Spawacz jak zaczac

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez kwiatek722 » 15 mar 2014, 20:01 Re: Spawacz jak zaczac

sprostowanie, chłopak ma uprawnienia na mig, tig i elektrodę, nie ma gazowych,..mamy na start mieszkanie, brat tam siedzi...no ale może warto przemyśleć porę roku..

kwiatek722
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 14 mar 2014, 10:30
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rkuk » 16 mar 2014, 05:55 Re: Spawacz jak zaczac

wiecma wystarczajace uprawnienia gaz sie juz nie uzywa jesli przejdzie test spawalniczy to zalapie prace ale tak jak pisalem wczesniej teraz wszedzie jest pracy w brod jesienia cienko
a moze niech przyjedzie teraz sam wyrobi sobie jakies referencje i ty dojedziesz ? to tylko propozycja wiem ze to ciezko ale albo woz albo przewoz

rkuk
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 21 cze 2012, 07:33
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kwiatek722 » 17 mar 2014, 09:48 Re: Spawacz jak zaczac

no musimy jeszcze pare rzeczy załatwić w kraju...oboje tutaj pracujemy, musimy sprzedac autka, może faktycznie jeszcze ciut poczekamy i na przyszłą wiosnę na spokojnie albo zrobimy tak jak piszesz...ja jestem optymistką, wiem, że w Birmi duzo gorzej z pracą w porównaniu do poprzednich lat ale chyba nie tak strasznie jak w kraju..mam na mysli stosunek wysokości wypłaty do kosztów utrzymania...dziękuje pięknie za rady... :)

kwiatek722
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 14 mar 2014, 10:30
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA