obowiązek opon zimowych w niemczech?

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez tekken » 15 gru 2010, 20:12 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

152 funty to pewnie do roweru.Ja tam nie widze opon*4 za 152 funty
hmm

tekken
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 24 lip 2009, 20:25
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wielkimar » 15 gru 2010, 21:11 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

tekken
HMM z tego co piszecie to tylko VA I SAMOTNY pisze z sensem

Czuję się urażony i obrażony :evil: jak to? ...... ja pisałem bez sensu? a tak się starałem :mrgreen:

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posty: 203
Dołączył: 3 cze 2007, 21:09
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 16 gru 2010, 07:17 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

tekken napisał(a):152 funty to pewnie do roweru.Ja tam nie widze opon*4 za 152 funty

No ja tez próbowałem znaleźć i nic z tego.
Pewnie koledze wcisnęli nówki... rok temu :D j/k

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez VA » 18 gru 2010, 18:42 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

No i dzisiaj jak najbardziej się zimówki przydały :grin: Śmigałem spokojniutko i z uśmiechem patrzyłem na tych co kręcili piruety na śniegu :mrgreen: Nie trzeba było nawet jechać do Niemiec :razz:
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 18 gru 2010, 22:52 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

To co dzisiaj ci ludzie na drogach wyprawiali bylo nie do opisania :evil: .
Co za pierdoly. Jada 5 na godzine, cisna gaz, kreca kolka,porzucaja samochody gdzie popadnie. Ale jak nas uswiadomil nasz wolkanizator, zaden anglik zimowek nie kupuje. Glownie Polacy.

Dzis wieczorem niezapomniany widok na Islington Row. Wzdloz calej drogi pozostawione samochody w roznych dziwnych pozach. A co ciekawe, same nowiotkie merce, bmki itp.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez VA » 19 gru 2010, 09:55 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

Luiza napisał(a):Dzis wieczorem niezapomniany widok na Islington Row. Wzdloz calej drogi pozostawione samochody w roznych dziwnych pozach. A co ciekawe, same nowiotkie merce, bmki itp.

Ci mają najgorzej - tylni napęd, duża moc i autka się kręcą we wszystkie strony, tylko do przodu nie chcą jechać :-P
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 19 gru 2010, 12:34 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

VA napisał(a):
Luiza napisał(a):Dzis wieczorem niezapomniany widok na Islington Row. Wzdloz calej drogi pozostawione samochody w roznych dziwnych pozach. A co ciekawe, same nowiotkie merce, bmki itp.

Ci mają najgorzej - tylni napęd, duża moc i autka się kręcą we wszystkie strony, tylko do przodu nie chcą jechać :-P

Jak sie do jazdy samochodem uzywa czasem mozgu to sie wszystkim pojedzie.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Fok@ » 20 gru 2010, 20:02 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

Ja radze bez opon zimowych nie wybierac sie w trase do Polski. Wyjechalismy w niedziele o 9:00 rano do Mielca przez Dover. Autostrady we Francji przejezdne za to w Belgi szklanka. Jazda na polsprzegle i ogromne korki, samochody i tiry po rowach porozwalane. Polowa Niemcow slabo odsniezona i jazda z predkoscia 70km/h. Ostatnie 300km w Niemczech pieknie odsniezone i Polska A4 rowniez. W sumie zajelo nam to 36 godzin. BEZ ZIMOWEK ANI RUSZ!
Avatar użytkownika
Fok@
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączył: 11 maja 2006, 09:46
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 29
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 21 gru 2010, 08:00 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

Na to:
Fok@ napisał(a):(...)w Belgi szklanka. (...)

to żadna opona nie pomoże. Nawet najdroższa zimówka z top półki.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Radek_2010 » 21 gru 2010, 23:06 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

ZIMOWKI ZIMOWKI I JESZCZE RAZ ZIMWOKI MY JECHALISMY 42 GODZINY I BYLO STRASZNIE ZAWIODLEM SIE NA NIEMCACH :] I NA ICH AUTOSTRADACH POZDRAWIAM
Avatar użytkownika
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Dołączył: 7 sty 2010, 22:04
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 22 gru 2010, 15:49 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

Wczoraj dojechalismy do PL.
Francja OK, Belgia tragedia. Autostrada przejezdny praktycznie jeden pas. Niemcy rewelacja. Szosa suchutka, zero sniegu, ale pogoda byla tez ladna.

Zimowki niezbedzne, ale spotkalismy wyjatkowo kreatywnego osobnika. Rece opadaja na taka glupote.
Na promie spotkalismy pana z lancuchami na kolach, mimo ze na autostradzie nie bylo sniegu. Nie wiem ile na tych lancuchach przejechal w UK.
Myslelismy ze gosc zjedzie z promu i zdajmie te lancuchy.
A tu niespodzianka. Jedziemy przez Francje a tu cos nam iskrzy w oddali. Zblizamy sie a tu rodak na lancuchach pomyka setka po golym asfalcie. normalnie ogien mu walil spod kol.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 22 gru 2010, 17:15 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

ahaha, a to Luiza poprawiłaś mi humor przed pracą :)
A nasi rodacy uparcie tkwią w przekonaniu, że to Angole to debile, a my to kwiat "ynteligencyji" :D
No, ale jaki kwiat taka inteligencja...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 3 sty 2011, 21:08 Re: obowiązek opon zimowych w niemczech?

AdamBoltryk napisał(a):ahaha, a to Luiza poprawiłaś mi humor przed pracą :)
A nasi rodacy uparcie tkwią w przekonaniu, że to Angole to debile, a my to kwiat "ynteligencyji" :D
No, ale jaki kwiat taka inteligencja...

Pozdrawiam

A jeszcze zapomnialam dodac, ze lancuchy mial na wszystkich 4 kolach.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI