Jaguar/Landrover Solihull

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez vanvan » 16 lut 2013, 21:12 Re: Jaguar/Landrover Solihull

czyli najwczesniej, jesli wogole, zadzwonia do mnie za pare miesiecy? Czy tez jest szansa na jakichs juz istniejacych stanowiskach? najdziwniejsza rekrutacja ever jako widzialem

vanvan
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 lut 2013, 10:27
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 17 lut 2013, 14:10 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Miesięcy jak miesięcy - tygodni na pewno.
Powiadasz -dziwna rekrutacja? Jak dla mnie normalna. Pomyśl, Jak Ty sam byś to zorganizował? Potrzebując - powiedzmy - 400 ludzi na 1 maja i trzymając się procesu rekrutacyjnego (testy, szkolenia itd).
Jak widzę, to szkolenie trwa 4-5 dni. Tyle czasu powtarzają się twarze, które mijam codziennie.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez vanvan » 26 lut 2013, 19:47 Re: Jaguar/Landrover Solihull

No i lipa :( 3tyg po interview i dzisiaj dostalem mejla z info ze wszystkie pozycje juz sa zajete i moze moze jak beda mieli jakies stanowiska wolne to sie odezwa... Szkoda :(

vanvan
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 lut 2013, 10:27
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 27 lut 2013, 17:39 Re: Jaguar/Landrover Solihull

jeszcze nic straconego. Wiadomo, ze nie będziesz na starcie. Ale praca - jak praca. Zawsze się ludzie wykruszają. I jeśli tylko pomyślnie przeszedłeś testy, i nie zgubią Twoich papierów/namiarów i nie zmienisz telefonu/maila to jest szansa, że zadzwonią ... za kilka miesięcy :)
A co Jaguar, to Jaguar :)
Ładnie w CV wygląda :D

Pozdrawiam,

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez bartoshh » 24 mar 2013, 23:46 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Cześć mam na imię Bartek. Pracuje w Jlr solihull od ponad roku. Jak ma ktoś jakieś pytania to z chęcią odpowiem email bartoshh@onet.eu" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false; co do kilku pytań które zauważyłem we wcześniejszych listach. Tak trzeba umieć mówić po angielsku w stopniu przynajmniej "dobry"-czyli 100% komunikatywny. 2 tygodnie pracy w klasach i testy z numeracy And literacy. Po drugie sprawdzają twoja przeszłość zatrudnienia w ukryć i byłbym baaaaardzo zdziwiony jak by wzięli kogoś prosto z PL-ale pewny nie jestem. Kontrakt jest po 12msc-Zawsze! A po nast 12 msc jest full contract i podwyżka o 10%. Ja startowałem z poziomu 80% ale teraz podobno nowi dostają 70%. Kasa to 14.90/h z wliczonym dodatkiem za zmiany. Są jeszcze bonusy jak rha i inne. Proszę się nie bać szkolenia Nvq od pery - bzdura łatwizna. Sprawdzają criminal records i wykonują tel do poprzednich pracodawców. Na interview trzeba wiedzieć co mówić (work to process, i love repetetive work i inne jak ktoś ciekaw -pytać) drug test jest przy lekarzu, pojemnik na mocz ma termometr. Super pension scheme. Możliwe dołaczenie do cycle scheme. Praca ogólnie łatwa-najłatwiejsza jak miałem w uk. Zmiany 3 bądź 4. Ranki 6-1.30 pop 1.30-.9 nocki(4) 9-6 i 4ta zm. 6-18 sob i niedziela. Przerwy żenujaco krótkie. Możliwość nadgodzin jako kierowca. Wolne ustalone z góry przez zakład. Flexible jest tylko 5dni. Polaków jest mało ale gdzieś tam są :-) tyle chyba. Przepraszam za błedy- piszę z komórki akurat. Ogólnie polecam bo według mnie jest to praca z super zarobkami która nie wymaga żadnych niemal kwalifikacji.

bartoshh
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 mar 2013, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez majlo » 27 mar 2013, 11:59 Re: Jaguar/Landrover Solihull

bartoshh
kiedy beda znowu przyjmowac?
Avatar użytkownika
majlo
Początkujący
 
 
Posty: 19
Wiek: 37
Dołączył: 28 lut 2012, 13:13
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartoshh » 27 mar 2013, 13:31 Re: Jaguar/Landrover Solihull

a
Ostatnio edytowano 27 mar 2013, 17:20 przez bartoshh, łącznie edytowano 1 raz

bartoshh
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 mar 2013, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartoshh » 27 mar 2013, 17:00 Re: Jaguar/Landrover Solihull

tak naprawde to ciągle-duża firma, ale tak naprawde to w tym tygodniu przyprowadzili nowych do nie na sekcję. Plotka głosi (wszystko w tej firmie dowiadujemy sie z plotek) że każdego tygodnia przyjmować beda nowych. Plotka (kolejna) głosi że będzie to 4 zmiana na t5 i ma być ich około 700-800.

w niedalekiej przyszłości JLR bedzie otwierać fabrykę w wolverhampton (fabryka silników)-już można aplikować z oficjalnej strony JLR.

w tym momencie buduje sie nową hale na solihull (dawna hala freelandera) . Ma tam być budowany nowy model Jaguara. cięzko mi powiedzieć kiedy bedzie otwarcie. Hala już stoi. bedą tam duże przyjęcia ... ale kiedy?

bartoshh
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 mar 2013, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wojcieszekk » 27 mar 2013, 17:49 Re: Jaguar/Landrover Solihull

czy jednyna możliwość aplikowania tam to przez tą wcześniej wspomianą agencję manpower? Na stronie internetowej Jaguar Land Rover same oferty dla specjalistów.

Wojcieszekk
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 33
Dołączył: 26 mar 2013, 16:11
Lokalizacja: Selly Oak
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartoshh » 27 mar 2013, 18:14 Re: Jaguar/Landrover Solihull

tak. aplikacja a potem dzwonic do nich, ponaglać, przyspieszać.

a specjalistom radze udac sie na ich (jlr) strone i aplikowac na lepsze stanowiska.

bartoshh
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 mar 2013, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez emas170 » 19 kwi 2013, 14:39 Re: Jaguar/Landrover Solihull

witam, i jak wyglada teraz sytuacja w JLR? Czy nadal maja zapotrzebowanie?

emas170
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączył: 19 sty 2013, 00:57
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartoshh » 22 kwi 2013, 07:41 Re: Jaguar/Landrover Solihull

W tym i poprzednim tygodniu pracę rozpoczęło 200 osób. Przyjmują 100/tydzień. Plotka głosi że ma to być 4ta zmiana (12h sob i niedz.)

bartoshh
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 mar 2013, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez JAGODA J » 3 lip 2013, 22:35 Re: Jaguar/Landrover Solihull

czy może ktoś z was pracuje obecnie w Jaguar/landlover w Solihull?
Przez jaką agencje można starać się o prace?

JAGODA J
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 21 cze 2013, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 4 lip 2013, 07:32 Re: Jaguar/Landrover Solihull

JAGODA J, przeczytaj parę postów wzwyż a dowiesz się wszystkiego
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez JAGODA J » 4 lip 2013, 10:44 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Dzięki już wszystko wiem nie doczytałam wszystkich stron wcześniej
pozdrawiam :-)

JAGODA J
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 21 cze 2013, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA