Self employed expenses

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez vanilia » 28 kwi 2014, 08:44 Self employed expenses

Czy ktoś orientuje się jak to jest z tymi wydatkami? Nie długo przechodzę na self employed i potrzebuję zakupić kilka rzeczy do pracy, i teraz czy będę je mogła odliczyć jeśli jezcze nie jestem zarejestrowana jako self employed. Jaki mam okrs na zarejestrowanie firmy? Dziękuje z góry za pomoc :D
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 28 kwi 2014, 11:10

Na rejestracje masz 3 miesiace a co do odliczenia to nie jestem pewnien czy bedziesz mogla odliczyc cos co bylo kupione w czasie kiedy nie bylas self...

Dobra rada to zaplacic za ksiegowego co zrobi wszystko za Ciebie i na dodatek doradzi co i jak masz robic.
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 28 kwi 2014, 11:36

Jak wyżej, jak sie interesowalem tematem to z tego co sie dopiedzialem to mozesz wrzucić zakup czegos zanim rozpoczelas działalność.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 28 kwi 2014, 12:24 Re: Self employed expenses

Thomas, a moglbys podac mi jakies zrodla? Patrzylam na HMRC no i wlasnie nie moglam nic znalezc. A wiadomo ze wszystko naraz to ciezko kupic wiec ja chce sobie to jakos rozlozyc. Pozdr i dziekuje za odpowiedzi
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 28 kwi 2014, 12:36

Wiesz co to co wiem o self employment wiem od mojego dobrego kolegi który ma tutaj firmę od 8 lat... wiem ze jak ja mialem zrobic samozatrudnienie mówił mi ze można odliczyć cos so masz jakiś czas...ale jak i czy to w 100% legalne jest to nie mam pojecia.
Najlepsza rzeczą jest miec ksiegowego bo on ci powie co i jak masz robic zeby zarobic i przy tym nie płacić podatku a przynajmniej płacić go nie wiele.

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA