Road Tax i polskie auto.

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 29 kwi 2010, 14:46 Re: Road Tax i polskie auto.

@Thomas, zdecyduj się - albo ma nie rzucać się w oczy albo ma świecić...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 29 kwi 2010, 16:22 Re: Road Tax i polskie auto.

AdamBoltryk napisał(a):@Thomas, zdecyduj się - albo ma nie rzucać się w oczy albo ma świecić...


Zakładam ze Draco, jeździ rozsądnie wiec niech sobie nadal jeździ.
Jest to wygodne rozwiązanie przede wszystkim dla tych co nie wiąża dluższej przyszłości z Anglią.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 30 kwi 2010, 01:55 Re: Road Tax i polskie auto.

Przejechałem w życiu zbyt dużo km i widziałem zbyt wiele wypadków aby nadal szaleć jak młody, nie powiem, czasem noge mam ciężką, ale staram się robić wszystko z opanowaniem. Do niedawna w planie miałem pobyt w anglii tylko dla zarobku i spadanie do polski więc nie widziałem sensu zmiany auta na angielskie, teraz raczej chcę zostać tu na stałe więc i auto wypada zmienić.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez obywatel » 7 lip 2010, 22:25 Re: Road Tax i polskie auto.

bartosz.hendler napisał(a):Jadę do Birmingham na początek na kilka miesięcy, zabieram ze sobą autko, czy muszę opłacać Road Tax za polskie auto, czy dopiero po zakupie na miejscu innego???


bartuś, Ty sprzedaj auto i spłać część długu! Za granicę uciekasz? Do pracy sie wez i długi ureguluj.

obywatel
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 36
Dołączył: 6 cze 2010, 20:23
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 8 lip 2010, 11:26 Re: Road Tax i polskie auto.

adaptujac stare rosyjskie przyslowie powiem:

kurica nie ptica a anglia nie zagranica....

pe

KA i PE
 
 

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI