Eurolinex

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 20 mar 2013, 11:57 Re: Eurolinex

i profil z facebooka zniknal ..
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 23 mar 2013, 20:09 Re: Eurolinex

Witam-czy ktoś wie o co chodzi?-czyżby powstał Nowy Eurolinex-na facebooku pojawił się profil -nowego eurolinexu?

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 23 mar 2013, 20:54 Re: Eurolinex

Zamieszanie ucichło czas dalej ludzi kantować.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez oszukany333 » 24 mar 2013, 13:31 Re: Eurolinex

agnieszka247 napisał(a):Bardzo łatwo jest przykleić jakiejś firmie fałszywą etykietę-opinnię nie popartą żadnymi dowodami,moje pytanie brzmi"-Czy kogoś ta firma zawiodła?-a jeżeli tak-to w jaki sposób?-za szczere odpowiedzi będe bardzo wdzięczna-pozdrawam.




Oczywiście ale na to są podstawy tak wiele ludzi nie wyssało sobie z palca takich informacji jak również i Ja. Skontaktuj się z kancelarią prawną POLONIA w birmingham lub policją w Polsce Jest poszukiwany listem gończym

oszukany333
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 mar 2013, 11:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez oszukany333 » 24 mar 2013, 13:34 Re: Eurolinex

czarnuleczka napisał(a)::shock: pytanie dlaczego często zmieniają miejsce odpowiedz prosta uciekają pytanie nr dwa kto jest szefem tej firmy Danie Ko...ski poszukiwany listem gonczym przez jednostke Policji w pszczynie oraz Europejski nakaz aresztowania
::stop:: Polacy informujmy sie nie dajmy sie robic w balona
Sciągaja naiwnych ludzi z Polski biednych dają im nadzieje i co dalej? znikaja :D






W pełni się zgadzam. Biuro zostało zamknięte dzięki wystosowanemu nakazowi przez kancelarię prawną POLONIA w Birmingham. STOP OSZUSTOWI!!!

oszukany333
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 mar 2013, 11:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 24 mar 2013, 23:22 Re: Eurolinex

osobiście znam jedną osobę z Birmingham,która jak twierdzi została oszukana przez tą firmę-nie na dużą kwotę,ale oszustwo to oszustwo i mimo wielkiego potępienia,powinno być ukarane.Kiedyś czytałam na tym forum,że ma powstać specjalna strona informująca Polaków o nieuczciwych pracodawcach,-z tego co wiem-nic takiego nie powstało a coraz częściej się słyszy o takich przekrętach -jak chociażby firma eurolinex.Moje pytanie jest następujące-GDZIE OSOBY POKRZYWDZONE MAJĄ SIĘ UDAĆ W CELU ZŁOŻENIA SKARGI NA NIEUCZCIWYCH?-MOŻE SIĘ JAKOŚ BY ZJEDNOCZYĆ?i może warto powrócić do pomysłu-utwożenia listy nieuczciwych pracodawców i firm,aby ta zaraza jak najmniej się rozpowszechniała-pozdrawiam

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 26 mar 2013, 17:01 Re: Eurolinex

Tak to ta firma,ale to są nowi jej następcy,poprzednia fiema o tym samym logo i nr.tel.zbanktutowała i ponoć to nawy Eurolinex-myślałam,że ktoś coś wie na temat tej "nowej firmy"-pod starym szyldem-pozdrawiam cieplutko

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dodsonn » 27 mar 2013, 18:52 Re: Eurolinex

obczaiłem dziś rożne polskie strony z ta firma oni dają codziennie oferty w rożnych miastach w uk na wielu polskich portalach..... masakra!!! na jednej wyczytalem ze rejestrują w bham i praca gwarantowana ale 30 f jakaś oplata administracyjna...

dodsonn
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 23 mar 2012, 18:55
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agnieszka247 » 28 mar 2013, 11:49 Re: Eurolinex

no cóż-myślę jednak,że i Polacy są czasami bardzo złośliwi,-wydaje mi się,że dopóki nie ma żadnego konkretnego przypadku,oszustwa konkretnej firmy,-nie powinniśmy ją oceniać jako okradającą naszych rodaków.Kochani -gdy przycisnęłam moją znajomą do muru to przyznała,że tak to nie do końca ją okradli-ponieważ są z nią w kontakcie i szukają nadal jej pracy.Natomiast -doskonale wiem co oznacza praca z ludzmi i kierowanie taką firmą jak Eurolinex-tam przewija się mnóstwo Polaków-inni są uczciwi i nni nie do końca,-każdy kij ma dwa końce i nie osądzajmy,-natomiast to,że Eurolinex często zmienia miejsce to jeszcze nie dowód na to,że kłamią-ja też w przeciągu dwóch lat zmieniałam swoje lokum-5 razy i naprawdę przed niczym nie uciekam-pozdrawiam i życzę więcej optymizmu

agnieszka247
Raczkujący
 
 
Posty: 84
Wiek: 60
Dołączyła: 27 wrz 2011, 15:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 28 mar 2013, 13:59 Re: Eurolinex

moim znajomym nie oddali pieniedzy, nie dobieraja od nich telefonu, nie odpisuja, na stronie policji mozna latwo sprawdzic, ze sa poszukiwani za oszustwa...wiec nie dajcie sie nabierac... praca juz jest w normalnych agencjach i firmach wiec lepiej zaczac od tego!
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bogdankawaler » 28 mar 2013, 19:05 Re: Eurolinex

przygladam sie temu forum i polewke mam , ktos tu pisze -wystarczy wpisac w google i zobaczysz ile jest eurolinex oszusci ,ALE JAK KTOS KUMATY TO ZOBACZY ZE POSTY NEGATYWNE SA DOPIERO Z DATAMI OD 4 TYGODNI JAKIS A eurolinex w googlach ogloszenia mozna znalezc juz od roku i negatywow rok niebylo bo obserwuje ogloszenia o prace na biezaco-mam pochodna prace - moj wniosek ? komus zalezalo na obsmarowaniu firmy i konsekwentnie to robi -INNY PISZE TU -masakra oni daja co tydzien ogloszenia o prace w innych miastach - WEDLUG MNIE TO CHYBA DOBRZE CO ? ZE NIE OGRANICZAJA SIE DO BIRMINGHAM - pozatym ludziska - na ich stronie facebook sa oferty z podanym numerem tel bezposrednio do pracodawcy -uwiarygodniaja sie wedlug mnie bo kazdy moze zadzwonic i sprawdzic czy pod tym numerem praca jest - A ZE WIELU Z WAS NIEUMIE ZADZWONIC ,NIEWIE JAK APLIKOWAC - wtedy zaczyna sie wedlug mnie rola biura eurolinex -piszecie tu o jakims mega przekrecie itd- ludziska -sami sie przekreciliscie jesli wybraliscie sie do uk bez podstawowej przynajmiej znajomosci tutaj obowiazujacego jezyka -TO MOJA PRYWATNA OPINNIA -POZDRO

bogdankawaler
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 sty 2013, 13:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bogdankawaler » 28 mar 2013, 19:10 Re: Eurolinex

POZATYM MNOSTWO MITOMANOW I AFERZYSTOW TU WIDZE -PISZECIE ZE BOSS JUZ ARESZTOWANY ITD HAHA a ja dzwonilem dzis na oferte z ogloszenia i facet ma sie swietnie -zapytalem czemu biuro na west brom zamkneli -powiedzial ,chcielismy wyjsc do ludzi na najbardziej polska dzielnice -ale dziekuje bardzo za takie przygody -i ja sie im niedziwie -mozemy pozazdroscic solidarnosci ci..a itd

bogdankawaler
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 sty 2013, 13:22
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez bogdankawaler » 28 mar 2013, 19:14 Re: Eurolinex

aaaa i jeszcze nowinka dla amatorow plotek z miasta , sledze na biezaco ten polscott24 gdzie wlasciciel eurolinex zostal opisany rok temu i wczoraj pojawily sie wyjasnienia -polecam usmialem sie do lez jaki to gangster ,a ta jego byla sasiadka co jego tak opisala to jakas masakra -wbijcie w wyszukiwarke tamtego portalu daniel ko...ski i wiele sie wam wyjasni pozdro ludziska JAJKA MALUJCIE A NIE JAJ SZUKACIE

bogdankawaler
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączył: 31 sty 2013, 13:22
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 29 mar 2013, 09:24 Re: Eurolinex

jakos ja nie widzialam zeby jakiekolwiek wyjasnienia byly odnosnie jego osoby ale po drugie mam to gdzies :)
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 29 mar 2013, 09:36 Re: Eurolinex

Gangster czy nie gangster jedno jest pewne ciężko jest za ufać osobie poszukiwanej listem gończym.Tak że pracy tam nie ma nie było i nie będzie bo to nie agencja tylko biuro od wyzysku.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PRACA

cron