Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

PostNapisane przez Guest » 29 lis 2016, 14:48 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

Ja nie rozumiem po co wszyscy plujący tutaj na agencje przez nie pracują jak można znaleźć pracę bezpośredni w firmie bez pośredników, a zapomniałem, że do tego trzeba mieć wyuczony jakiś zawód i tutaj zaczynają się schody.
Proponuje na początek zadbać o swoją edukacje, a dopiero później brać się za naprawianie świata.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 29 lis 2016, 19:50 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

A już zastanawiałem się czy przypadkiem kolega ArturD nie wrócił do Polski...

I znów wyszło Szydło z worka :)
ArturD napisał(a):(...) my to w UKIP oglosimy w policy i jak z Brexitem, nawet jesli nie pozamiatamy w wyborach to rzad bedzie musial zrobic tak, jak chcemy,(...)


I wszystko jasne :)

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 30 lis 2016, 09:20 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

No hej Adam. Kope lat. Ale przyznasz ze jako antysystemowcy dzialamy skutecznie? Doprowadzilismy do referendum ws Brexitu co sie rownalo opuszczeniu UE przez UK i teraz 'elyty' maja problem :D

Nie sadzilem ze tak szybko zajmiemy USA, choc jeszcze niektore ciecie na portierce wychylaja sie i ostrzegaja President of The United States 8)

http://www.independent.co.uk/news/world ... 11131.html

Plany na najblizsze lata? Wreszcie UKIP ogarnelo sie z przywodca i ruszamy po majority tutaj w 2020. Im gorszy deal wynegocjuja Dismaye czyli wiecej uprawnien dla emigrantow, tym bardziej ich zmieciemy.

Do tego pora zlikwidowac UE obstawiam 2020 juz wszystko bedzie rozbite w drobny mak choc agonia moze troche potrwac.

A co u Ciebie?

Dodano: -- 30 lis 2016, 09:36 --

Mja propozycja bedzie taka:

A. na przyjazdy nowych pracownikow niewykwalifikowanych czyli po naszemu losi do zajacowania na tasmach i marianow, mariolek bedzie kontyngent i ograniczona liczba. Ci co zarabiaja 35 000 pa i wiecej w nieograniczonych ilosciach

B. Na tych co juz sa: ja bym porownal skladki z benefitami. Ci co wplacili wiecej d budzetu niz wyciagneli to moga zostac ze wszelkimi prawami nabytymi, ci co siedzieli na benefitach maja pol roku na splacenie albo deportacja

Nastapi niewatpliwie rzeznia 'samotnych' mamus na mieszkaniach councilowskich i ten element bedziemy ciac jak Jurgen Stropp w kwietniu 1943 w Warszawie. Dom po domu (councilowskim) talatajstwo bedzie rozladowywane

Zalozysz sie ze taki program sie spodoba spoleczenstwu brytyjskiemu? Najwyzej konserwatysci jak zwykle skopiuja i go przeforsuja zeby chronic wlasne tylki ale nam chodzi o program i zdrowe spoleczenstwo. 'Silent majority' jest za nami :P

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Pit82 » 30 lis 2016, 10:07 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

Obrazek

Pit82
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 16 sie 2015, 19:43
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 30 lis 2016, 10:49 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

Kolejny ogonek ostrzega Prezydenta USA

http://www.bbc.co.uk/news/world-us-canada-38149088

Kolego 'pitu pitu' wez sie ustosunkuj lepiej do pytanie na jakiej podstawie agencja charguje firmy bo zachowujesz sie jak szesciolatek co w razie czego ucieknie pod fartuszek do mamusi.

No i powiedz mi jakim cudem taki DHL czy Tesco da 'zlecenie dla agencji' i zaplaci od zlecenia jak oni nie wiedza ilu udzi bedzie potrzebnych a wyjechales z banalnym rozwiazaniem ze agencja wystawi fakture. Uwazasz ze zarobek agencji nie zalezy od tego ilu lebkow wysle do zajacowania po warehousach?

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 30 lis 2016, 17:10 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

ArturD czytam artykuł http://bham.pl/wiadomosci/wielka-brytan ... w-unijnych
I zastanawiam się jak to obecna władza chce sobie poradzić z tym co tam piszą:
W domach opieki i sektorach najmocniej zależnych od zagranicznej siły roboczej mógłby obowiązywać program kluczowych pracowników. Liczba zatrudnionych w nich imigrantów byłaby zmniejszana stopniowo, by dać pracodawcom czas na przeszkolenie Brytyjczyków.
Jakoś nie pojmuję tego: by dać pracodawcom czas na przeszkolenie Brytyjczyków.Czy sądzisz że ci co siedzą na benefitach bo tak im wygodnie nie trzeba wstać o 5 rano i oni się będą szkolić?
Anglika trzeba by zmusić rozwiązanie podobnym jak w Polsce nie masz pracy oczywiście wypłacamy ci przez okres 6 miesięcy nie znajdziesz zatrudnienia radz sobie sam nie dostaniesz nic może by ruszyli dupy do pracy.A jeżeli będzie on dostawał cały czas kasę plus resztę dodatków to powiem on ma robotę gdzieś woli pospać w domku.A ty tu propozycje na emigrantów szykujesz,wyjście z ue jak na razie przynosi dla uk straty na obecną chwile 225 mln funtów każdego tygodnia.A po całkowity opuszczeniu będą to kolosalne sumy,nie wspomnę o Szkotach którzy będą chcieli opuścić anglików.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 30 lis 2016, 18:02 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

ArturD Twierdzisz, że zrobicie porządek z emigrantami. Pamiętaj, że Anglików bardziej kolą w oczy emigranci z Unii (których my nie nazywamy emigrantami, bo jesteśmy wciąż w Unii) a nie przeszkadzają im całkowicie Pakistańczycy, Hindusi i inni kolorowi przybysze. Ty chcesz zrobić porządek z kolorowymi beneficiarzami, a brytyjczycy z pubów rekami UKiPu - czyli również Twoimi - chcą zrobić porządek z Tobą.... Czyli kręcisz bicz na samego siebie...
Ja to nazywam schizofrenią.

Już widzę tą falę poparcia dla UKiPu pubowych brytyjczyków jak ich oderwiesz od benefitów i każesz iść do pracy :)

W jednym kultowym filmie była taka bardzo mądra sentencja: Jak chodzisz po jajkach, to nie podskakuj...

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 1 gru 2016, 09:24 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

Nie krece bicza na samego siebie, bo ci, ktorzy juz tutaj sa i nie ssa benefitow moga sobie normalnie zostac. My zrobimy 'crackdown' z beneficiarzami z Europy.

Polowa UKIP to cudzoziemcy jak jezdze po brunatnych sobotach, z Grecji, Wloch, PAkistanu, pelno ich, nawet na wysokich stanowiskach

Moim zdaniem lepiej miec wplyw na cos niz czekac az sie za nas zabiora wiec wole dzialac i miec wplyw. Czyli odwrotnie niz Anglia chce wyjsc z UE i nie miec na nic wplywu co ustali UE.

Reasumujac Anglicy zaglosowali za Brexitem nie do konca wiedzac, ze de facto sytuacja bedzie gorsza. Chcac miec dostep do 'single market' beda musieli zgodzic sie na praktycznie te same warunki swobody przeplywu co sa teraz, z tym ze nie beda mieli zadnego wplywu na decyzje zapadajace na szczeblu UE.

Ale to jak ktos napisal, wielu zaglosowalo za Brexitem nie do konca zdajac sobie sprawy z tego, co on oznacza i teraz zaglosowaliby inaczej, szczzegolnie po tym klamstwie Faraga i Johnsona o '200 milionach na NHS tygodniowo' do czego zreszta sami sie przyznali.

Nikt nie bedzie przeganial pracownikow, za beneficiarzy sie wezmiemy, a to miejscowemu plebsowi sie spodoba bo uslysza ze 'wiecej mieszkan dla 'indigenous'

Prosze zauwazyc pozytywne skutki Brexitu. Funt zlecial na ryj, wiec przyjezdza malo co wyrobnikow z niewolniczych krajow Europy Wschodniej no i angielskie firmy, ktore eksportuja maja gigantyczne zwiekszenie przychodow. Rozwijaja sie w szokujacym tempie. Ja nie wiem czy ktos teraz ma problem ze znalezieniem pracy, ale ofert jest masakrycznie duzo i jest pelno wolnych etatow.

Ktos mial ostatnio problem ze znalezieniem pracy? Przyznacie ze jest duuuuuzo latwiej, rowniez bez jezyka

Dodano: -- 1 gru 2016, 09:28 --

zauwazcie, ze Farage mowil od poczatku, zamkniecie granic ale ci co sa moga zostac - to mnie kola w oczy beneficiarzee, on jest nawet lagodniejszy dla mnie
Zabranie sie za tych, co tutaj sa to jest wymysl konserwatystow ktorzy beda was mieli jako zakladnikow w przyszlych negocjajcach i nie chca zagwarantowac wam praw nabytych.
Spotykaja sie dwie premierzyce, jakie konkrety ustalily? Wielkie nic. Nie dostaniecie gwarancji, ze mozecie tu zostac jesli jestescie. Ale to konserwatysci sprawuja wladze, wiec do nich z pretensjami. My jako UKIP opowiadamy sie za nieruszaniem tych co sa, zamkniecie granic dla nowych i kontyngenty

A tymczasem media z nas robia diablow

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 1 gru 2016, 18:12 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

ArturD Ty na prawdę nie rozumiesz sytuacji... Ostatnie napaści na Polaków i emigrantów NIE BYŁY dziełem polityków, tylko zwykłych ludzi. Retoryka UKiPu powoduje i obawiam się, że spowoduje dalszą eskalację takich zachowań przez społeczeństwo.
Powtórzę jeszcze raz - największymi beneficiarzami, których tak nie trawisz są brytyjczycy i obywatele brytyjscy. Jak z nimi chcesz walczyć?
Farage to dla mnie cynik, który kłamał w żywe oczy, a jak dopiął swego to wypiął się na wszystkich i teraz inni muszą pić piwo które nawarzył. A dodatkowo hipokryta, zarzucający emigrantom nieznajomość języka angielskiego podczas gdy sam nie nauczył się flamandzkiego żyjąc 20 lat na kontynencie...

Skoro nadal wierzysz w to co ci mówią politycy, oznacza, że nie uczysz się na błędach.

Słaby funt to _pozytywny_ skutek Brexitu?! Loooooooool.

You know nothing Jon Snow

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 1 gru 2016, 21:27 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

ArturD napisał(a):
Prosze zauwazyc pozytywne skutki Brexitu. Funt zlecial na ryj, wiec przyjezdza malo co wyrobnikow z niewolniczych krajow Europy Wschodniej no i angielskie firmy, ktore eksportuja maja gigantyczne zwiekszenie przychodow. Rozwijaja sie w szokujacym tempie. Ja nie wiem czy ktos teraz ma problem ze znalezieniem pracy, ale ofert jest masakrycznie duzo i jest pelno wolnych etatow.

Ktos mial ostatnio problem ze znalezieniem pracy? Przyznacie ze jest duuuuuzo latwiej, rowniez bez jezyka



Wszystko by bylo fajnie tylko UK importuje wiecej niz produkuje... Nie wiem ile posiadasz rzeczy w domu made in UK bo cala reszta z metkami made gdzie indziej wlasnie podrozala...

A to ze jest duzo pracy to napewno wplyw Brexitu a nie polityki Torysow...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 2 gru 2016, 01:28 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

Alzak napisał(a):
Wszystko by bylo fajnie tylko UK importuje wiecej niz produkuje... Nie wiem ile posiadasz rzeczy w domu made in UK bo cala reszta z metkami made gdzie indziej wlasnie podrozala...

A to ze jest duzo pracy to napewno wplyw Brexitu a nie polityki Torysow...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk


A co mnie obchodzi ogolny bilans kraju. Dla mnie sie liczy bilans firmy, dla ktorej pracuje i widze dookola co sie dzieje. Sprzedajemy mnostwo do Europy a po brexicie jeszcze wiecej, wlasnie z powodu slabego funta. A wiec to jak najabardziej pozytywny skutek

No a nie jest duzo?

Adam oczywiscie ze pozytywny dla ludzi co tu sa i wydaja. Nie zjezdza sie dodatkowa holota, dodatkowo jak zamkna granice to wzrosna stawki i znowu bedzie jak przed szarancza z 2004, do tego wzrost eksportu, tak trzymac. Fakty sa takie ze wszystko duzo lepiej sie kreci po referendum, dla tych co tutaj sa a ze sie nie oplaca juz nowym przyjezdzac to ich problem

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 2 gru 2016, 05:52 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

ArturD napisał(a):
Alzak napisał(a):
Wszystko by bylo fajnie tylko UK importuje wiecej niz produkuje... Nie wiem ile posiadasz rzeczy w domu made in UK bo cala reszta z metkami made gdzie indziej wlasnie podrozala...

A to ze jest duzo pracy to napewno wplyw Brexitu a nie polityki Torysow...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk


A co mnie obchodzi ogolny bilans kraju. Dla mnie sie liczy bilans firmy, dla ktorej pracuje i widze dookola co sie dzieje. Sprzedajemy mnostwo do Europy a po brexicie jeszcze wiecej, wlasnie z powodu slabego funta. A wiec to jak najabardziej pozytywny skutek

No a nie jest duzo?

Adam oczywiscie ze pozytywny dla ludzi co tu sa i wydaja. Nie zjezdza sie dodatkowa holota, dodatkowo jak zamkna granice to wzrosna stawki i znowu bedzie jak przed szarancza z 2004, do tego wzrost eksportu, tak trzymac. Fakty sa takie ze wszystko duzo lepiej sie kreci po referendum, dla tych co tutaj sa a ze sie nie oplaca juz nowym przyjezdzac to ich problem

Widzisz co z tego ile zarabia "twoja" firma jak nie przeklada sie to na zarobki to raczej nie wychodzisz na tym za dobrze...

Poczekaj jeszcze pare miesiecy niech obecne zapasy w magazynach kupione jak funt byl dosc mocny pokoncza sie to zobaczymy czy nie zmienisz zdania odnosnie slabego GBP...

Tak to glosisz na forum jak to dobrze bys chcial dla innych agencje zle itp itd a nie bierzesz pod uwage ze oprocz twojej firmy nastawionej na export jest masa firm ktore export bazuja na wczesniejszym imporcie albo co gorsza operaja swoje dzialania na zagranicznych inwestycjach ktore niestety poczuly negatywny wplyw brexitu.

Czy tego chcesz czy nie gospodarka odczuje negatywny wplyw niepewnosci po brexicie...

A gospodarka UK od lat jest nastawiona na "wyzysk/uzywanie" imigrantow i gadanie o ograniczeniu emigracji do dziesiatek mozna wsadzic sobie w buty.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 2 gru 2016, 07:32 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

Oczywiscie ze tak jest jak mowisz Alzak. Gospdarka UK to jak ten slynny lancuszek Ponzi, dziala dopoki rozszerza sie zdobywany teren, unia pochlonela Europe Wschodnia, potem Balkany, teraz zabieraja sie za Ukraine. Co chwile musi byc swieze miesko, ktore obrobimy odpowiednio sterowanym systemem finansowym i zrobimy z nich zakredytowanych niewolnikow, podcieraczy tylkow, panienki do towarzystwa, sprzataczki, paru sie wybije trudno, co tu beda pracowac za dwoch i wielkie g z tego miec

A w telewizjach ze Unia 'polska racja stanu' ' jak to wielkie pieniadze 'daje' i co gdyby nie unia ja pier.... no i oczywiscie ze to Rosja jest agresorem, Putin Hitler itp.
Dziwi mnie jak wielu daje sie nabierac na papke serwowana w mediach


Nie interesuje mnie co sie dzieje dookola, my kupujemy stal w UK i wysylamy produkty na cala Europe, brexit nam moze skoczyc

Tez mnie ciekawi jak to rozwiaza, ale konserwatysci maja problem,. Jak zostanie tak jak jest zostana zmiazdzeni w wyborach 2020 landslide. I to nie przez LAbour bo tam to juz w ogole bajzel jest. UKIP wreszcie ogarnal przywodztwo, na stanowisku lidera jest jastrzab co bedzie pilnowal i dziobal, moj znajomy Bill Etheridge tez bedzie na wysokim stanowisku, ogarneli bajzel a teraz sensowny program i pozamiatamy. Bo jestesmy jedyna partia sluchajaca glosu wiekszosci a nie dzialajaca w interesie jakichs pionkow z finansjery

Za agencje pracy ktos predzej czy pozniej sie zabierze. Zostana scieci do zawodow freelancerskich, pracy sezonowej typu swiateczna, letnia, ewentualnie oplat za znalezienie pracownika jednorazowych. Zostanie im odebrane pasienie sie latami na de facto permanent positions. Zalozysz sie ze predzej czy pozniej sie ktos za to wezmie? Jak nie tories, to ja to przeforsuje w UKIP i jako pierwsi to oglosimy.

Jak myslisz, kogo jest wiecej, lupanych w tylek pracownikow czy wlascicieli agencji, kto da nam wiecej glosow? Juz sobie pozbieralem stanowiska okolicznych poslow na ten temat, sa completely utter nonsence tak w skrocie mowiac, wiec nawet jesli oglosza po naszemu to opublikujemy ich stanowiska wskazujac ze to przedwyborcza papka i kielbasa wyborcza

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 2 gru 2016, 07:50 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

ArturD napisał(a):

Nie interesuje mnie co sie dzieje dookola, my kupujemy stal w UK i wysylamy produkty na cala Europe, brexit nam moze skoczyc.


Powiedz mi tylko skad sie w hutach w UK bierze materialy do wytapiania stali?

Ile hut w UK ma Brytysjskich wlascicieli? Bo chyba nie myslisz ze zagraniczni wlasciciele zadowola sie mniejszym zyskiem z powodu straty wartosci funta?

Juz nie wspominam ze 65% stali w UK jest z importu bo po co i tak masz klapki na oczach.

I ja koniec mam nadzieje ze twoja firma przygotowala sie na podwyzki stali kontraktowej grudzien/styczen...

Ale co ja tam wiem ...

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez ArturD » 2 gru 2016, 10:12 Re: Przestroga gdy pracujesz przez agencje.

Nie mam pojecia Alzak i malo mnie to obchodzi. Wiem ze szef jest bardzo kumatym gosciem i jednym z nielicznych specjalistow w tej branzy w UK. A towar, ktory produkujemy zawsze bedzie potrzebny potrzebuja go firmy inzynieryjne np Hayleys

I jak wzrosnie cena surowca co jest normalne to po prostu przeliczymy nowe stawki i towar pojdzie po wyzszych cenach, myslales ze to koniec i firma na kolana? Na tym polega biznes ze otoczeinie sie zmienia nieustannie i trzeba sie odnalezc. I jestem spokojny o goscia bo ma glowe na karku. Gdyby chcial, firma by byla 10 razy wieksza ale starczy mu to co ma, OK nie moj biznes.

Ilez on ma kontaktow w UK glowa mala, po brexicie zwiekszyl sie eksport do Europy stwierdzam to, co widze

Normalny proces, rosnie cena surowcow, rosnie materialu gotowego, nie wiem co to za filozofia, rosna ceny kakao to ADSA czy Tesco nie likwiduje biznesu czy nie sciaga towaru z polek tylko odwyzsza ceny, zmniejsza opakowania itp

Stal calkiem dobrze przedzie w UK, zaklady TATA w Scunthorpe czy te wielkie w Walii (Port Talbot?) nie pamietam nazwy uratowane przez rzad tez produkuja masakrycznie duzo, wszystko co slychac stali to propaganda taka jak z weglem w Polsce, produkuje sie tutaj jej pelno

Czy sie przygotowali, nie moj problem, klient sie bedzie musial przygotowac w takim razie tez na podwyzki, to przeciez nie nasza wina. A wszystkie warehousy nowo budwane beda potrzebowac urzadzen inzynieryjnych.

Sprawdz sobie chocby co sie dzieje w Lutterworth Business Park czy okolice Daventry ile tam megamagazynow sie buduje, krajobraz jak na ksiezycu. Same mega mega magazyny

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA