Agencja pracy Alliance Personnel?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez JAGODA J » 24 cze 2013, 22:22 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

miesiąc temu rejestrowałam się tam i rejestrowała mnie pani Ania,ale nie mają w tej chwili pracy

JAGODA J
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 21 cze 2013, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emma9191 » 25 cze 2013, 09:36 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

A jak wygląda u nich sytuacja z pracą na jesieni? Jakiego rodzaju to najczęściej prace są gdzieś w magazynach, fabrykach?

emma9191
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 13 maja 2013, 09:33
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez JAGODA J » 25 cze 2013, 12:33 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

raczej w fabrykach,póki co nie mają pracy przynajmniej tak twierdzą.Większość agencji wymaga swój samochód
ze względu na dojazd do fabryk. Nie wiem jak jest jesienią ,bo nie pracowałam jeszcze w Birmingham ,wcześniej pracowałam w Cardiff.

JAGODA J
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 21 cze 2013, 11:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MKUK90 » 24 lip 2013, 14:44 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Witam .Wczoraj się zarejestrowałem w tym alliance , wszystko poszło ok , powiedzieli że jak mi coś znajdą to zadzwonią . Jak myślicie ,będzie cośz tego ? :roll:
Avatar użytkownika
MKUK90
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 33
Dołączył: 24 lip 2013, 13:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez haplopelma » 24 lip 2013, 19:37 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Ja i jescze dwie osoby rejestrowalismy sie jakies 2-3 tyg temu i dalej nic...;p

haplopelma
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 27 cze 2013, 10:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 24 lip 2013, 20:45 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Standardowa odpowiedz.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez MKUK90 » 25 lip 2013, 08:41 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Przy mnie też się rejestrował jeden facet to pewnie tych osób jest dużo więcej .Mam zamiar jeszcze pojechać do extra personel . Ogónie to słyszałem że z pracą jest ciężko .Jestem półtora tygodnia i nic. A jakie agencje wy polecacie,gdzie w miarę szybko mogą coś ogarnąć ?
Avatar użytkownika
MKUK90
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 33
Dołączył: 24 lip 2013, 13:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Michigan » 25 lip 2013, 12:01 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Jeśli nie boicie się pracy fizycznej (bo tylko taka tam jest) to teraz AM2PM Recruitment ma chyba 2 firmy prowadzące nabór. Ja dostałem pracę wczoraj i po 3ch godzinach powiedziałem "dziękuję". Mam uraz kręgosłupa i nie mogę dźwigać, jednak może któremuś z was się poszczęści. Am2Pm jest w centrum Erdingtonu:

6 York Road | Erdington | West Midlands | B23 6TE
T: 0121 382 7766 | F: 0121 382 7007 |
Reception@am2pm.uk.com

Tu macie namiary. Powodzenia rodacy :)

Co do Extra Personel to odradzam. Paru znajomków mówiło że idą tam małe wały i czasem payslip mówi coś innego niż tak naprawdę przepracowaliśmy. (Błąd bywa czasem nie większy niż 5 funtów w skali tygodnia). Jak komuś nie przeszkadza, spoko.
Mnie wkurza tam atmosfera. Każdy pije kawkę, gadają, śmieją się... jakby posiedzenie towarzyskie - a zero pracy. Spytasz panią przy biurku czy mają jakieś oferty - to powie że nie w tej chwili, a za jej plecami sielanka i hulaj dusza piekła nie ma...
Osobiście nie lubię takich klimatów, ale jak komuś nie przeszkadza to spoko.

Michigan
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MKUK90 » 25 lip 2013, 12:50 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

dzięki za namiar :) ja narazie nie mam wygórowanych wymagań , jestem krótko i ważne żebym się czegoś złapał na początku . Tymbardziej że język znam mniej niż w średnim stopniu ,na tyle żeby dogadać się w agencjach i w prostych dialogach ,więc nie mogę niczego więcej oczekiwać niż fizycznej pracy :P
Avatar użytkownika
MKUK90
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 33
Dołączył: 24 lip 2013, 13:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Michigan » 25 lip 2013, 15:04 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

No język musisz szlifować. Tym bardziej że teraz jak się nie dogadasz w agencji, to nie będą chcieli zarejestrować.

Michigan
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez KinaroUK » 14 sie 2013, 21:02 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Nie byliśmy w Alliance Personel ale chyba teraz kogoś szukają bo widziałam ich ogłoszenia i wszędzie jest wpisana wcześniej wspomniana p. Ania.

Niestety po przeczytaniu wielu opinii na temat tej agencji zrezygnowaliśmy z zawracania sobie głowy. Przede wszystkim, ze względu na umbrellę....

KinaroUK
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 29 lip 2013, 20:48
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika92 » 15 sie 2013, 09:06 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Pracuje wlasnie ktos na tym pakowaniu zegarkow i bizuterii przez Aliance Personel? nie wiecie czy potrzebuja jecscze kogos, bo dzisiaj dzwonilam i kazala czekac na telefon

monika92
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 8 sie 2013, 08:35
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MadRide » 15 sie 2013, 11:49 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

Umbrella ma swoje plusy pomimo oplaty. Mozna pare rzeczy odliczyc i byc kilka pandow wciaz na plus. Poza tym mozna pracowac dla kilku agencji przez jedna umbrelle i nie trzeba zadnych p45. Dopiero jak sie zrywa kontrakt z umbrella.
Avatar użytkownika
MadRide
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 sty 2012, 17:33
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ela Eriska » 15 sie 2013, 18:18 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

monika92, ja w zeszłym roku pracowałam na pakowaniu zegarków i biżuterii.
To była praca na tele czyli jak był okres busy to dzwonili do mnie,np pracowałam 3 dni następnie dziękowali,kilka dni przerwy i znowu telefon.
Praca przy pakowaniu w bardzo szybkim,nazwałabym to nawet niewolniczym tempie,a najlepsza była ''superwajzerka'' która wręcz terroryzowała dziewczyny.Atmosfera pracy koszmarna,np bedąc pierwszy dzien w pracy wymagano abyś juz wszystko wiedziała,czyli co,gdzie i jak,a nie daj Boze zapytać sie koleżanki obok ::stop::
Zrezygnowałam po tygodniu,to nie na moje nerwy było,bo napiecie jeszcze długo w domu mnie trzymało.

Odnośnie pani Ani z agencji to nie miałam żadnych zastrzeżeń.
Gdy wyliczam
dary losu...
Was zawsze liczę podwójnie...

Ela Eriska
Rozeznany
 
 
Posty: 255
Wiek: 47
Dołączyła: 13 maja 2011, 16:05
Reputacja: 31
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez monika92 » 16 sie 2013, 15:22 Re: Agencja pracy Alliance Personnel?

hmm to nie za ciekawie, ale potrzebuje pracy bo poprzednia sie juz zakonczyla a za 2 tyg wracam juz do Polski. A w alliance personnel bylam dzsiaj i w sumie nic konkretnego sie nie dowiedzialam tyle tylko ze mam czekac na tel, ale to pewnie sie juz nie doczekam..;d

monika92
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 8 sie 2013, 08:35
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA