Gdzie kupić laptop?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 14 sty 2012, 18:51 Re: Gdzie kupić laptop?

System jak system, pewnym problemem może być też brytyjska klawiatura - ma trochę inny układ. Wydaje mi się że układ taki jak w Polsce tutaj jest nazywany po prostu "european". Angielska klawiatura ma nad chyab trójką znaczek funta a europejska w tym miejscu hash (#).
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 14 sty 2012, 20:26 Re: Gdzie kupić laptop?

Albiorix napisał(a):Angielska klawiatura ma nad chyab trójką znaczek funta a europejska w tym miejscu hash (#).
:D :D :D
Więc teraz przyda się Angielska klawiatura bo będzie pisać: Wujku wyślij mi (i tu znak funta) potem za kilka lat będzie pisać :Wujku kiedy przyjeżdżasz mam dobry ( # )
:D :D :D
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 14 sty 2012, 21:28 Re: Gdzie kupić laptop?

Możesz pisać to samo na każdej klawiaturze, bo to się ustawia (w windowsach gdzieś tam w panelu sterowania w ustawieniach językowych można dodać sobie klawiaturę brytyjską i amerykańską). W tychże windowsach możesz sobie przestawiać układ klawiatury wciskając domyślnie chyba lewy alt + shift :

polska - brytyjska
# - £
" - @
@ - "

No i oczywiście z polskich literek np
ąęśńółżźć - zostaje tylko - ó ... no i áé

Nie chodzi o to że coś się da czy nie da napisać tylko o to że klawisze są inaczej oznaczone. To może być dezorientujące dla kogoś kto ma 7 czy 8 lat ;)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez agg » 14 sty 2012, 22:31 Re: Gdzie kupić laptop?

malaroksi napisał(a):
Albiorix napisał(a):Angielska klawiatura ma nad chyab trójką znaczek funta a europejska w tym miejscu hash (#).
:D :D :D
Więc teraz przyda się Angielska klawiatura bo będzie pisać: Wujku wyślij mi (i tu znak funta) potem za kilka lat będzie pisać :Wujku kiedy przyjeżdżasz mam dobry ( # )
:D :D :D

:lol: :lol: :lol: :lol:
malaroksi ...az sie zalogowalam, zeby Ci napisac ajlowju :lol:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI