inz budowlancy, projektanci, architekci

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez VA » 10 paź 2012, 16:44 Re: inz budowlancy, projektanci, architekci

W UK najważniejsze dla pracodawców jest doświadczenie. Nie zawsze akceptują polskie kwalifikacje, ale to zależy od pracodawcy i od dziedziny. Polskie uprawnienia jako takie nie są akceptowane w UK. W przypadku architektury na pewno przydałoby się znać brytyjskie regulacje, ale to zawsze jest sprawa do nadrobienia.
Więc, tombedn, o pracę jak najbardziej możesz się starać w UK. Przede wszystkim przygotuj dobrze CV i list motywacyjny, następnie się przygotuj na interview i oczywiście weź ze sobą portfolio, które może być decydujące.
Powodzenia!
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez tombedn » 11 paź 2012, 08:35 Re: inz budowlancy, projektanci, architekci

VA dziękuję za odpowiedź.
Avatar użytkownika
tombedn
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 47
Dołączył: 10 paź 2012, 08:18
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bastet87 » 2 sty 2013, 15:57 Re: inz budowlancy, projektanci, architekci

Witam,
za miesiac koncze studia i wyjezdzam do birmingham i mam pytanie od czego zaczac szukanie pracy w zawodzie (tj. jako inzynier budownictwa)? moj jezyk jest w miare komunikatywny. Pracowalam juz w bhm w zwyczajnych miejscach pracy wiec posiadam NIN i home office. Czy ktos z Was moglby naswietlic mi sprawe od czego sie zabrac? Zaznaczam iz jedynym moim doswiadczeniem to odbyte praktyki w czasie studiow.
pozdrawiam. z gory dziekuje za wszelkie informacje.

bastet87
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 2 sty 2013, 15:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez aghagh » 18 lis 2014, 12:02 Re: inz budowlancy, projektanci, architekci

Witajcie. Jestem inżynierem budownictwa i na początku grudnia wybieram się do UK. Jak wygląa w tej chwili sytuacja z pracą?

aghagh
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 lis 2014, 11:58
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do PRACA