Praca w domach opieki

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 23 sie 2012, 09:40 Praca w domach opieki

Hej,
kolezanka szuka pracy w domach opieki- ma doswiadczenie, itd.
Ja kiedys pracowalam dla BUPY i to jej polecilam, ale nie bylo odzewu.

Czy ktos moze mi polecic jakies agencje albo domy, ktore poszukuja nowych pracownikow?

Nie chce zeby ktos nam cos zalatwial, tylko prosze o wskazowki- bo moze ktos cos wie :)
Z gory dziekuje za pomoc :*
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 23 sie 2012, 10:07 Re: Praca w domach opieki

dorotajab, Zapytajcie na West Bromwich , na skrzyżowaniu na Hill Topie, ostatnio kolegi mama się z tamtąd zwolniła , a mówiła, że non stop rąk do pomocy brakuje.
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 23 sie 2012, 10:10 Re: Praca w domach opieki

a pamietasz nazwe domu?
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 23 sie 2012, 10:22 Re: Praca w domach opieki

Hill Top Lodge Nursing Home , nie wiem czy to dokładna nazwa , na googlach maps jest tak oznaczony ten dom.

Dodano: -- 23 sie 2012, o 11:28 --

już widzę że to ich nazwa , jest podany na budynku nr telefonu 0121 556 3322 powodzenia
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 23 sie 2012, 10:56 Re: Praca w domach opieki

bardzo dziekuje :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Gosia23 » 27 sie 2012, 20:03 Re: Praca w domach opieki

Witam, takze potrzeboja opiekunek do Selborne Mews- biuro znajduje sie na Smethwicku(south Rd)
Dokladny adress na ich stronie znajdziecie.
Powodzenia

Gosia23
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 30 lip 2011, 10:09
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 28 sie 2012, 08:45 Re: Praca w domach opieki

:roza: wielkie dzieki :)

jak ktos jeszcze bedzie o czyms slyszal to prosze niech da znac. Kolezanka przyjezdza we wrzesniu, ale juz wysyla podania :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez annka2 » 8 wrz 2012, 10:19 Re: Praca w domach opieki

czesc
wczoraj widzialam wielkie ogloszenie Bupy, ze maja dzien otwarty bodajze 14 pazdziernika (nie jestem pewna) w Birmingham City Council w centrum obok "areny"na Broad Str. w centrum sportu, tam jest wielki afisz. Ale..., szczerze nie polecam. jest wiele lepszych miejsc pracy. Bupa (pracowalam dla nich) daje prace, ale dlaczego tak chetnie..? Bo, po pierwsze osoby, ktore tam pracowaly szybko odchodza, zostaja hindusi, bo oni potrzebuja zezwolenia na prace i zycie w tym kraju i skoro te prace maja, to sie jej trzymaja. Po kolejne jest to praca ciezka, malo wdzieczna i przez Bupe nie najlepiej platna, sa domy z lepszymi warunkami i lepszymi stawkami. Osobiscie, z doswiadczenia wiem, ze lepsze sa mniejsze kampanie. Z tych wiekszych, duzo lepszy jest Sunrise np. - wejdz na ich strone, tam na vacancies. W zaleznosci od miejsca zamieszkania, mozesz poszukac domow na carehomes uk, opisane sa tam wszystkie - ja tak szukalam. Jakies tam oferty mozna znalezc na jobcentre plus uk, choc tez coraz mniej -dotychczas tej pracy chwytali sie glownie polacy i jak wspomnialam hindusi,anglikow niewielu widzialam zwlaszcza w Bupie, teraz chyba to sie zmienia.
Bupa to glownie nursing, to ciezka i brzydko pachnaca praca, podobna mozna znalezc w hospicjum - przedwczoraj znalazlam ogloszenie w mailu, ze rusza nowe w styczniu i rekrutuja juz teraz i daja lepsze stawki, ciut lepsze. Ja proponowalabym jej poszukac w residential homes. Jak chcesz pogadac na ten temat przejdzmy na priv? pozdrawiam

annka2
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 6 wrz 2012, 06:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Nerthus » 13 lut 2013, 21:18 Re: Praca w domach opieki

Hejka!
Odnawiam temat.
Tez mysle o pracy jako care assistant/support worker. Niestety nie mam doswiadczenia, ale za to mam duzo checi i predyspozycje. Myslicie, ze mam jakies szanse? Nie wiem czy warto zrobic jakis kurs samemu, bo wielu pracodawcow zapewnia NVQ lvl 2 i 3. Ale z drugiej strony zawsze z papierem w reku latwiej. Tylko, zeby robic NVQ trzeba pracowac.... Zamkniete kolo...
Jaki jest najlepszy sposob na szukanie pracy w tym zawodzie? Wysylac cv na ogloszenia czy popytac sie w domach opieki?
Czekam na odpowiedzi :)
Pozdrawiam!

Nerthus
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 16 kwi 2012, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dox » 14 lut 2013, 10:17 Re: Praca w domach opieki

nie musisz pracować żeby zrobić Nvq,trzeba natomiast znaleść sobie miejsce o co jest łatwiej niż dostać pracę,bo za darmo,ale plus z tego taki że zawsze ktoś moze cię zostawić po skończeniu praktyk i wtedy będziesz mogła następny poziom robić w pracy czyli mieć dochód i robić kurs.Zawsze jakieś rozwiązanie...

dox
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 17 paź 2011, 08:46
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darekdario » 23 lut 2013, 18:46 Re: Praca w domach opieki

a moze ktos z Was słyszał o pracy wlasnie jako w domach opieki albo hospicjach ?
mam duże doswiadczenie w pracy jako opiekun medyczny w hospicjum, pracowałem ponad 2 lata,
szukam na poczatek jako prace dodatkową....
Pozdrawaim
Avatar użytkownika
darekdario
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 maja 2012, 21:38
Lokalizacja: Birmingham, Erdington
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA