child benefit - formularz- adres - prosze o radę.

Dla wszysktich którzy mieszkają lub zamierzają przyjechac do Birmingham i potrzebują informacji na różne tematy

KobietaPostNapisane przez magoga » 22 lut 2007, 21:35 child benefit - formularz- adres - prosze o radę.

Witam. Jestem w trakcie załatwiania Child Benefit, później mam zamiar starać się również o Working tax credit. Wiem że wiąże się to z koniecznością otrzymywania przeze mnie ważnej korespondencji urzędowej. Mój problem polega na tym, że jestem zakwaterowana u mojego pracodawcy - dzielę mieszkanie z kilkorgiem ludzi różnej narodowości i co tu ukrywać - nie nastawionych zbyt przyjaźnie. Wcześniej zdarzało mi się ze listów do mnie poprostu mi nie doręczano (może nawet trafiały do śmieci). W dodatku nie znam zbyt dobrze języka. Na dodatek jade na 2 miesiące do polski. Poradzcie proszę co zrobić w tej sytuacji. W formularzy o Child benefit Chciałbym podać adres do korespondencji mojej dobrej koleżanki z Londynu - ale nie wiem gdzie go wpisać. W Polsce na urzędowych drukach zazwyczaj jest miejsce na wpisanie adresu do korespondencji jezeli różni się on od adresu zamieszkania.
prosze o pomoc. pozdrawiam.

magoga
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 11 wrz 2006, 15:10
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez magoga » 25 lut 2007, 17:11 Re: child benefit - formularz- adres - prosze o radę.

nik nie ma dla mnie żadnej rady? szkoda.

magoga
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 11 wrz 2006, 15:10
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SZUKAM INFORMACJI