Przewóz żywych rybek z polski do UK

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 21 lip 2010, 09:55 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

spoko Thomas rybki sa dla Ciebie a roslinki to jak bedziesz przycinke nastepnym razem robile to cos sie wymysli

zastanow sie jeszcze ile chcesz powiem tylko ze fajnie wygladaja w wiekszym stadzie

Widze ze ciekawy temacik sie zrobil hehe troszke nas jest

Jezeli znacie kogos kto szuka akwa to na dniach bede mial moje na sprzedaz 370l plus filtr grzalka i swiatlo T8 4x30 i osobno HQI 2x150w ceny do dogadania akwa w dobrym stanie ma pare rysek od czyszczenia

[ Dodano: Sro Lip 21, 2010 10:59 ]
a to moje male akwa 60l narazie rosnie
Załączniki
Akwa.jpg

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 24 lip 2010, 21:03 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

I temat ZDECHŁ... :-(
A szkoda...
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez tekla » 25 lip 2010, 07:23 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

Moje akwa to żadne wystawowe. Ja jestem początkujący w tym temacie ale dzięki pomocy Alzaka i forum UKAPS dużo się dowiedziałem. Jak chcesz to ten trawniczek na dole to glossostigma i bede ja przycinał bo teraz jest już jej 3 razy tyle i już mi druga warstwa zaczyna rosnąć.Lubi dużo światła.Rurki czyszczę normalną szczotką do węży firmy EHEIM (3 wymienne końcówki do rożnych średnic węży). Więcej fotek baniaka tutaj:IWAGUMI by Tekla

Thomas czy to co masz na pierwszym planie to blyxa czy coś innego? Jeśli to blyxa to potrzebowałbym troszkę do mojego nowego nano projektu :).

tekla
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 42
Dołączył: 5 cze 2007, 11:59
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 25 lip 2010, 13:43 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

tekla napisał(a):Thomas czy to co masz na pierwszym planie to blyxa czy coś innego? Jeśli to blyxa to potrzebowałbym troszkę do mojego nowego nano projektu .


Po powrocie z dwutygodniowych wczasów całe akwarium mi zarosło przysłaniając blyxe i heńka przez to troche zmarniały. Ale robiłem małe porządki i powyrywałem kilka krzaczków, wiec jeśli chcesz to zapraszam dzisiaj po blyxe po od wczoraj leży we worku.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 27 lip 2010, 10:56 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

siemka Thomas

Napisz mi na pw gdzie mieszkaszi ile kosiarek bys chcial musze powoli sie pozbyc rybek wiec jak ktos potrzebuje to niech pisze rybki do wydania to

-kosiarki ok 14
-bystrzyk amandy ok 20
-gupiki ok 8
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 1 sie 2010, 16:51 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

Przyciołem dzisiaj troche heterki jakby ktos chciał to niech sie jak najszybciej odezwie.(za free)
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 4 sie 2010, 19:02 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

witam ponownie. bylem w pl na dwa tygodnie. wlasnie wioze ze soba ponad 30 malych krewetek i zakladam akwa :) dzis nocleg u niemcow i jutro na miejscu. jakby kos mial troche roslinek na trawniczki i inne, ktore nie rosna za duze to chetnie zglosze sie ze zgrzewka browarka :) akwarium niestey male i dlatego tylko male roslinki, ale jak to sie mowi... male jest piekne :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 17 wrz 2010, 19:24 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

Witam.

Wparowałem dzisiaj z kosiarką do akwarium i mam na zbyciu (pilnie) kilka roślinek:

Blyxa japonica (1 krzak=2f)
Heniek duzy (Duza garść 3F)
kuba gratis.
Piszcie na priv
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 27 paź 2010, 14:53 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

jesli ktos ma ochote na krewetki do zapraszam do dzialu ogloszen, przerabiam akwarium na solniczke.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 27 paź 2010, 21:08 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

Draco napisał(a):jesli ktos ma ochote na krewetki do zapraszam do dzialu ogloszen, przerabiam akwarium na solniczke.


A dadzą sobie rade umnie w akwarium?
Czy one w takim ogolnym akwariumie potrafią sie rozmnażać?
250l holenter, sporo małych ryb i tęczanki neonowe.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 28 paź 2010, 05:47 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

zalezy jakie to te male ryby? z teczankami sobie kiedys dawaly rade jak mialem je w polsce. krewetki rozmnoza sie wszedzie, gdzie beda w stanie przezyc, mlode i jajka noszone sa pod odwlokiem samicy az do chwili usamodzielnienia. jesli cos to spiesz sie to najwyzej odloze kilka sztuk bo mam na dzis chetna osobe po nie na godzine 17.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 28 paź 2010, 18:08 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

Draco napisał(a):zalezy jakie to te male ryby? z teczankami sobie kiedys dawaly rade jak mialem je w polsce. krewetki rozmnoza sie wszedzie, gdzie beda w stanie przezyc, mlode i jajka noszone sa pod odwlokiem samicy az do chwili usamodzielnienia. jesli cos to spiesz sie to najwyzej odloze kilka sztuk bo mam na dzis chetna osobe po nie na godzine 17.


Jesli zostaly Ci jakies to chętnie wezme.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 28 paź 2010, 18:16 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

sluchaj, juz sie pozbylem wszystkiego (tak mi sie wydawalo) ale jesli masz ochote siedziec z siatka i lapac mikroskopy po 2mm wielkosci to upolujesz jeszcze ze 30 sztuk. duzych juz nie ma zadnych, male albo do twojej dyspozycji albo pojda na pokarm :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 28 paź 2010, 19:23 Re: Przewóz żywych rybek z polski do UK

Draco napisał(a):sluchaj, juz sie pozbylem wszystkiego (tak mi sie wydawalo) ale jesli masz ochote siedziec z siatka i lapac mikroskopy po 2mm wielkosci to upolujesz jeszcze ze 30 sztuk. duzych juz nie ma zadnych, male albo do twojej dyspozycji albo pojda na pokarm


Ok wiec daj mi szanse:-)
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI