WEdkarstwo

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 9 mar 2007, 22:25 Re: WEdkarstwo

byc moze sie wybiore, daj znac jakies info odnosnie czlonkowstwa w klubie, bo tam chyba trzeba byc czlonkiem.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 11 mar 2007, 10:46 Re: WEdkarstwo

Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 11 mar 2007, 16:22 Re: WEdkarstwo

A mozesz powiedziec jakie sa korzysci dodatkowo po zosatniu czlonkiem klub u? I jak nie jestes czlonkiem to mozesz sobie wedkowac po wykupieniu samej licencji, bo juz mi sie teraz w glowie namieszalo
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Artur78 » 14 mar 2007, 18:39 Re: WEdkarstwo

Anirad jestem nowy na tym forum i jak najbardziej chcialbym rospoczac wedkowanie
Mieszkam na Acocks Green . Jak moglbys mi napisac gdzie mam wykupic licencje i gdzie mniejwiecej w moim obrebie sa jakies jeziora , jakie tam panuja zasady . Gdzie moge lowic na oplacona licencje a gzie musze wnosic jakies dodatkowe oplaty. Zgory dziekuje ....jak sie juz z tym wszystkim uporam moze razem gdzies sie wybierzemy i zapoznasz mnie conieco z tutejszymi lowiskami Ponoc mieszkasz gdzies w rejonach Sollihul wiec chyba niedaleko mnie. wiec douslyszenia i zobaczenia na lowach .Polamania kija i pozdrowienia dla wszystkich poczokijow.

Artur78
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 46
Dołączył: 14 mar 2007, 18:01
Lokalizacja: Polska_Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dankan81 » 14 mar 2007, 20:52 Re: WEdkarstwo

Witam serdecznie :mrgreen:

No wlasnie... nawiazujac do poprzednika Artura78 tez bym prosil o jakies w miare proste wytyczne dotyczace wyboru kola w ktorym warto by oplacic karte (oczywiscie ta na poczcie w pierwszej kolejnosci...)

A czy wie ktos moze czy taki maly stawek w parku na ACOCKS GREEN przy Gospel lane podlega pod jakis zwiazek czy z ta licencja z poczy mozna tam zasiasc...

pozdrawiam i razem z Arturem78 czekam na rady i porady...
HEJ :grin:

Dankan81
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 sty 2007, 20:24
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dankan81 » 19 mar 2007, 22:12 Re: WEdkarstwo

a gdzie najlepiej po sprzet wedkarski i przynety... robaki, kulki proteinowe itp... ??????

Dankan81
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 sty 2007, 20:24
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 19 mar 2007, 22:24 Re: WEdkarstwo

no sprzet to jest mnostwo sklepow, robaki - pinki lub biale , kupuje sie na pinty za 2,2 za pinte, dendrobena za male pudelko ok 2 funty, licencje pytasz najpierw napoczte , nad stawem powinna byc informacje o wlascicielu wody, czesto jest tak , ze wystarcza sama licencje z poczty, ale woda syf, jest w niej wszystko, ale najwazniejsze, ze rowniez sa ryby
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 19 mar 2007, 22:26 Re: WEdkarstwo

Ja proponuje zeby sie umowic w kilku na wspolny wypad nad rzeczke, slyszalem, ze jest fajnie sporo ladnych leszczy i brzany
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dankan81 » 21 mar 2007, 22:49 Re: WEdkarstwo

ja z arturem78 bardzo chetnie ale dopiero jak kupie auto... czyli do 2 tygodni...

Dankan81
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 20 sty 2007, 20:24
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 22 mar 2007, 12:16 Re: WEdkarstwo

OKI. po kolei:
1. zeby lowic na rzece na 99 procentach dlugosci brzegu potrzeba karte wedkarska i karte klubu ktory jest wlascicielem brzegu.Najlepiej zostac czlonkiem BAA tu link do ich strony :
http://www.baa.uk.com/home/default.aspx

Oplata roczna jest zblizona do kosztu karty.

2. Co do lowienia na stawach i jeziorkach w parkach to tu link z tymi na ktorych nie wolno bez oplaty i pozwolenia z Bham City Council :

http://www.birmingham.gov.uk/GenerateCo ... NU_ID=1743

na pozostalych mozna ale UWAGA poza okresen ochronnym czyli 15 marzec do 15 czerwiec!!! Kary sa strasznie wysokie wiec radze uwazac.


Moze nastepny weekend zrobimy jakis maly zjazd wedkarzy? Nawet na kanalach ale w jakims miejscu troszke poza miastem. Samochody to nie problem bo chyba zawsze ktos kogos moze zabrac.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 22 mar 2007, 16:04 Re: WEdkarstwo

Ja jestem za mozemy sie zgadac woolalbym w koncu zaliczyc rzeke, powiedz mi jak sie na rzeke nastawic, czy splawik czy feeder, czy tyczka bo nie moge sobie wyobrazic tej wody.
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 23 mar 2007, 08:31 Re: WEdkarstwo

Severn jest bardzo podobna do Odry w uregulowanych fragmentach.Problem pojawia sie czasem taki ze ja lubie zakola a tu o nie trudno. Splawik i wyczynowki sa najlepsze aczkolwiek sa miejsca ze mozna spokojnie zapolowac z gruntu na wieksze sztuki. Woda jest dosc szybka.Jak dobrze sie trafi to glebokosc okolo 2-4 metrow. Jak zalatwisz licencje BAA to moze nastepna sobota ????
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wsiaz » 23 mar 2007, 14:49 Re: WEdkarstwo

ja dysponuyje na razie batem 6m , matchowka, feederami, nie posiadam obecnie tyczki, chcialbym najpierw zobaczyc jak tam jest, powiedz mi czy batem 6 m da sie polowic? Licencja to chyba nie problem nie mam kiedy sie tam wybrac, czy moge kupic ja w ktoryms z klubow na terenie B-ham, czy musze sie wybrac do centrali na edgbaston? No ja mam ta niedziele wolna i przyszla tez nie wiem jak z sobota, musze sprawdzic
Avatar użytkownika
wsiaz
Zadomowiony
 
 
Posty: 833
Dołączył: 23 sty 2007, 23:03
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez aga szadkowska » 17 kwi 2007, 11:14 Re: WEdkarstwo

moj brat chetnie by powedkowal bo bardzo to lubi ale mieszkamy w worcester i mamy tu marny kanalek i rzeke na ktorej podobno nie mozna wedkowac.moze ktos ma jakies informacje na temat miejc do wedkowania w worcester.dzieki

aga szadkowska
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 21 mar 2007, 15:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Krzysiek » 2 maja 2007, 05:05 Re: WEdkarstwo

Anirad.Witam.Wyslalem do Ciebie prywatna wiadomosc.Czy moglbys odpisac mi cos na temat BAA?Bardzo mi na tym zalezy.Koledze rowniez.
Wiem,ze zagladasz na forum,a ja nie moge doczekac sie odpowiedzi :cry:

Pozdrawiam

Krzysiek
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 4 maja 2006, 06:52
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI