Które agencje

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez mały » 20 sie 2012, 08:27 Które agencje

jakie są agencje pracy w burton on trent,gdzie mówią po polsku?

mały
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 sie 2012, 04:54
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MadRide » 27 sie 2012, 21:47 Re: Które agencje

w Anglii wypada po angielsku mowic :twisted:
Avatar użytkownika
MadRide
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 sty 2012, 17:33
Reputacja: 1
Neutralny
Góra
-2

MężczyznaPostNapisane przez mały » 28 sie 2012, 06:02 Re: Które agencje

MadRide napisał(a):w Anglii wypada po angielsku mowic :twisted:




Co zapomiał wół,jak cielęciem był!!! Cwaniak-to jak jesteś taki obcykany w angliku to co tu robisz-przewalasz smieci za 6,08 na godzinkę i wielki fafa-rafa co?

mały
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 18 sie 2012, 04:54
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 28 sie 2012, 12:25 Re: Które agencje

z tego co widze to forum Birmingham a nie burton on trent :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy
Góra
-2

MężczyznaPostNapisane przez MadRide » 29 sie 2012, 00:52 Re: Które agencje

mały napisał(a):
MadRide napisał(a):w Anglii wypada po angielsku mowic :twisted:




Co zapomiał wół,jak cielęciem był!!! Cwaniak-to jak jesteś taki obcykany w angliku to co tu robisz-przewalasz smieci za 6,08 na godzinkę i wielki fafa-rafa co?


widze maly, zes rzeczywiscie MALY. Akurat jestem obcykany w angliku, jak powiadasz. Mam wiecej niz minimalna stawka. W przeciwienstwie do Ciebie, nie gardze ludzmi, ktorzy przewlaja smieci za 6.08. Ktos musi i pewnie tam tez Twoje smieci sa...

Przegladam to forum, bo czasem czegos ciekawego mozna sie dowiedziec, ale kretynow tez nie brakuje...

Chodzilo mi o to, ze trzeba sie postarac i uczys sie jezykow, a nie tylko po polsku. Banki, ubezpieczenie, agencje, itd tylko rozleniwiaja takich co im sie nie chce...

I tacy ludzie laza i mowia: przetlumacz mi to, i to, a chodz ze mna tam, itd, itp... a w wolnym czasie polska telewizja, piwko, a slowniki i ksiazki pod gruba warsta kurzu, lub tez nawet wcale ich nie ma...

Pozdro maly, moze kiedys bedziez DUZY :mrgreen:
Avatar użytkownika
MadRide
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 sty 2012, 17:33
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 29 sie 2012, 07:45 Re: Które agencje

nie widzę nic złego w polskiej tv piwku czy siłowni lub basenie ani w przeczytaniu książki każdy ma prawo wyboru MadRide jedni chcą odpocząć przy książce inni przy tv każdy wolny czas spędza jak lubi nie powinieneś tego krytykować
wiele polaków radzi sobie tu świetnie bez języka a myślę ze każdy z nas jak tu wjechał bynajmiej większość nie znała angielskiego
w tk maxx przyjmują do pracy i na dzień dobry dają7,50 na godzinę bez znajomości wielkiej języka angielskiego wiec nie wiem czym się tu chwalić ze masz stawkę większa niż minimalną bo znasz język
w firmie mego męża każdy ma więcej niż minimalna stawka a języka nie zna prawie nikt
May ucz się i szukaj pracy w śród angoli to szybko załapiesz język
MadRide Tobie też powodzenia i więcej wiary w ludzi nawet tych co mówią po polsku

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 29 sie 2012, 11:07 Re: Które agencje

on tylko odpowiedzial na zlosliwosc ze strony drugiej osoby a to nie znaczy ze sie chwali . i ciekawi mnie za co dostalam minus skoro to jest birmingham a nie burton on trent i tu ludzie raczej tego nie wiedza
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez MadRide » 29 sie 2012, 11:52 Re: Które agencje

malenkagdz napisał(a):on tylko odpowiedzial na zlosliwosc ze strony drugiej osoby a to nie znaczy ze sie chwali .


dokladnie :)


do mam37:
nie mam nic przeciwko polskiej rozrywce. Napisalem, ze sie nie ucza i tyle. Poza tym widze ze dla Ciebie to powod do dumy, ze nikt nie zna jezyka w pracy meza :evil: Ze wzgledow bezpieczensta swojego i innych wypada sie porozumniewac w jezyku jaki sie ty uzywa. Po prostu nie rozumiem takiego stanu rzeczy, ze ludzie zamykaja sie w "gettach" i ani mysla o nauce, bo przeciez to Anglicy powinni sie polskiego uczyc :roll:
Avatar użytkownika
MadRide
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 sty 2012, 17:33
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Michigan » 2 lis 2012, 13:48 Re: Które agencje

Kontynuując na zapytanie "małego" i nie wchodząc w głupie dyskusje - jak to jest w zwyczaju na polskich forach - ciężko o taką agencję.
Moja dziewczyna gdy przyjechała tu wraz ze mną, mówiła bardzo słabo po ang i praktycznie każda agencja prócz Alliance nie chciała z nią rozmawiać z racji faktu, iż każdy kandydat musi dokładnie rozumieć zasady "health & safety", które wyrażane są oczywiście w języku angielskim.

Trzeba się uczyć języka, inaczej ciężko.

Powodzenia

Michigan
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 2 lis 2012, 13:55 Re: Które agencje

kazda agencja jest inna ale ja osobiscie nie spotkalam sie z tym ze agencja nie chciala zarejestrowac ze wzgledu na nieznajomosc jezyka a bylam w kilku z osobami ktore sie nawet porzadnie przestawic nie umieli . ale to wszystko zalezy na kogo w agencjach trafisz :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Michigan » 2 lis 2012, 16:36 Re: Które agencje

AM2PM, polka jako sekretarka. Nie dość że nie powie słowa po polsku, to jeszcze nie przyjmuje tych, którzy nie mówią.
Kolejny przykład - Extra Personel. Tam też pani powie, że nie da rady bez podstaw języka. I nie mówimy tu o podstawach typu: "yes", "no", "ok", tylko o formie budowania podstawowych zdań.

Michigan
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 2 lis 2012, 20:46 Re: Które agencje

jak dla mnie to wymowka tylko . no ale coz .
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 3 lis 2012, 10:15 Re: Które agencje

temat zachowuje lecz charakter lekko chcialam zmienic. znacie moze agencje pracy przyjmujace do pracy na weekendy (piatek,sobota,niedziela) nocne lub popoludniowe zmiany lub w ostatecznosci w tyg. nocki tylko. interesuja mnie tylko te godziny pracy bo mam male dziecko a nie dam do zlobka po tym co sie w pl dzieje a taki maluszek nie powie jak cos mu sie zlego by dzialo. interesuja mnie agencje w bham, walsall, wolverhampton i tych okolicach (w walsall znalazlam 2 agencje extra personel i tudor employment tam nie maja zadnej pracy na taich zmianach)
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 3 lis 2012, 12:14 Re: Które agencje

sporobuj w job centre widzialam kiedys kilka ogloszen tam na weekendy na popoludnia
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 3 lis 2012, 22:02 Re: Które agencje

generalnie chodzi o to, ze bez znajomosci jezyka nie jestes w stanie zrozumiec Health & Safety. I dlatego nie chca przyjmowac. Ale druga rzecz jest taka ze jak potrzebuja do pracy na gwalt ze tak powiem to i niemego przyjma. A trzecia rzecz jest taka, ze duzo przeszkod to kwestia zlosliwosci, jak w przypadku Extra Personnelu i wspomnianej pani lub pannie Milenki...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA