Jaguar/Landrover Solihull

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Major157 » 12 wrz 2013, 16:31 Re: Jaguar/Landrover Solihull

WitAm, orientuje sie ktos kiedy bedą jakies przyjęcia ? I jak zrobic test online ? Zarejstrowalem sie w man power zrobiłem pierwszy assesstmemt i dalej nie moge sie zalogować . Prosze o jakies wskazowki

Major157
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 8 wrz 2011, 11:38
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez aguniauk11 » 19 wrz 2013, 21:59 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Witam.A jak to wygląda z pracą dla kobiet?

aguniauk11
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 24 kwi 2008, 19:39
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sylwiaa90 » 23 wrz 2013, 22:50 Re: Jaguar/Landrover Solihull

bartoshh, bartoshh, hej, widze na forum ze pracujesz w jaguarze i bylabym wdzieczna gdybys mi odpowiedzial na kilka pytan. czy obecnie przyjmuja tam ludzi?czy pracuja kobiety?a jak tak to na czym ta praca dokladnie polega, z gory dzieki wielkie;)

sylwiaa90
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 26 wrz 2012, 11:42
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bartoshh » 24 wrz 2013, 01:12 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Pracuje w land roverze. Kobiety są pracują i zarabiają tyle samo. Szuka im sięprac bardziej do nich pasujących jak przykład-składanie drobnych rzeczy. Praca to składanie samochodów w ciepłej i przyjemnej fabryce. Nie jest ciężko. Nie tempo a jakość

bartoshh
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 24 mar 2013, 23:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dudzik89 » 25 paź 2013, 15:31 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Witam
Mam takie pytanko , czy w agencji przez które można sie dostać do JLR pracuje jakiś polak ? wszystkie testy są przeprowadzane przez agencję?? Moj angielski jest nie najlepszy, jakoś sie dogaduje ale czasem brakuje mi słów i nie wszystko rozumie, A bardzo bym chciał pracować w JLR . Z zawodu jestem mechanikiem samochodowym, i mam doświadczenie na produkcji w fabryce (4,5roku ) jedyną moją bariera jest słaba znajomość j.ang . Z Góry dzięki i czekam na odp

dudzik89
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 34
Dołączył: 28 mar 2013, 17:11
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaarecki » 25 paź 2013, 18:50 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Cześć
Team Support, gostek ma na imię Daniel , ale nie on rekrutuje do JRL. Telefon do agencji 01215231089, do tej pracy rekrutuje James, ale Daniel tak czy siak nie będzie chciał rozmawiać z tobą po posku dopóki nie sprawdzi poziomu twojego angielskiego. Pozdrawiam

jaarecki
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 4 lip 2009, 16:39
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dudzik89 » 25 paź 2013, 19:05 Re: Jaguar/Landrover Solihull

jak sie niemyle chodzi o daniela afroamerykanina? niechce żeby ktoś pomyślał że jestem rasistą czy coś bo tak nie jest i napisałem myśle w miare dobrze nie urazając nikogo , dziś miałem rozmowe z Danielem ale w firmie first personel . moge sie mylić poniewaz nie jeden ma na imie daniel , ale z nim tez rozmowa najpierw j. ang i po zapytaniu czy morzemy rozmawiać po polsku dopiero rozmawialiśmy w j. pol.

dudzik89
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 34
Dołączył: 28 mar 2013, 17:11
Lokalizacja: Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jaarecki » 29 paź 2013, 20:29 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Nie nie chodzi o afroamerykanina, ten jest Polakiem ,z krwi i kiości można powiedzieć doi krowy , pije mleko ,słucha Chopina, po prostu nasz chłop ( ! ), choc jak mówi po angielsku to nie zaciąga pongliszem, z tąd wielu myśli że to Anglik.

jaarecki
Raczkujący
 
 
Posty: 62
Dołączył: 4 lip 2009, 16:39
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michalwl82 » 27 gru 2013, 15:49 Re: Jaguar/Landrover Solihull

witam czy można dostać sie do J/L tylko przez jedna agencje manpower czy jeszcze jakąś inna ??Bo na stronie J/L jest tylko podana ta agencja ze z nią tylko współpracują ...

michalwl82
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 paź 2012, 18:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomek_wisien » 20 lut 2014, 09:29 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Czy ktos ma jakies informacje na temat naboru? Gdzie trzeba wyslac cv, czy jest zapotrzebowanie? Szukam roboty i bardzo bym chcial tam pracowac. Napewno sie odwdziecze ;-) poDrawiam.

Tomek_wisien
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 42
Dołączył: 20 lut 2014, 09:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marass85 » 20 lut 2014, 13:02 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Dear Candidate,

You previously applied to positions at Jaguar Land Rover West Midlands and we committed at the time to keep you informed of any new opportunities.

We are pleased to confirm that we are now open for new applications for the JLR West Midlands 2014 campaign.

To apply you will need to go to www.manpower.co.uk click on the JLR logo and then apply to the relevant position as a new user.

Kindest regards,

Kilkaset osob przejma niedlugo, zapotrzebowanie jest

Manpower @ Jaguar Land Rover
swiatem rzadza paradoksy...

marass85
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 39
Dołączył: 3 mar 2013, 13:45
Lokalizacja: B23
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez magik » 23 lut 2014, 19:04 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Witam,
Drugim etapem jest Manual Assesment. O ile same magnesy z opisów kolegów na forum na zdają się
nadzwyczaj trudne to złożenie tego pedału sprzęgła może skomplikować nie jeden "żywot".
Miałbym gorącą prośbę dla tych którzy podchodzi do tego aby zebrać na ten temat jak najwięcej wiadomości. Z tego co doczytałem to jest limit czasowy i trzeba złożyć dwa pedały wedle instrukcji 12 kroków. Czy to są dwa pedały sprzęgła? Również trzeba je dokręcic w samochodzie. Czy instrukcjia jest czytelna? Na kartce papieru czy wisi na ścianie? Jak trudne to jest dla przeciętnego pracownika?
Czy ważne jest to żeby go składać w odpowiedniej kolejności czy da się inaczej. Również zdarza się agencji dzwonić do ludzi którzy nie dali rady go złożyć z zaproszeniem na kolejny etap. Czy trudność polega na tym
że trudno zapamiętać to co jest tłumaczone na początku?.

Pozdrawiam,
Avatar użytkownika
magik
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 gru 2008, 17:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomek_wisien » 24 lut 2014, 18:32 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Jak otrzymalem zwrotnego maila z linku w poscie marassa przy rejestracji musialem porownywac ciagi znakow w okoenku lewym z ciagami znakow w okienku prawym. Kolejnym etapem bylo wyberanie pomiedzy 5 odpowiedziamy tu: bardzo zle, zle, nie jestem pewien, dobrze, bardzo dobrze. Pytania dotyczyly sytuacji mogacych wystapic w pracy, np.: jezeli widzisz kolege, ktory slabo sie dzisiaj czuje, idziesz zglosic to szefowi? Nie mialem zadnych zadan typu, poskladaj sprzeglo wg. Instrukcji...

Tomek_wisien
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 42
Dołączył: 20 lut 2014, 09:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez [Wojtek] » 24 lut 2014, 19:46 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Bo składanie sprzęgła jest już chyba na żywo :p

[Wojtek]
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 33
Dołączył: 19 sty 2014, 18:13
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomek_wisien » 24 lut 2014, 20:57 Re: Jaguar/Landrover Solihull

Hehe.

..wiec nic. Pozostaje chyba czekac. Zarejestrowalem swoja kandydature i wiecej nie moge zrobic. Wszystko w rekach losu, hehehe.

Pozdrawiam

Tomek_wisien
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 42
Dołączył: 20 lut 2014, 09:07
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA