Magazyn Yodel w Worcester

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez crystal21 » 27 mar 2012, 12:22 Magazyn Yodel w Worcester

Czy wie ktos co na temat tego magazynu ? Pilnie potrzebuje informacji. Z gory dziekuje.

crystal21
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 11 paź 2011, 09:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Andrzej21 » 27 mar 2012, 20:10 Re: Magazyn Yodel w Worcester

Tez mam to na oku, ale czytałem że w pełni nie mozna ufać tym kobietą z rekrutacji w Polsce.
A ty aplikujesz z miejsca czy tez z polski?

Andrzej21
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 mar 2012, 15:38
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez crystal21 » 28 mar 2012, 09:03 Re: Magazyn Yodel w Worcester

Ja dzwonilam z anglii, bo mieszkam tutaj juz jakiis czas. Ale nie stety nie udalo sie, ponoc potrzebny zaawansowany angielski a moj taki nie jest.

crystal21
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 11 paź 2011, 09:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 29 mar 2012, 15:03 Re: Magazyn Yodel w Worcester

Hej moj brat tez tam dzwonil i zastanawia sie.Niemaja najlepszych komentarzy i ... zreszta sami poczytajcie http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,777690,0,0,11

Jezeli to jest to samo co wy macie na oku pozdrawiam

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez akrupa2 » 30 mar 2012, 22:21 Re: Magazyn Yodel w Worcester

Cytat z strony praca za granicą/

Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

Zatrudnimy osoby do pracy przy pakowaniu w magazynach Yodel w Worcester. Wymagania; -j.angielski na poziomie komunikatywnym.Oferujemy; kontrakt na czas nieokreslony, urlop platny, stawka od 6.10 funtow na godzine, zmiana nocna od 6.65 funtow na godzine, 40 do 60 godzin tygodniowo, mozliwosc zakwaterowania. Po wiecej informacji prosze o kontakt 00447552324758 lub e-mail izabela2908yahoo.co.uk
UWAGA OSZUST TO NIE JEST ŻADNA PRACA KOLEŚ WAM POWIE ŻE MUSICIE MIEĆ ZE SOBĄ 450 FUNTÓW I ZAWIEZIE WAS DO JAKIEŚ NORY WEŹMIE 330 FUNTÓW I RÓBCIE CO CHCECIE SAM JEST POSZUKIWANY.PL ZA PRZEMYT NARKOTYKÓW JEŚLI MYŚLICIE ŻE WAM ZAŁATWI PRACE TO SIĘ POMYLICIE I WYPRAWA DO UK BĘDZIE WASZA PORAŻKĄ NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ!

akrupa2
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 lip 2011, 16:39
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez julka030308 » 31 mar 2012, 08:23 Re: Magazyn Yodel w Worcester

akrupa2 Dzieki za ostrzezenie tak myslelismy ze to oszusci.
Ludzie niedajcie sie nabrac!!!!!!!!!!
Pozdrawiam

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez godziogodzio » 20 kwi 2012, 07:08 Re: Magazyn Yodel w Worcester

e-mail izabela2908yahoo.co.uk

Przeciez tylko cymbal( nie obrazajac cymbalistow) uwierzy ze agencja pracy ma maila na yahoo :)

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 kwi 2012, 20:23
Reputacja: -9
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez lukkki » 27 lip 2012, 18:32 Re: Magazyn Yodel w Worcester

Oszuści!!! Nie jedźcie tam (do nich)!!! Kasa kasą, ale jeszcze czasem wam natłuką!

lukkki
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 27 lip 2012, 13:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kruszkin » 29 lip 2012, 23:41 Re: Magazyn Yodel w Worcester

Powiem wam tak, bylem w Yodel bo pisali ze potrzebuja 42 pracownikow start od zaraz... no to zadzwonilem pogadalem, rozmowa byla spytal jak moj angielski, porozmawialismy chwile i powiedzial zebym za tydzien stawil sie (dzownilem w pon wiec kazal mi w nastepny poniedzialek przyjsc) na ich punkcie do wypelnienia papierow. No to ofc pojechalem tam wszystko fajnie wypelnione papiery i gra gitara, spytal sie na koniec czy mamy jeszcze jakies pytania (bo bylo nas parenascie osób) no wiec padly tylko pytania typu "When we will start?" Powiedzial ze zadzwoni w poniedzialek (kolejny tydzien przepada) i tak to juz leci sobie 2-3 tydzien jak mial sam zadzwonic w miedzy czasie dzwonilem tam kilkadziesiat razy na jego numer poniewaz taki byl podany w ofercie pracy. Odbieral i zawsze mowil to samo "Jeszcze nic nie wiem, dam znac jak bede cos wiedzial" , no to dzwonie za 2 dni bo ile mozna czekac na jego telefon i tak w kolko. Oferta byla za 6.08p wiec najnizsza krajowa, ale lepsze to nizeli nie miec w ogole pracy tak?. Ogolnie czekam do teraz na jego odzew i w miedzy czasie szukam innej pracy oraz ponawiam proby skontaktowania sie sam gdzie czasami musze dzwonic do niego po 60 razy (bez ściemy!) by zapytac sie czy jest juz cos wiadomo z ta praca, przedstawiam mu sie i mowie ze juz wypelnialem tam papiery i sie juz spotkalismy osobiscie, a jego odpowiedz nadal brzmi "Jeszcze nic nie weim dam znac jak bede cos wiedzial", wiec skoro tak to po co bylo im to ogloszenie? Czemu nie moga powiedziec, ze maja innych pracownikow na to miejsce (takie sa moje domysly) tylko robia ludzi w kredke a zyc nie ma za co :].

kruszkin
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 lip 2012, 12:36
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kruszkin » 29 lip 2012, 23:42 Re: Magazyn Yodel w Worcester

(edycja do poprzedniego posta)

dodam iz to bylo w Wednesbury (niedaleko Birmingham)

kruszkin
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 lip 2012, 12:36
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jnon » 31 lip 2012, 11:13 Re: Magazyn Yodel w Worcester

Mógłbyś mi podać numer pod który dzwoniłeś i ewentualnie adres e-mail? Znalazłem podobną ofertę, może to ten sam oszust...

jnon
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 31 lip 2012, 10:23
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kruszkin » 6 sie 2012, 11:23 Re: Magazyn Yodel w Worcester

Moze to nie jest na tyle co oszust ale po prostu wola anglikow albo cos? numer to: 07574111924

kruszkin
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 lip 2012, 12:36
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez betic24 » 10 sie 2012, 05:45 Re: Magazyn Yodel w Worcester

Witam,


Radzę uważać na tych Panów - to jakaś banda oszustów - sprawdzałam gdzie mieści się biuro pośrednictw. na które się powołują i okazało się że pod tym adresem zlokalizowany jest bar!! napisałam na maila emiw***e@yahoo.co.uk" że chyba coś nie tak i wiecie jaką odpow otrzymałam " CHYBA MNIE Z KIMŚ POMYLIŁAŚ " Dlatego bądzcie rozsądni - naprwdę szkoda ryzkować .

betic24
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 10 sie 2012, 05:33
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez annka2 » 8 wrz 2012, 10:12 Re: Magazyn Yodel w Worcester

Ludzie, znajdzcie swoje szare komorki..... :shock:
ja rozumiem desperatow szukajacych pracy! Przeciez sa agencje, co prace daja bez pobierania oplat "z gory"! Jest ich w B'ham troche - nie mam wielkiego doswiadczenia, ale chetnie podziele sie tym co wiem na priv. Sama trzy ostatnie miesiace byla jobseeker i szukalam w rozny sposob - czegos tam sie dowiedzialam. Szkoda tych wszystkich swiezo przyjezdzajacych i ufajacych oszustom!!!!!!!
A swoja droga - dlaczego POLAK Polakowi moze robic takie swinstwa??????!!!
Wiecie co, zazdroszcze tym "ci..a" czy tam "babajom" ich jednosci, narodowej solidarnosci i pomocnej 9naprawde) reki. Czy nasi rodacy tego nie umieja????? :shock:

annka2
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 6 wrz 2012, 06:44
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA