Proszę o info o firmie Blue Earth Foods w Redditch?

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...
Witam
Szukam informacji na temat firmy w Redditch "Blue Earth Foods"
Pracuję tam ktoś albo pracował????? Jakie warunki pracy??
Warto sobie zawracać głowę?????
Będę wdzięczny za jakieś info.

Pozdrawiam
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

Słynne krewetki :)))))) Praca jak praca. Jak kogoś nie odrzuca widok i zapach krewetek może pracować latami. Praca w dość niskiej temperaturze i stojąca . Pakowanie krewetek, ważenie , mieszanie itd....Idealna na początek , zawsze można potem poszukać coś innego....

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

Dzieki za odp. Wybieram sie na interview na stanowisko team leader-a. Ciekawi mnie czy jest duza rotacja??? Obecnie mam stala prace i zastanawiam sie czy warto sie przenosic....

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

Proszę napisać czy bezpośrednio w firmie są przyjęcia, czy przez jakąś agencję?

xepior
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 maja 2013, 10:58
Reputacja: 0
Neutralny

xepior napisał(a):Proszę napisać czy bezpośrednio w firmie są przyjęcia, czy przez jakąś agencję?


Wnioskuje po czasie w którym, dołączyłeś do forum, że nie pytasz o stanowiska menagerskie :D
Popraw jak nie mam racji
A nic mnie nie wiadomo o przyjęciach na produkcję..
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

Zgryżliwość rodaków jest imponująca. :oops:
Czy po dołączeniu na forum można wnioskować kto ile jest w UK? bo chyba o to chodzi w Twoim zapytaniu :-)

xepior
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 27 maja 2013, 10:58
Reputacja: 0
Neutralny

Generalnie do pracy rekrutują przez agencję. Ciężko mi się wypowiadać na temat stanowisk managerskich. Jedna Węgierka ma tam sporo do powiedzenia , i sporo Węgrów pracuje.

bongorno
Rozeznany
 
 
Posty: 266
Dołączył: 11 sie 2010, 01:08
Reputacja: 30
Pokojowy

xepior napisał(a):Zgryżliwość rodaków jest imponująca. :oops:
Czy po dołączeniu na forum można wnioskować kto ile jest w UK? bo chyba o to chodzi w Twoim zapytaniu :-)


Tak o to wlasnie chodzilo, ale nie mialem zamiaru nikogo urazic. Napisalem aby mnie poprawic jak nie mam racji.:smile: Nie sadzilem ze moze ktos tu byc kilka lat i jednoczesnie byc na forum od kilku dni...
Zgryzliwosc ?????? Chyba lekko przesadzone.

A co do pracy to moje cv trafilo do jakiejs firmy zajmujacej sie rekrutacja ale nie jest to agencja.


Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

magiera23 napisał(a):Wnioskuje po czasie w którym, dołączyłeś do forum, że nie pytasz o stanowiska menagerskie :D

Dlaczego niby?
Przykładowo moje pierwsze stanowisko po przyjeździe było menadżerskie, a znam jeszcze kilka osób które zaczynali od takich stanowisk
magiera23 napisał(a): Nie sadzilem ze moze ktos tu byc kilka lat i jednoczesnie byc na forum od kilku dni...

magiera23 napisał(a):A nic mnie nie wiadomo o przyjęciach na produkcję..


Może powinieneś się zorientować bo osoby wyciągające pochopne wnioski i szufladkujące ludzi zdecydowanie się nie nadają na team leaderów.

firma-arek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 14 gru 2012, 23:59
Reputacja: 12
Neutralny

magiera23, team leader-stanowisko menagerskie? :D :D :D .Dobre.jestem tu już dobrych parę latek,więc chyba Ci wytłumaczę.Team leader ma "pod sobą" parenaśce osób np. z tej samej linii produkcyjnej,pracuje podobnie jak oni-co najwyżej ma inny kolorek kasku,albo kamizelki :D.Oczywiście nadzoruje też ich pracę-za co ma jakiś śmieszny dodatek.Więc się tak nie podniecaj,do stanowiska menagera,który nie pracuje z plebsem z produkcji -jeszcze Ci daleko.Tak przyznaję się to miało być zgryzliwe.Ale kolega magiera23, -pierwszy zaczął pisać zgryzliwie,więc inni tez mogą :)

ona79
Raczkujący
 
 
Posty: 93
Dołączyła: 22 gru 2011, 21:41
Reputacja: 1
Neutralny

firma-arek, jak nie wnosisz nic do tematu to poszukaj zaczepki w innym temacie.

Napisze teraz od razu tak żeby i inni widzieli że jest mi przykro jeżeli uraziłem kogoś swoją wypowiedzią

firma-arek, napisałem że nie miałem zamiaru nikogo urazić


firma-arek, Do mnie masz pretensje a sam oceniasz mnie po jednej wypowiedzi czy się nadaję na dane stanowisko....

Spalmy mnie na stosie bo nie przemyślałem jednego postu zanim kliknąłem wyślij

Dodano: -- 5 cze 2013, o 21:09 --

ona79 napisał(a):magiera23, team leader-stanowisko menagerskie? :D :D :D .Dobre.jestem tu już dobrych parę latek,więc chyba Ci wytłumaczę.Team leader ma "pod sobą" parenaśce osób np. z tej samej linii produkcyjnej,pracuje podobnie jak oni-co najwyżej ma inny kolorek kasku,albo kamizelki :D.Oczywiście nadzoruje też ich pracę-za co ma jakiś śmieszny dodatek.Więc się tak nie podniecaj,do stanowiska menagera,który nie pracuje z plebsem z produkcji -jeszcze Ci daleko.Tak przyznaję się to miało być zgryzliwe.Ale kolega magiera23, -pierwszy zaczął pisać zgryzliwie,więc inni tez mogą :)



Następna osoba do prawienia morałów. Tez jestem tu parę latek i wiem jakie są różnice.
Tak na marginesie to przyznaję się że nie powinienem tak napisać jak napisałem.....
Za chwile i tak pewnie wyjdzie z tego jakaś chora polemika jak to często na forum..


Temat do zamknięcia chyba że więcej ludzi ma ochotę sobie ponabijać postów :mrgreen:

Dodano: -- 5 cze 2013, o 21:20 --

ona79 napisał(a): team leader-stanowisko menagerskie?



Sorki ale jakoś nigdzie nie wspominałem o tym :lol:
I uśmiecham się. I uśmiechnę jutro.
I zmierzam. Drogą dokądś.
Avatar użytkownika
magiera23
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 28 mar 2007, 13:17
Reputacja: 14
Neutralny

magiera23 napisał(a):firma-arek, jak nie wnosisz nic do tematu to poszukaj zaczepki w innym temacie.
Ja nie szukam zaczepki, chciałem coś napisać o tej firmie bo znajomy tam pracował jednak po przeczytaniu Twoich wypowiedzi , ograniczyłem się tylko do ich skomentowania.
magiera23 napisał(a):firma-arek, Do mnie masz pretensje a sam oceniasz mnie po jednej wypowiedzi czy się nadaję na dane stanowisko...

Jak myślisz? Po czym będą Cię oceniać na interview ? Właśnie po Twoich wypowiedziach.

Ja jednak Ciebie nie oceniam tylko odnoszę się do tego co piszesz.
magiera23 napisał(a):firma-arek, napisałem że nie miałem zamiaru nikogo urazić

Ja też nie zamierzałem nikogo urazić i mam nadzieje że nie uraziłem.

Powodzenia

firma-arek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 14 gru 2012, 23:59
Reputacja: 12
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA