Agencja pracy Alliance Personnel?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez poziomka » 27 wrz 2012, 14:36 Agencja pracy Alliance Personnel?

Wiatm,
Czy kros wie cos na temat Alliance Personnel???

Pozdrawiam

poziomka
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 40
Dołączyła: 27 wrz 2012, 11:39
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Talib » 27 wrz 2012, 15:23 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Alliance to moim zdaniem dobra agencja, uderzaj od razu do Anny, ona powinna Ci pomóc.

Talib
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 sie 2012, 11:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dj T » 27 wrz 2012, 19:31 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Witaj Poziomka. Szczerze i bez ogrodek daj sobie spokoj z ta agencja ,system rozliczenia umburella , fikcyjne rachunki itd itp.Tutaj masz linka juz kiedys byl ten temat .
viewtopic.php?f=10&t=8036&hilit=alliance
Szczerze polecam Extra personel lub Best Connection - choc tylko 2 razy pracowalem przez agencje.
Spotkalem sie z wieloma ludzmi ktorzy wlasnie prze ta agencje mieli nie przyjemnosci niestety .W razie jakis pytan pisz smialo.Pozdrawiam
Healing process complete . Keep Moving
Avatar użytkownika
Dj T
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 43
Dołączył: 14 sie 2011, 18:30
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 77
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Michigan » 2 lis 2012, 17:48 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Dj T napisał(a):Szczerze polecam Extra personel lub Best Connection - choc tylko 2 razy pracowalem przez agencje.
Spotkalem sie z wieloma ludzmi ktorzy wlasnie prze ta agencje mieli nie przyjemnosci niestety .W razie jakis pytan pisz smialo.Pozdrawiam


A ja nawet tutaj na forum spotkałem się z wieloma negatywnymi opiniami na temat Extra Personel'u więc zdania jak zwykle pewnie są podzielone.
Jak masz dobre CV i znasz angielski, uderzaj do renomowanych agencji typu Blue Arrow.

Michigan
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 5
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 3 lis 2012, 11:54 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Blue Arrow to najgorsze g......o jakie tylko jest pracowalem przez nich 2 tygodnie w JCB oczywiscie idioci nie wyslali p46 i dostalem tax code BR. Jeszcze do tego mowisz im w jakim zawodzie szukasz pracy i ze zadna inna Cie nie interesuje a oni na sile chca Cie wyslac do jakiegos pakowania. Dla mnie Blue Arrow to najgorsza agencja w calej Angli

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Michigan » 5 lis 2012, 15:13 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Wiesz, dla mnie najgorsza agencja to taka, która kompletnie nie znajduje pracy.
O Blue Arrow póki co słyszałem 3 pozytywne opinie, więc stwierdziłem że warto takową informację zamieścić.

Michigan
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 5 lis 2012, 17:07 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Alliance prace moze i ma jakas tam, ale tylko sezonowo. No i z tego co slyszalem z pierwszego zrodla robi ludzi na nadgodzinach... Ogolnie jedna z bardziej kiepskich agencji...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 5 lis 2012, 17:56 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Michigan napisał(a):Wiesz, dla mnie najgorsza agencja to taka, która kompletnie nie znajduje pracy.
O Blue Arrow póki co słyszałem 3 pozytywne opinie, więc stwierdziłem że warto takową informację zamieścić.



Kazdy ma swoje zdanie ja do byle jakiej pracy nie pujde jeszcze za minimalna to wole przesiedziec kilka tygodni w domu az wkoncu znajde prace taka jaka chce trzeba sie szanowac

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 5 lis 2012, 18:24 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Jak masz za co żyć, to spoko..

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 5 lis 2012, 19:31 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

AdamBoltryk napisał(a):Jak masz za co żyć, to spoko..

Pozdrawiam


Dokladnie dlatego w zyciu trzeba tak postepowac zeby mozna sobie bylo pozwolic na taki konfort jak zwolnic sie z pracy bo sie nie mozna dogadac z szefem i posiedziec kilka tygodni, a moze nawet miesiecy zanim znajdzie sie prace, ktora bedzie mi odpowiadac bo nie po to sie uczylem i inwestowalem pieniadze w "siebie" zeby teraz cieszko pracowac za minimalna (bo zazwyczaj prace za minimalna sa jeszcze bardzo cieszkie)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Michigan » 5 lis 2012, 20:05 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Nie sposób się z wami nie zgodzić, ale w moim przypadku niestety nie jest kolorowo i nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu. Teraz w dodatku jestem chory, dziewczyna musi pracować na mieszkanie. Kurde co z tego że człowiek rok jako barman robił, kursy pozdawane... co z tego że 3 lata na stanowisku menedżera sklepu, skoro tutaj są inne procedury... eh czasem siły brakuje. Trzeba zaczynać wszystko od nowa :/

Michigan
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 5
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 5 lis 2012, 21:53 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Michigan napisał(a):Nie sposób się z wami nie zgodzić, ale w moim przypadku niestety nie jest kolorowo i nie mogę sobie pozwolić na siedzenie w domu. Teraz w dodatku jestem chory, dziewczyna musi pracować na mieszkanie. Kurde co z tego że człowiek rok jako barman robił, kursy pozdawane... co z tego że 3 lata na stanowisku menedżera sklepu, skoro tutaj są inne procedury... eh czasem siły brakuje. Trzeba zaczynać wszystko od nowa :/



Wydaje mi sie, ze to Twoje poczatki w Angli, a poczatki zawsze i wszedzie sa cieszkie wazne zeby miec w zyciu cel i do niego uparcie dazyc. Ja jak tu przyjechalem tez nie bylem taki cwany jezyka zero co prawda mialem szczescie szybko dostalem prace bo juz po tygodniu i to stala zaraz po miesiacu dostalem kontrakt wtedy to byla praca marzen za minimalna i pracowalem 13 godzin dziennie + soboty czasem niedziele. Szybko mi sie jednak znudzilo i chcialem cos za lepsze pieniadze i po jakims czasie znalazlem i okreslilem sie w jakim kierunku chcem sie szkolic i co dalej w zyciu robic latwo nie bylo pracowalem uczylem sie jednoczesnie zdobywalem doswiatczenie w pracy czasem rozumialem 50% z tego co Anglicy do mnie mowili ale milo w pewnym momecie bylo uslyszec od Anglika, ze on nie wie jakim cudem ja to wszystko pojolem jak czasami nie wiele rozumialem z tego co on mi tlumaczyl i ze za to ma do mnie szacunek, ze chodz bylo mi bardzo cieszko to nie odpuscilem. Do pracy jezdzilem 70 km w jedna strone bo firma dala mi szanse zdobycia doswiatczenia w zawodzie. Dlatego dzisiaj mam wymagania takie jakie mam i wiem, ze moge je spokojnie stawiac, a to mimo wszystko nie koniec i jeszcze wiele przede mna.

Tobie zycze tego samego Twoje zycie pewnie sie orucilo o 180 stopni jak wiekszosci z nas w tym kraju ktos tutaj na forum ma fajny podpis "do sukcesu nie ma windy jest tylko droga po schodach"
Nie wszystko przyjdzie odrazu ale z czasem, a zalezy to tylko od Ciebie Pozdrawiam i powodzenia

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Michigan » 6 lis 2012, 12:55 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Wow, taką serdeczność ciężko spotkać na forum, dzięki wielkie i wielki szacunek za twoje usilne dążenie do celu. No u mnie to jest tak, że pracowałem już w Danii, Niemczech, Holandii i Grecji, z czego w tym ostatnim kraju przesiedziałem pół roku jako sprzedawca biżuterii w galerii mojej siostry. Z angielskim praktycznie nie mam problemów...wiadomo że czasem człowiek się potknie, ale to dość sporadycznie. Mam tak bogate i zarazem ubogie CV że sam nie wiem do czego się nadaję a do czego nie heheh. Zaczynałem od bycia bramkarzem w klubach, poprzez półroczną pracę przy docinaniu bursztynu do form srebrnych (kolczyki, bransoletki, pierścionki), następnie przez ściąganie aut z Niemczech i Holandii na handel, potem sprzedaż tejże właśnie wyżej opisywanej biżuterii... następnie 3 lata jako kierownik sklepu spożywczego, w międzyczasie 3 sezony jako barman/kasjer w sezonowym barze a na koniec rok za barem w klubie studenckim. Czasem jak na to patrzę to chce mi się wymiotować, bo prawdą niepodważalną jest, że jeśli ktoś mówi że jest dobry w kilku rzeczach, tzn że nie jest dobry w ani jednej. Nie ukierunkowałem się w żaden sposób skacząc po prostu od pracy do pracy tam gdzie się dało. Wiecie zresztą jak jest w PL. I tak oto wylądowałem tutaj, mam pracę ale jako kompletny fizol i ciągle szukam. Jeszcze raz dziękuję za słowa otuchy, pozdrowienia z Soho :P

Michigan
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 5
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 6 lis 2012, 13:52 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

No ja teez sciagalem auta ntylko, ze z Niemiec, Belgi, Francji i Angli. :grin:

Pozdrawiam

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez emma9191 » 24 cze 2013, 21:01 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Hej. Wiecie może czy w tej agencji cały czas pracuje Pani Ania?

emma9191
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 13 maja 2013, 09:33
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA