Jaguar/Landrover Solihull

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez kamil1988 » 30 sty 2013, 14:47 Re: Jaguar/Landrover Solihull

witam, orientuje sie ktoś jaka agencja może rekrutować do pracy w Wolverhampton?

kamil1988
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 27 wrz 2012, 12:00
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zwierzakfm » 30 sty 2013, 15:59 Re: Jaguar/Landrover Solihull

jezeli chodzi o fabryke JLR w Wolverhampton to ruszy ona dopiero najprawdopodobniej na poczatku 2015r. Na razie wszystko jest w powijakach (czyt. pusty budynek). nie sadze, ze juz zatrudniaja ludzi na linie montazowa.
Avatar użytkownika
zwierzakfm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 13 paź 2007, 23:44
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 30 sty 2013, 18:47 Re: Jaguar/Landrover Solihull

jakie sa zmiany w Castle Bromwich i jakie w Solihull?

Dodano: -- 30 sty 2013, o 18:49 --

MIREK646, jezyk wymagany. najpierw musisz testy rozwiazac, a jak przejdziesz je to wtedy kwalifikujesz sie na interview. wiec bez jezyka, ni jak.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 8 lut 2013, 22:10 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Cześć,


znajomy po wypełnieniu testów na stronce Manpower został zaproszony na manual assessment i on-line assessment. Czy po zdaniu w/w ,,assessmentów'' zostaje się zatrudnionym?




Pozdrawiam
A
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 9 lut 2013, 10:03 Re: Jaguar/Landrover Solihull

chmiel napisał(a): Czy po zdaniu w/w ,,assessmentów'' zostaje się zatrudnionym?


Niekoniecznie

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 9 lut 2013, 10:16 Re: Jaguar/Landrover Solihull

chmiel, tak jak pisze adam. do tego pozniej masz training i rozne testy min z numeracy i literacy. troche tego jest. do tego trzeba zrobic NVQ w przeciagu roku z "buissness improvement techniques", ktore zapenia JLR.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez michalcov » 9 lut 2013, 10:44 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Witam,
Tez jestem zainteresowany ta praca, poki co zrobilem online assesment, ostatnio do mnie dzwonili ze zapraszaja mnie na kolejny etap (taka wiadomosc mi zostawili poczcie glosowej) ja nie moglem sie do nich dodzwonic ...
Jak wyglada ten drugi etap? Slyszalem ze trzeba zlozyc jakis hamulec .... ? czy oni pokaza jak, i masz to powtorzyc czy jak ? Czy cos jeszcze poza tym? Niech sie wypowie ktos kto tam pracuje czy praca jest ok? Czy stawka na poczatku to jest okolo 11pounds/godz ... z gory dzieki za info, pozdrowka

michalcov
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 kwi 2009, 20:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 9 lut 2013, 11:13 Re: Jaguar/Landrover Solihull

dostaniesz instrukcje do tego jak go zlozyc
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez matthew2 » 9 lut 2013, 12:05 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Witam!
Jestem zainteresowany tą praca w JRL jesli wogole cos jeszcze jest? Gdzie mogę wypełnić ten test online i złożyć CV, szukałem i nie mogę znaleźć własciwej strony.

matthew2
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 9 lut 2013, 11:58
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 9 lut 2013, 15:32 Re: Jaguar/Landrover Solihull

agg napisał(a):chmiel, tak jak pisze adam. do tego pozniej masz training i rozne testy min z numeracy i literacy. troche tego jest. do tego trzeba zrobic NVQ w przeciagu roku z "buissness improvement techniques", ktore zapenia JLR.

A i nawet po zdaniu wszystkiego mozna odpaść.
Dlaczego?
mają 100 miejsc, przejdzie 120. Rachunek prosty.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez vanvan » 11 lut 2013, 15:25 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Witam, tydzien temu zaliczylem interview dla Jaguara... czy ktos z uzytkownikow pracuje/pracowal dla nich i wie ile +/- czekal na telefon z data startu?

vanvan
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 lut 2013, 10:27
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez chmiel » 11 lut 2013, 19:18 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Hejka,


tak dla zainteresowanych, to znajomy był dzisiaj na assesment.
1 zadanie tak jak ktoś kiedyś pisał masz przyczepiać magnesy do samochodu (samo metalowe nadwozie) musisz to robić na czas wchodząc z lewej---> przyczepiasz--->wychodzisz rownież z lewej, po czym idziesz do prawej, wchodzisz dośrodka i zdejmujesz je w takiej samej kolejności, dużo zabawy, zadanie nie jest trudne manualnie, lecz to wszystko musisz spamiętać w kolejności.

2 zadanie polega na złożeniu pedału hamulca tzn pompa, hamulec montujesz to do stelażu przy użyciu kluczy w danej kolejności, trudne nie jest jak ktoś posiada podstawowe umiejętności manualne.

3 zadanie rozwiązanie tych samych testów, które zdawaliście na stronie ManPower, dla potwierdzenia, że żaden z Twoich znajomych nie rozwiązał go za Ciebie lol :D

Mam nadzieję, że się komuś przydało, jak kolega się dostanie, to napiszę co dalej...

Pozdrawiam
A
:-))

chmiel
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 41
Dołączył: 5 sty 2008, 16:07
Lokalizacja: West Midlands
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lostman82 » 16 lut 2013, 09:56 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Hej, jestem po testach na stronce manpower: ubaw z nich po pachy przy okazji :P

Po jakim czasie zazwyczaj odzywają się do dalszych etapów rekrutacji? pozdro:)
Avatar użytkownika
lostman82
Początkujący
 
 
Posty: 37
Wiek: 41
Dołączył: 6 paź 2012, 15:17
Lokalizacja: Bg'ham / Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanvan » 16 lut 2013, 17:58 Re: Jaguar/Landrover Solihull

http://forums.moneysavingexpert.com/sho ... 99&page=71

Poczytaj caly watek na tej stronie, czasem czeka sie dni a czasem miesiace. W moim przypadku czekalem ok. 2 miesiace na telefon z zaproszeniem na manual assesment, pozniej miesiac na interview. Teraz drugi tydzien, po rozmowie, czekam i nadal nie wiem czy mam prace, od kiedy mam i czy jest wogole sens czekac...

vanvan
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 lut 2013, 10:27
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 16 lut 2013, 20:23 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Biorąc pod uwagę, że tej montowni jeczcze nie ma, więc nie liczyłbym na pracę "od przyszłego tygodnia".

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA