czym się dostać do Wolverhampton z lotniska East Midlands

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy
Czy może mi ktos powiedzieć w jaki sposób mogę dostać się z lotniska East Midlands do Wolverhampton? Czy jest może jakiś pociąg albo autobus? Będzie to mój pierwszy raz w tych rejonach i zupełnie nie wiem jak się przemieścić. dzięki serdeczne

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

z lotniska najlepiej autobusem do centrum, a z centrum do wolver :)....
Tak mi sie przynajmniej zdaje...
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

Ossey napisał(a):z lotniska najlepiej autobusem do centrum, a z centrum do wolver :)....

A jaki autobus chodzi z EMA do Birmingham (bo to miało chyba znaczyć "centrum")?

Karenka: z lotniska autobusem SKY do Derby, stamtąd pociągiem do Wolverhampton z przesiadką na Birmingham New Street.

Jak tu wpiszesz punkt początkowy i końcowy, datę i godzinę to Ci wyszuka dokładne połączenie.
http://www.transportdirect.info/web2/Jo ... Input.aspx

Galadriela
Stały Bywalec
 
 
Posty: 307
Dołączyła: 1 cze 2008, 18:00
Reputacja: 9
Neutralny

z lotniska autobus 900 lub 58 do centrum miasta a stamtąd poszukać autobus 79 który jedzie do Wolverhampton

lub
http://www.transportdirect.info/web2/jo ... tingloop=Y

tam znajdziesz dokładny rozkład
Avatar użytkownika
BBeatka67
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 12 paź 2008, 10:20
Reputacja: 2
Neutralny

BBeatka67 napisał(a):z lotniska autobus 900 lub 58 do centrum miasta a stamtąd poszukać autobus 79 który jedzie do Wolverhampton

lub
http://www.transportdirect.info/web2/jo ... tingloop=Y

tam znajdziesz dokładny rozkład

Pytanie było o East Midlands Airport.

Znajdziesz coś na National Express.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

Jejku przepraszam najmocniej!!
Mi się pomieszało z naszym lotniskiem w Birmingham - przepraszam jeszcze raz!!

A jeśli o East midlands chodzi to z tego co mi wiadomo te całe "KOUCZE" kursują stamtąd, ale z jakimiś przesiadkami, nie chce wprowadzać w błąd bo osobiście nie jechałem ...
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

Poszukaj tutaj http://www.nationalexpress.com/home.aspx nie znam daty wiec dokładniej nie powiem ale połączenie jest bezpośrednie. Gdyby to było w sobotę i z lotniska BHAM to chętnie pomógł bym osobiście bo będę wracał i przez WPTON przejeżdżam. Ale na pewno bezpośredni autobusik znajdziesz - powodzenia

Petergo
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Wiek: 49
Dołączył: 16 lis 2006, 17:10
Lokalizacja: Telford
Reputacja: -1
Neutralny

Dzięki bardzo dobrzy ludzie :)

Teraz muszę sobie przeglądnąc i zaplanowac trasę :)

A nie orientujecie się może czy można złapać jakiś prywatny transport z tego lotniska , coś jak taksi i jaki byłby to koszt? Może będzie się opłacało i nie będe się musiała tarabanić z torbami a i pod sam domek dowiozą:)

Jeśli coś takiego jest to gdzie mogę znaleźć

dzięki jeszcze raz za pomoc:*

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

Witam serdecznie :) a wiec tak mozna sie dostac na 3 sposoby
1.Polska Taxi odbior z lotniska pod sam domek to koszt - £35 oto numer sprawdzony i polecam mozna znalesc na tej stronce 07856592851 Pan Andrzej naprawde solidny o pomocny gosc:)
2.National Express odjezdza zaraz spod terminalu do birmingham czas to jakies 2 godz.25min-koszt dla 2 doroslych i jedno dziecko to £30 z ubezpieczeniem pozniej przesiadka na bus126 i znowu 30 min i juz jestescie w Wolver:)
3.To busem do derby koszt okolo £25 pozniej przesiadka na pociag do Birmingham koszt jakies £25 i pozniej znowu przesiadka ech:(kazda z tych opcji osobiscie sprawdzilem na sobie :)wiec osobiscie polecam opcje 1 czas to jakies 35 -50 min a koszt £35 i jestescie w domku:)pozdrawim

Razor
 
 

s jeszcze np ogloszenia taxi, tu na bham w ogloszeniach, umow sie z jakim gosciem, niech czeka na ciebei na lotnisku i juz, najszybciej i taniej.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

Dzięki serdeczne Razor , na pewno skorzystam z usług taksi :) szybciej i lepiej niż targanie sie z bagażem pociągami.
Wielkie dzięki za namiary

W ogóle dzięki wszystkim za informacje :)

KARENKA
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączyła: 4 cze 2010, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI