Problem ze świnką morską-Weterynarz??

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez Madzia2805 » 22 lut 2011, 12:47 Problem ze świnką morską-Weterynarz??

Mam problem ze swoją świnką,otóż sprawa wygląda tak,że moja świnka dostała biegunki,niejest wodnista ale są to takie placki,ktore mają nieprzyjemny zapach.Trwa to juz miesiąc,przeczytałam gdzieś że powinno sie odstawić każdy mokry pokarm,robiłam tak przez 3 tyg.i niestety nic to niedało.Świnka ma około roku i jest to peruwianka.Może ktoś mi coś doradzi.Mieszkam na West Bromwich,prosze chociaż o namiary na jakiegoś weterynarza,bo niemam pojęcia gdzie jakikolwiek jest.Z góry dziękuje za każdą odpowiedz i pozdrawiam forumowiczów :-)
Magda
Avatar użytkownika
Madzia2805
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 11 cze 2009, 17:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 22 lut 2011, 13:04 Re: Problem ze świnką morską-Weterynarz??

Znam jedynie namiary na weterynarzy w okolicach foxa i solihull - tutaj może pomóc Ci google...
W kwestii świnki przypadłości może być kilka - mnie się zdaje, że to raczej problem na drogach gastralnych skoro mówisz, że odchody śmierdzą...
Niestety na odległość nie moge powiedzieć więcej....
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 22 lut 2011, 13:14 Re: Problem ze świnką morską-Weterynarz??

hej Madzia znalazlam cos takiego

Mcnaughton Veterinary Centre
78 new street
West Bromwich
B70 7PZ

pozdro ;)
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Madzia2805 » 22 lut 2011, 17:34 Re: Problem ze świnką morską-Weterynarz??

Dziekuje bardzo za pomoc :grin: Napewno skorzystam z tego weterynarza,bo mam bliziutko.
Pozdrawiam :-)
Magda
Avatar użytkownika
Madzia2805
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączyła: 11 cze 2009, 17:53
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: -1
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI