpowiedz!!! Wydaje mi sie ze moj adres nie jest najwiekszym problemem tago ubezpieczenie poniewaz przy wypelnianiu wniosku zawsze zaznaczam ze auto bedzie parkowane na secure car park gdyz taki posiadam, wpisywalem rowniez siebie jako drugiego kierowce gdzie pierwszy byl wlascicielem i posiada prawo jazdy od 10 lat ale ma zato tylko 1 rok no claims, moze dlatego tak drogo wychodzi. Ale to nic musze szukac dalej moze jako 3 kierowca?

cypa
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 38
Dołączył: 29 paź 2009, 21:09
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gofer85 » 30 paź 2009, 21:36 Hej

Hej!
Niestety trzeba za młodość płacić i chyba nie da się aż tak tego przeskoczyć, dodam że ja w pierwszym roku za ubezp. jako drugi kierowca płaciłem za VW Polo bagatela 1900 Ł, ale naszęście taka kwota już za mną :) Ubezpieczenie sporo się zmniejszyło po pierwszym roku i po zmianie adresu.
Pozdrawiam

gofer85
Początkujący
 
 
Posty: 42
Wiek: 38
Dołączył: 2 sty 2008, 14:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 30 paź 2009, 22:34 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

siemka, sprobuj sobie zrobic zapytanie na opla astre i najlepiej w firmach takich jak churchill albo zurich-connect... jak robilem na astre zapytanie wyszlo taniej od corsy i fiesty.... mniejsza wypadkowosc poprostu
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 31 paź 2009, 04:40 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

spróbuj jeszcze w jakiejś firmie brokerskiej,
może Ci coś dobiorą,
ja korzystam z one call insurance,
dodatkowy plus jest taki, że można poprosić polskiego doradcę
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez kolunio » 1 lis 2009, 22:26 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

Quinn Direct ze szkocji

kolunio
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 paź 2009, 19:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cypa » 5 lis 2009, 19:53 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

Bardzo wam wszystkim dziekuje, naprawde mi pomogliscie !!!! pozdro

cypa
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 38
Dołączył: 29 paź 2009, 21:09
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 5 lis 2009, 23:55 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

no ale to napisz jak pomoglismy :) cos wykminil itp

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 8 lis 2009, 23:12 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

jednym z tanszych ubezpieczycieli jest Tecso car insurance
sprawdz :-)

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez cypa » 9 lis 2009, 07:46 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

sprawdzalem Tesco takze, najtaniej dla kierowcow takich jak ja zawsze wychodzi QUINN DIRECT

cypa
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 38
Dołączył: 29 paź 2009, 21:09
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez DD » 9 lis 2009, 13:27 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

cypa napisał(a):sprawdzalem Tesco takze, najtaniej dla kierowcow takich jak ja zawsze wychodzi QUINN DIRECT


wazne jest nie tylko ile sie placi za ubezpieczenie ale jak Cie potraktuja gdy przytrafi sie szkoda (czego nie zycze ale dla mnie to najwazniejsze przy podejmowaniu decyzji)
dlatego przed ubezpieczeniem popytaj tych, ktorzy mieli stycznosc aby nie okazalo sie, ze zamiast polisy kupiles roczny abonament na problemy.

DD
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 49
Dołączył: 29 maja 2006, 08:30
Lokalizacja: Dickens Heath
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewa85 » 9 lis 2009, 22:47 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

polecam strone http://www.moneysupermarket.com/ tam ci porownaja wszystkich ubezpieczycieli, za jednym razem

ewa85
Początkujący
 
 
Posty: 41
Dołączyła: 23 cze 2007, 06:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ewelina Wagner » 11 lis 2009, 11:35 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

sprawdz na gocompare to dobra wyszukiwarka ubezpieczen i nie musisz sprawdzac kazdego ubezpieczyciela osobno- oszczedzasz czas

Ewelina Wagner
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 24 lut 2008, 00:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 4 kwi 2010, 01:29 Re: Car insurance dla mlodego kierowcy

Hej,mam pytanko,widziałem fajną Astrę 1.7 diesel reg.EF02CUJ,sprawdzałem te porównywarki ubezpieczeniowe i jestem w szoku :roll: ,chciałem tylko samo OC a cały czas wychodzi ponad 2000F rocznie.Nie wiem o co chodzi,może popełniam jakiś błąd przy wypełnianiu tych aplikacji.Mam 29 lat,prawko kat.BCD{B od 12lat},prawko mam wymienione na angielskie,czyli full UK licence,pracowałem tu 4 lata jako kierowca,nigdy nie miałem wypadku ani żadnych punktów karnych.
Napiszcie o co w tym chodzi.Ps.W PL mam samochód i 60% zniżek.

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI