Eurolinex

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez zibi79 » 14 sty 2013, 13:59 Eurolinex

Witam czy ktos może udzielic informacji na tamat firmy Eurolinex doradztwo personalne gdyż chciał bym przez tą firme znalesc prace z góry dzieki

zibi79
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 12 sty 2013, 13:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hussar » 7 mar 2013, 15:57 Re: Eurolinex

z tego co widziałem na innych forach Przekręci. Nie radze.
Avatar użytkownika
hussar
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 7 mar 2013, 05:17
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 8 mar 2013, 14:00 Re: Eurolinex

ja tylko nie rozumiem jednej kwestii...
ludzie pisza, ze zostali oszukani...a firma broni sie w moim odczuciu w zalosny sposob...
kazdy kto widzial ich profil na fb widzi jak pisza, ze beda publikowac "historie z zycia wziete" wraz z danymi osobowymi ludzi... :neutral: dla mnie to troche naruszenie i nie powinno tak byc :roll: nie slyszalam jeszcze, zeby ktos od nich dostal prace...same negatywne opinie jak narazie i z tego co wiem kontakt z nimi jest mocno ograniczony...
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oszukany333 » 9 mar 2013, 12:09 Re: Eurolinex

Moi drodzy. Chciałem was wprowadzic do zapoznania się bliżej z niejaką pseudo ''FIRMĄ" Eurolinex.Na czele "firmy" stoi Mariusz KOW...KI. Człowiek bez skrupułów, wyrachowany, obiecuje ludzią pracę oraz lokum W CZYM NIE DOTRZYMUJE SŁOWA. Kwote 30 funtów wpisowego, czego jak wiadomo nie oddaje, następnie kwota na pokój lub mieszkanie ok. 480 funtów po czym przepada jak kamień w wodę. Człowiek ten ma nieziemski dar przekonywania, kłamie słowo za słowem. Nie odbiera telefonów, lub odbiera tylko wtedy kiedy się jemu podoba. Więcej informacie w kancelari prawnej, która podała właściciela o zniesławienie. Dam wam przykład oszukana została matka z malutkim dzieckiem została na schodach klatki bez niczego. WSTYD jak można biedne dziecko wystawic na ulicę, nie wierzcie temu człowiekowi!




Oszust otwiera nowe biura, aby dalej kantowac ludzi, poprzednie biuro zostało zamknięte przez kancelarie prawną w Birmingham za skradzione logo, oraz posłużenie się rekomendacjami. Biura otwiera za nasze naiwnie wydane pieniądze. Dziewczyny w jego biurach nie posiadają jakichkolwiek warunków do pracy, brak internetu, urządzeń komputerowych, czy telefonicznych, oraz zatrudnienie na CZARNO! Krótko mówiąc Biznesmen pełną gębą

oszukany333
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 mar 2013, 11:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 9 mar 2013, 21:21 Re: Eurolinex

byc moze juz nikogo nie nabierze- zostal dzis aresztowany...
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zibi79 » 11 mar 2013, 21:03 Re: Eurolinex

Dziękiza info:)

zibi79
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 12 sty 2013, 13:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 12 mar 2013, 18:50 Re: Eurolinex

Bardzo łatwo jest przykleić jakiejś firmie fałszywą etykietę-opinnię nie popartą żadnymi dowodami,moje pytanie brzmi"-Czy kogoś ta firma zawiodła?-a jeżeli tak-to w jaki sposób?-za szczere odpowiedzi będe bardzo wdzięczna-pozdrawam.

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 12 mar 2013, 19:55 Re: Eurolinex

http://praca.xxxxxxxx/birmingham/bi ... 82311.html takich podobnych informacji jest pelno.

oni nie moga byc profesjonalnym biurem kiedy jedyna strona jaka maja to na facebook. i zadne biuro posrednictwa pracy nie pobiera oplat rejestracyjnych badz oplat tygodniowych. i skoro co chwile zmieniaja "biura" to moze tez znaczyc ze ludzie ich szukaja za te ewentualne przekrety
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 13 mar 2013, 00:25 Re: Eurolinex

Oni tlumacza sie, ze sa tylko biurem doradztwa personalnego, a nie agencja pracy...
z tym, ze reklamuja sie wlasnie poprzez znajdywanie pracy ludziom.
a z tego co czytalam to tej pracy nie znajduja...wiec dostaja kase za nic i wg prawa jest ok...
poza tym uderzylo mnie ich tlumaczenie na fb- ze zamieszcza historie osob (z imieniem i nazwiskiem) jakie byly sytuacje...ktora powazna firma wyjasnia niejasnosci w ten sposob?...
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bogdankawaler » 14 mar 2013, 12:20 Re: Eurolinex

malenkagdz napisał(a):
oni nie moga byc profesjonalnym biurem kiedy jedyna strona jaka maja to na facebook. i zadne biuro posrednictwa pracy nie pobiera oplat rejestracyjnych badz oplat tygodniowych. i skoro co chwile zmieniaja "biura" to moze tez znaczyc ze ludzie ich szukaja za te ewentualne przekrety

ludzie z czego sie wogole zrobila ta afera ? ja znam tych chlopakow i dziewczyny jakie tam pracuja i powiem wam tak ,zawsze znajdzie sie ktos kto pojazd zrobi na jakims forum ,popatrzcie jak sie smaruje na staffline gb i inne a jednak tam lazimy z minami pokornymi po prace , a eurolinex to zadna agencja pracy ludzie co czytac nie umiom ogloszen i banerow reklamowych to maja problem , oni wszedzie sie oglaszaja zaczynajac slowami niejestesmy agencja pracy nie jestesmy rekrutacyjna agencja , oni poprostu wiedza jak i gdzie szukac roboty i za to niebiora kasy ,biora kase jesli ktos potrzebuje ich pomocy w aplikacjach odbior z lotniska pomoc w znalezieniu mieszkania w rozmowie kwalifikacyjnej , zreszta kto wam kaze tam do nich dzwonic ? tak samo kazdy nnz was moglby pisac na imre , global itd a jednak wszyscy tam ida po pomoc -polaczkowo marianowo -zazdroszcze ci..a solidarnosci -narka

bogdankawaler
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 sty 2013, 13:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zibi79 » 14 mar 2013, 16:40 Re: Eurolinex

ok jatylko chciałem sie dowiedziec cos o nich jak narazie jeszcze jakas zadowolona osoba się nie odezwała a ogłoszenia z pracą dodawane na NK są niby takie super a widnieją już ponad dwa miesiące hehe pozdrawiam

zibi79
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 12 sty 2013, 13:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 14 mar 2013, 16:52 Re: Eurolinex

bogdankawaler napisał(a):
malenkagdz napisał(a):
oni nie moga byc profesjonalnym biurem kiedy jedyna strona jaka maja to na facebook. i zadne biuro posrednictwa pracy nie pobiera oplat rejestracyjnych badz oplat tygodniowych. i skoro co chwile zmieniaja "biura" to moze tez znaczyc ze ludzie ich szukaja za te ewentualne przekrety

ludzie z czego sie wogole zrobila ta afera ? ja znam tych chlopakow i dziewczyny jakie tam pracuja i powiem wam tak ,zawsze znajdzie sie ktos kto pojazd zrobi na jakims forum ,popatrzcie jak sie smaruje na staffline gb i inne a jednak tam lazimy z minami pokornymi po prace , a eurolinex to zadna agencja pracy ludzie co czytac nie umiom ogloszen i banerow reklamowych to maja problem , oni wszedzie sie oglaszaja zaczynajac slowami niejestesmy agencja pracy nie jestesmy rekrutacyjna agencja , oni poprostu wiedza jak i gdzie szukac roboty i za to niebiora kasy ,biora kase jesli ktos potrzebuje ich pomocy w aplikacjach odbior z lotniska pomoc w znalezieniu mieszkania w rozmowie kwalifikacyjnej , zreszta kto wam kaze tam do nich dzwonic ? tak samo kazdy nnz was moglby pisac na imre , global itd a jednak wszyscy tam ida po pomoc -polaczkowo marianowo -zazdroszcze ci..a solidarnosci -narka



ale jakbys przeczytal uwaznie to napisalam ewentualne przekrety nie napisalam ze to oszusci :) . a pisze sie umieja a nie umiom :)

Dodano: -- 14 mar 2013, o 16:56 --

LadyHekate napisał(a):Oni tlumacza sie, ze sa tylko biurem doradztwa personalnego, a nie agencja pracy...
z tym, ze reklamuja sie wlasnie poprzez znajdywanie pracy ludziom.
a z tego co czytalam to tej pracy nie znajduja...wiec dostaja kase za nic i wg prawa jest ok...
poza tym uderzylo mnie ich tlumaczenie na fb- ze zamieszcza historie osob (z imieniem i nazwiskiem) jakie byly sytuacje...ktora powazna firma wyjasnia niejasnosci w ten sposob?...


zadna firma by nie wyjasniala nic w ten sposob lub uzywajac slow jakich uzyli w jednym z postow jakie widzialam. jaka szanujaca sie firma odnosi sie do potencjalnych klientow per polaczki to polaczki tamto.

plus dla mnie to dziwne ze takie biuro doradztwa personalnego czy cokolwiek ma tylko profil prywatny na facebooku a nie maja zadnej oficjalnej strony.
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez czarnuleczka » 16 mar 2013, 23:21 Re: Eurolinex

:shock: pytanie dlaczego często zmieniają miejsce odpowiedz prosta uciekają pytanie nr dwa kto jest szefem tej firmy Danie Ko...ski poszukiwany listem gonczym przez jednostke Policji w pszczynie oraz Europejski nakaz aresztowania
::stop:: Polacy informujmy sie nie dajmy sie robic w balona
Sciągaja naiwnych ludzi z Polski biednych dają im nadzieje i co dalej? znikaja :D

czarnuleczka
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 28 lut 2013, 19:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez zibi79 » 19 mar 2013, 14:03 Re: Eurolinex

Haha teraz jóż jestem pewny co to za firma wystarczy wejść na xxxxxxxx co onich piszą od 3 dni. Ale jeszcze raz dzięki za info

zibi79
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 12 sty 2013, 13:03
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 19 mar 2013, 14:22 Re: Eurolinex

zibi79- to prawda, wystarczy wpisac w google- eurolinex oszusci i wyskoczy masa roznych tematow z innych stron ;//
z tego co pisza to ponoc przeniesli sie do manchesteru ...
i beda znow szukac paru naiwnych ludzi eh...
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

Następna strona

Powrót do PRACA