Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

MężczyznaPostNapisane przez Radek_2010 » 17 paź 2011, 12:25 Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

czesc :)
kupilme bilet na 20 pazdziernika Luton -Warszawa przy zakupie biletu zaznaczylem ze nie bede bral bagazu zadnego , teraz sytucja sie zmienila ,probowalem dodac bagaz przez internet , ale nie widze tej opcjcji na stronie dziwne mimo to ze jest napisana wzmianka ze jest taka mozliwosc znalazlem numer telefonu do lini ,dzwonie i jest komunikat zly numer ( W Wielkiej Brytanii 0906 959 003 ) jakiegos kierunkowego zapewne brakuje mam prozbe , czy moze ktos z was posiada pelny numer do Biura Obslugi klieta Wizzair chciałbym zadzwonic i dodac bagaze przez telefon dodam ze juz zrobilem odprawe online i teraz kwestia dodania bagazu
dzieki za pomoc
Avatar użytkownika
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Dołączył: 7 sty 2010, 22:04
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 17 paź 2011, 13:40 Re: Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

jak zrobiles odprawe to dupa- skasuja Ci za nowa odprawe

za nowy bagaz zaplacisz chyba ze 40 funtow- albo i wiecej :(

ja tak kiedys mailam, myslalam ze z krzesla spadne ;( dlatego nie masz opcji zeby dodac bagaz online- bo juz jestes po odprawie- z odprawa lepiej sie nie spieszyc- bo pozniej nie mzona juz zadnych zmian wprowadzic :( przykro mi

numer:
0906 959 0003
polknales jedno zero
dodam ze te te telefony sa drogie wiec wyjdzie Ci pewnie z 50 za ten bagaz ... ja polecam kupic rzeczy na miejscu, albo wyslac, polska firma wysylkowa- bedzie taniej

In UK 0906 959 0002
(Calls cost 77 pence per minute plus network extras. Calls from mobiles may be charged at a higher rate.)
Eire (Ireland) 1550 475 970
(calls charged at EUR 0.95 per minute. Calls from mobile networks may be charged at a higher rate.)
For calls answered in Polish
In UK 0906 959 0003
(Calls charged at GBP 0.77 per minute. Calls from mobile networks may be charged at a higher rate.)
Eire (Ireland) 1550 475 973
(Calls charged at EUR 0.95 per minute. Calls from mobile networks may be charged at a higher rate.)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Radek_2010 » 17 paź 2011, 13:48 Re: Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

a gdybym pojechal na lotnisko i zaplacił tam za bagaz ?? na lontisku myslisz ze mogłbym tak zrobic jakich kosztow sie spodziewac ??
plus nowa odprawa ? :cry:
Avatar użytkownika
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Dołączył: 7 sty 2010, 22:04
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 17 paź 2011, 13:49 Re: Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

oj nie wiem- musialbys poszukac na stronie- ale pewnie podobnych. na pewno bedzie to sporo kosztowac :( moze lepiej zadzwon tam i sie dowiedz co i jak
i napisz potem bo sama jestem ciekawa jak to sie dla Ciebie skonczy

powodzenia
dorota
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 17 paź 2011, 14:22 Re: Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

Radek_2010, my wysylalmy bagazezawsze kurierem 23£ za 31kg idzie ok 3 dni, mysle ze to chyba lepsza opcja niz kombinowanie, skoro juz jest po odprawie .jak cchesz namiary na kuriera to daj znac.
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez asienka » 17 paź 2011, 19:08 Re: Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

Nie mam pojecia jak z Wizzair, ale jesli chodzi o ryanair to na pewno sie da. Sama tak robilam, tzn dodawalam bagaz juz po odprawie. Cena jak za normalny bagaz przy kupowaniu biletu, czyli super. Jedyna roznica ze na bilecie nie ma wzmianki o bagazu, ale wystarczy powiedziec ze kupiony byl pozniej i nie ma problemu, bo maja w komputerach. Oczywiscie jesli masz mozliwosc wydrukuj potwierdzenie zaplaty za bagaz.
Najlepiej jak zadzwonisz i sprawdzisz jak jest u Wizzaira.
Ja na szczescie znalazlam tansza opcje telefonu, zadzwonilam na lotnisko i tam mnie poinformowali co mam zrobic, hehe. Powodzenia i daj znac jak poszlo.
Obrazek

asienka
Początkujący
 
 
Posty: 33
Wiek: 42
Dołączyła: 26 maja 2009, 13:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 17 paź 2011, 21:45 Re: Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

zdecydowanie w tym przypadku lepiej wyslac jedna z wielu firm specjalizujacych sie w trasie UK-PL, zaplacisz max 30 funtow za 30 kg. Minimalna chyba jest 10 albo 15 funtow- zalezy ktora firma.

Wszelkie zmiany w tanich liniach lotniczych sa oblozone idiotycznymi cenami - niestety
infolinie sobie podaruj bo natrzaskasz sobie niebotyczny rachunek, zanim cie polaczy z konsultantem posluchasz sobie troche pierdow z automatu i nabije ci kolejne 30 funtow :]


pozdrawiam

Dodano: -- 17 paź 2011, o 21:50 --

koszt polaczenia z tymi numerami infolinii z pakietu (niemalego) Three,
wychodzi 2.25 funa / MIN

zanim cie polaczy posluchasz z 5 min automatu, potem konsultant 10 min , policz sobie - nie oplaca sie :]
puknie ponad 30 funtow za gadke z ktorej i tak nic nie wyniknie.
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez uk.tomasz » 18 paź 2011, 15:48 Re: Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

Radek_2010 napisał(a):czesc :)
kupilme bilet na 20 pazdziernika Luton -Warszawa przy zakupie biletu zaznaczylem ze nie bede bral bagazu zadnego , teraz sytucja sie zmienila ,probowalem dodac bagaz przez internet , ale nie widze tej opcjcji na stronie dziwne mimo to ze jest napisana wzmianka ze jest taka mozliwosc znalazlem numer telefonu do lini ,dzwonie i jest komunikat zly numer ( W Wielkiej Brytanii 0906 959 003 ) jakiegos kierunkowego zapewne brakuje mam prozbe , czy moze ktos z was posiada pelny numer do Biura Obslugi klieta Wizzair chciałbym zadzwonic i dodac bagaze przez telefon dodam ze juz zrobilem odprawe online i teraz kwestia dodania bagazu
dzieki za pomoc
Avatar użytkownika
uk.tomasz
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 48
Dołączył: 5 kwi 2011, 11:28
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 18 paź 2011, 16:16 Re: Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

Thesignerka, kurier to 23 £ za 31 kg, wyslalam juz link koledze :))
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Radek_2010 » 2 lis 2011, 16:17 Re: Problemy z dodaniem bagazu Wizzair

siemka :P wyslalem paczki :) i problem z glowy :) 4 dni i byly u mnie w domu :) dzieki wszystkimn za pomoc :D
Avatar użytkownika
Radek_2010
Rozeznany
 
 
Posty: 109
Dołączył: 7 sty 2010, 22:04
Reputacja: 6
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI