Polskie prawko a nauka jazdy

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 24 kwi 2011, 06:47 Polskie prawko a nauka jazdy

Witam wszystkich,mam do Was pytanie:
Czy mając polskie prawo jazdy mogę uczyć córkę jazdy samochodem,może ktoś już z Was to przerabiał i wie coś na ten temat.
Pozdrawiam. :roll:
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 24 kwi 2011, 13:37 Re: Polskie prawko a nauka jazdy

Niestety nie mozesz, musisz miec angielskie prawo jazdy co najmniej od 3 lat.
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

PostNapisane przez KA i PE » 24 kwi 2011, 20:22 Re: Polskie prawko a nauka jazdy

dokladnie jak wyzej. ten temat juz byl przerabiany.
pozdr
pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 24 kwi 2011, 21:07 Re: Polskie prawko a nauka jazdy

Dzięki za wszelkie info.
Pozdro... : :mad:
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartsun » 24 kwi 2011, 23:44 Re: Polskie prawko a nauka jazdy

omawialem ta kwestie na komisariacie z policjantem. wystarczy wymienic prawko na angielskie a zapewne masz je dluzej niz 3 lata co daje Ci wolna reke do jazdy z corka

pamietaj o dodaniu corki do ubezpieczenia

pozdro
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 25 kwi 2011, 10:35 Re: Polskie prawko a nauka jazdy

vanilia napisał(a):Niestety nie mozesz, musisz miec angielskie prawo jazdy co najmniej od 3 lat.

Ja bym to napisał tak:
Musisz mieć prawo jazdy co najmniej 3 lata i musisz mieć angielskie prawo jazdy.
NIE musisz mieć angielskiego prawa jazdy co najmniej 3 lata.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez STIF14 » 25 kwi 2011, 16:13 Re: Polskie prawko a nauka jazdy

Witam ponownie,otóż byłem dzisiaj na posterunku policji osobiście zapytać jak wygląda ta sprawa faktycznie.Po pierwsze policjantka spytała mnie ile lat jestem w UK,następnie poproszono mnie o prawo jazdy(polskie,bo takie posiadam ),policjantka gdzieś zadzwoniła,sprawdziła moje prawko w komputerze i odpowiedz była jednoznaczna-Z TYM PRAWEM JAZDY MOŻE PAN UCZYĆ CÓRKĘ JEZDZIĆ !!!
Pozdrowienia dla wszystkich !!! :wink:
STEFAN
Avatar użytkownika
STIF14
Raczkujący
 
 
Posty: 92
Dołączył: 19 sty 2007, 22:53
Lokalizacja: GDYNIA/BIRMINGHAM
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sir_Kenny » 10 lut 2013, 12:40 Re: Polskie prawko a nauka jazdy

Pozwólcie, że z pytaniem podepnę się pod ten wątek.

Chodzi mi o to czy mogę polskie prawko wymienić na UK, czy muszę wyrabiać na nowo wszystkie kategorie? Jak to dokładnie wygląda? Obecnie mam na kat. B od 2005r., D od 2012r. i planuję teraz zrobić na C.

Sir_Kenny
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 lut 2013, 12:35
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI