Care assistant/care worker

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez schmitteczka28 » 12 lip 2015, 17:11 Care assistant/care worker

witam
Mam pytanko czy ktoras z Was pracowala jako care assistant/care worker? Zastanawiam sie jak to wyglada tu w Uk? Czy wogole warto? z gory dzieki za odp

schmitteczka28
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 30 kwi 2015, 10:25
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez hienka » 4 sie 2015, 11:45 Re: Care assistant/care worker

Hey
Meza szef poszukuje ludzi do pracy

Praca w Kornwalii
Twoj angielski jest dobry w mowie jak i w pismie?? Interesuje cie praca z osobami (dziecmi) chorymi na autyzm. Wiecej informacji moge wyslac na maila lub w wiadomosci prywatnej. moj email to katholke@gmail.com
Avatar użytkownika
hienka
Początkujący
 
 
Posty: 34
Wiek: 39
Dołączyła: 25 kwi 2011, 09:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzysztof710 » 5 sie 2015, 20:31 Re: Care assistant/care worker

Hej. Sama pracowalam jako care assistant, teraz jestem w office powiem tak. Bol jest jeden, kochałam to co rabiłam tylko że kontrakt mialam na zero godzin i dlatego zdecydowalam sie przyjąć awans. jesli moglabym być spokojna o moje rachunki i życie w życiu nie przyjęłabym awansu. Uważam że jest to praca szczytna i wspaniała. Pomoc ludziom :) Mi to sprawiało satysfakcje i byłam szczęśliwa więc jaknjabrdziej polecam szczególnie jesli jestes driverem i masz wlasne auto. w razie więcej pytan pisz na priv z chęcią pomogę

krzysztof710
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączył: 3 kwi 2011, 19:42
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA