WEdkarstwo

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez alabaster » 5 wrz 2011, 12:33 Re: WEdkarstwo

A jaka jest sytuacja z platnymi stawami ?! Czy rowniez tam potrzebuje karte wedkarska ?! :-)

alabaster
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 18 sie 2011, 10:10
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 7 wrz 2011, 11:36 Re: WEdkarstwo

Szukam chętnych na sezon szczupakowy - głównie o nocki i żywca mi chodzi, albo spining - miejsca to myśle kwestia dogadania :)...
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 14 wrz 2011, 21:00 Re: WEdkarstwo

Ossey napisał(a):Szukam chętnych na sezon szczupakowy - głównie o nocki i żywca mi chodzi, albo spining - miejsca to myśle kwestia dogadania :)...


Nocki na szczupaka :?: Dziwnie to brzmi.



alabaster napisał(a):A jaka jest sytuacja z platnymi stawami ?! Czy rowniez tam potrzebuje karte wedkarska ?! :-)


Licencje potrzebujesz wszedzie,ale nie zawsze prosza o pokazanie jej przy kupnie biletu.
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 14 wrz 2011, 22:08 Re: WEdkarstwo

Si, co w tym dziwnego?
Sandacz/ szczupak - okazyjnie sum bardzo namiętnie atakują kopyto z zamontowanym świetlikiem - można też bawić się z żywcem i "oświetlaniem go" ale to mało humanitarne...

Zresztą moja nocka to okres od 16 - 23 ;)....
Jesienią już sie o tych godzinach ciemno robi...
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 18 wrz 2011, 21:29 Re: WEdkarstwo

Nie zraz sie moimi pytaniami :grin: ale czy zlowiles juz sandacza lub suma na spining w UK?
Wiesz,ja troche lowie i jestem obeznany w zwyczajach ryb z tad te moje zdziwinie.Moze to cos nowego dla mnie.
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Ossey » 19 wrz 2011, 09:35 Re: WEdkarstwo

za sandaczem i szczupakiem bylem w irladni i walii raczej, ale ponoc tutaj tez sa fajne miejsca jak cos mozna sie zgadac i wymienic doswiadczeniami ;).
Tak ubarwiwszy nagą mą niecnotę, zbutwiałym pierzem z Biblii wyskubanym, świętym sie wydam, gdym w gruncie szatanem.
Avatar użytkownika
Ossey
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 34
Dołączył: 20 mar 2010, 11:48
Lokalizacja: Z znikąd...
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 20 wrz 2011, 14:12 Re: WEdkarstwo

Wiec co moge powiedziec,w Irlandi nie ma sandaczy a na Walii raczej tez mi nic nie wiadomo :DSzczupaki owszem,Irlandia to raj szczupakowy.Wystarczy obejzec stronke polskiego forum w Ira i to co tam lowia :shock:
Ale umowic sie mozemy na sandalka czemu nie.Rozumie ze dysponujesz sprzetem i odpowiednim zapasem przynet bo czasami traci sie tego naprawde duzo.
Najlepiej jak porozmawiamy przez tel.bo mozna pisac i pisac a lawica pojdzieeee :wink:

Dodano: -- 16 paź 2011, o 09:48 --

Wiec bylem w sobote na Pitswort Reservoir na spotkaniu LAS.Troche szczupakow polowilem no i mialem mase widowiskowych atakow i odprowadzen do lodzi.Nic duzego nie zlowilem (najwiekszy 6lbs+)ale bylo milo w fajnym towarzystwie.Najwieksza zlowiona ryba miala 12 lbs,aiec tez nie potwor.
Jeslo chodzi o szczupaki to biora.Sandacz niestety marnie z powodu niskiego stanu wody w rzekach.Z okoniami tez jeszcze nie rewelka z tego samego powodu.
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 16 paź 2011, 16:18 Re: WEdkarstwo

woblerus, sam jezdzisz czy czasem towarzystwa szukasz? mam spinning i chetnie bym sie kiedys wybral cos polowic. tylko na jakich zasadach jezdzisz? z jakiegos klubu? prywatnie? to z licencjami i pozwoleniami? no i skad lodzie bierzesz? :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez woblerus » 16 paź 2011, 21:34 Re: WEdkarstwo

Roznie sie jezdzi.Jesli masz troche przynet itp.to mozna sie kiedys umowic.Na Pitsford Reser...mozna lowic na przynety co najmiej 7inch wiec to troche inna zabawa :D
Jest jeziorko z lodkami za uczciwa oplate(chyba 17 F od lebka) i przynety stosujesz dowolne.Bede sie tam wybieral nie dlugo jesli nie pojade na urlop do Polski.
Napisz mi na priv czym dysponujesz a bede mial lepsze rozeznanie.Wiesz ludzia sie czaem wydaje ze maja przynety i moga jechac na ryby,a jak przyjdzie co do czego i otworza swoje pudlo ze skarbami to rece opadaja :D

Dodano: -- 5 lis 2011, o 22:12 --

straszna cisza w tym temacie a molo tego jak cos napisze to i tak nikt tego nie widzi.Dziwne to forum.
Dzisiaj kilka rybek padlo:
43 cm Obrazek
46cm Obrazek
41cmObrazek
sleep
eat
go fishing

www.polishanglers.com

woblerus
Rozeznany
 
 
Posty: 113
Dołączył: 5 sty 2011, 21:15
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez P4WEL » 8 sie 2012, 13:31 Re: WEdkarstwo

zna ktos jakies miejsca na szczupaka birmingham i okolice?

P4WEL
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 8 sie 2012, 12:38
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 8 sie 2012, 18:08 Re: WEdkarstwo

Niektorzy to ptrafia zlapac sporych rozmiarow rybe nawet w kanale, ale trzeba zanente dawac przez kilka dni.

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dede25 » 21 maja 2013, 11:57 Re: WEdkarstwo

Czy slyszal ktos o zniesieniu zakazu lowienia ryb na rzekach podczas holiday 27 maja?

dede25
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 mar 2012, 22:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dariuszpazdziernik » 8 lip 2014, 07:06 Re: WEdkarstwo

Widze że tematy trochę już starawe, ale może ktoś odwiedza ejszcze ten temat na forum. Na co łowicie Panowie w UK? Jakie ryby tam biora, jakie okazy? LEpiej jest z rybostanem jak w Polsce?

dariuszpazdziernik
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 lip 2014, 07:00
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lesny69 » 8 lip 2014, 14:46 Re: WEdkarstwo

Kolego zależy co masz na myśli. W UK jest sporo łowisk zarówno na spinning jak i stacjonarne zasiadki. W okolicach Bham jest w czym wybierać. Ryb w wodach zdecydowanie nie brakuje a to m.in. dlatego że wędkarze je wypuszczają po złowieniu - tak nakazuje prawo z kilkoma małymi wyjątkami. Większość wód należy do prywatnych klubów i największy w okolicy to chyba BAA.
Avatar użytkownika
lesny69
Rozeznany
 
 
Posty: 125
Wiek: 35
Dołączył: 27 sie 2012, 06:47
Lokalizacja: Quinton
Reputacja: 43
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 8 lip 2014, 19:59 Re: WEdkarstwo

Jakie ryby i okazy??? hmmm, taka tam rybka z ostatniej soboty... 80cm...

Obrazek

Guest
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI