Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

PostNapisane przez Majka09 » 7 paź 2010, 09:47 Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

nie bawem moj meszczyzna konczy 28lat :-P i nie mam kompletnie pojecia co mu kupic....zaczne od tego ze on wszystko czego chcial,marzyl juz ma wiec co?macie jakies pomysly?cos orginalnego,niepowtarzalnego zeby sie cieszyl a nie zrobil slodka mine a w duchu myslal ale po co ona mi to kupila ;) myslalam o biletach na mecz ale nie potrafie zrozumiec o co im biega na stronie internetowej...
Panowie jakies pomysly?
a moze Panie zrobily prezencik ze meszczyznie szczeka opadla.. :-D
czekam na propozycje :smile:
pozdrawiam

Majka09
 
 

KobietaPostNapisane przez vanilia » 7 paź 2010, 09:58 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

Ja ostatnio kupiłam swojemu mężczyźnie pożądne klucze do naprawy auta i szczęka mu opadła, był zaskoczony na maxa, od razu zaczął nimi majstrować :). Teraz ma piękny zestaw, jest tam dosłownie wszystko co potrzeba do naprawy auta takiej wiesz domowej i do napraw w domku. Posłuchaj go o czym on mówi i będziesz wiedziała czego chce. Mój wspominał o kluczach i nawet się nie spodziewał, że je dostanie. Pozdrawiam i daj znać co kupisz
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez manieklm » 7 paź 2010, 10:57 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

ja bym wolal wycieczke naprzyklad weekendowy wypad do Paryza , wchodzisz na linie lotniczne kupujesz bulecik a potem hotel i jazda , mily wypad we dwoje super sprawa a wcale nie taka droga Pozdrawiam
Avatar użytkownika
manieklm
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 10 gru 2008, 17:50
Lokalizacja: West Brom
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitty » 7 paź 2010, 11:23 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

Tutaj pojawilo sie juz kilka pomyslow ;)

http://bham.pl/forum/viewtopic.php?t=7287
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 7 paź 2010, 11:30 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

Hej, jesli chodzi o mecz to 16 pazdziernika Villa gra z Chelsea, bilety sa dostepne juz dla kazdego. Ja bym sie ucieszyla z takiego prezentu a koszt nie za wysoki, ceny biletow zaczynaja sie od 25 funtow. W razie czego sluze pomoca. W Paryzu tez niedawno bylam na weekend, ale trzeba sie liczyc z kosztem rzedu 500-600 funtow (niestety) lub nawet duzo wiecej. Wrazenia niezapomiane i wycieczka bardzo romantyczna ale teraz niewiadomo jak z pogoda by bylo.

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Majka09 » 7 paź 2010, 11:36 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

Nadijka napisał(a):Hej, jesli chodzi o mecz to 16 pazdziernika Villa gra z Chelsea, bilety sa dostepne juz dla kazdego. Ja bym sie ucieszyla z takiego prezentu a koszt nie za wysoki, ceny biletow zaczynaja sie od 25 funtow. W razie czego sluze pomoca. W Paryzu tez niedawno bylam na weekend, ale trzeba sie liczyc z kosztem rzedu 500-600 funtow (niestety) lub nawet duzo wiecej. Wrazenia niezapomiane i wycieczka bardzo romantyczna ale teraz niewiadomo jak z pogoda by bylo.



wycieczka niezly pomysl ale powinno byc to zaplanowane no i oczywiscie fundusze,fundusze...
ja caly czas mysle o bilecie na mecz ale nie potrafie kupic biletu..bo pozniej wyskakuja miejsca gdzie chcesz siedziec a ja nie wiem o co chodzi.......... Nadijka bylabym wdzieczna za pomoc;)

Majka09
 
 

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 7 paź 2010, 12:27 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

Przy wyborze miejsca masz seat view, i mozesz zobaczyc jak bedzie boisko widoczne (taka opcja na stronie VIlli jest).
Ja ostatnio siedzialam posrodku w 3 rzedzie od dolu i bylo fajnie, ale wczesniej bylam tez w okolicy bramki na rogu i w sumie tez ok, ale nie widzialam co sie pod druga bramka dzieje. WIec w sumie chyba tak posrodku jest rozsadnie. Mozesz tez isc na stadion i w kasie wybrac miejsca.

[ Dodano: Czw Paź 07, 2010 14:26 ]
Sprawdzalam wlasnie na stronce i dobrze wyglada sektor M1 ale bilety sa drozsze ;/ 45 funtow.

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Majka09 » 8 paź 2010, 10:40 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

Nadijka a gdzie ten mecz sie odbywa?weszlam na strone bilety nie tak strasznie drogie ale nie wiem czy to wyjazd 16 pazdziernika czy na miejscu.....hmm .......sory za glupie pytania ale kompletnie nie orientuje sie w meczach itd...

Majka09
 
 

KobietaPostNapisane przez Nadijka » 8 paź 2010, 11:38 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

Mecz jest tutaj na stadionie Astonu. Zalecalabym w miare wczesniejsze wyjscie z domu z uwagi na duze prawdopodobienstwo korkow. Jedna z lepszych opcji jest pociag, podjezdza praktycznie pod sam stadion (okolo 5-10 min piechota). Z zaparkowaniem samochodu na pewno beda problemy wiec odradzam.

Nadijka
Rozeznany
 
 
Posty: 148
Wiek: 40
Dołączyła: 11 maja 2009, 12:12
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 8 paź 2010, 12:38 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

Nadijka napisał(a):(...) Z zaparkowaniem samochodu na pewno beda problemy wiec odradzam.

Mieszkam na Aston, jakieś 200m od stadionu i mogę potwierdzić. Zresztą, zaparkować, jak zaparkować. Ale wyjechać po meczu, to jest filozofia i test na cierpliwość :D

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez zmielna » 8 paź 2010, 13:10 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

AdamBoltryk napisał(a): Ale wyjechać po meczu, to jest filozofia i test na cierpliwość :D


Ja nie narzekam :-) Jezdze na mecze motorem, zaparkowac mozna na wydzielonym parkingu na Villa Park a i wyjechac to wyjezdzam omijajac sobie wszystkie puszki wraz z zfrustrowanymi puszkarzami w srodku :-)
Ad astra per aspera..
Avatar użytkownika
zmielna
Rozeznany
 
 
Posty: 154
Wiek: 46
Dołączył: 20 lis 2007, 22:57
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 14
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez TheRektor » 10 paź 2010, 21:38 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

@Majka09 źle sformułowałaś pytanie. Powinno brzmieć co kupić sobie aby mężczyzna był... to co napisałaś - jeśli wiesz co mam na myśli.
edit...
Tylko ładnie się zapakuj.

TheRektor
Rozeznany
 
 
Posty: 163
Dołączył: 16 sty 2010, 18:10
Lokalizacja: Mint Lxde & Xfce
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zielas » 22 paź 2010, 22:40 Re: Drodzy Panowie,Panie prosze o rade;)

najlepiej w slownik polskiej ortografii LOL

zielas
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 42
Dołączył: 29 gru 2006, 19:16
Lokalizacja: Szczecin
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI