Firmy w Wolverhampton w ktorych sa nadgodziny

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez greg3518 » 2 lut 2017, 09:20 Firmy w Wolverhampton w ktorych sa nadgodziny

Witam, czy znacie jakies firmy w okolicach Wolverhampton w ktorych wymagane sa nadgodziny lub tez mozna robic duzo nadgodzin regularnie np. 10 godzin tygodniowo? Zwykle agencje nie maja o tym pojecia czy w danej firmie sa nadgodziny czy nie

greg3518
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 maja 2013, 17:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 2 lut 2017, 13:20

A to nie lepiej znalezc prace ktora placi wystraczajaco na przepracowanie normalnych godzin?




Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez greg3518 » 2 lut 2017, 14:40 Re: Firmy w Wolverhampton w ktorych sa nadgodziny

Jezeli znasz taka prace na wozki widlowe za 12 funtow na godzine to daj namiar

greg3518
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 maja 2013, 17:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 2 lut 2017, 17:23

A wspomniales cos o typie pracy w pierwszym poscie?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez greg3518 » 2 lut 2017, 18:50 Re: Firmy w Wolverhampton w ktorych sa nadgodziny

Mam doświadczenie tylko na wózkach i magazyny. Aplikowałem na inne stanowiska typu cnc operator ale bez powodzenia ( moim celem była też praca biurowa ale nie ma na to szans).

greg3518
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 5 maja 2013, 17:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Alzak » 2 lut 2017, 20:02

Skoro celem byla praca biurowa jakie kroki zrobiles w tym celu zeby taka prace dostac?

Kolejne pytanie to jaka praca biurowa ?

Rozumiem ze jak aplikowales na CNC to jakies kursy porobiles?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
Jakikolwiek sarkazm zamieszczony w powyzszym poscie jest calkowicie nieprzypadkowy...

Alzak
Zadomowiony
 
 
Posty: 620
Dołączył: 11 lip 2010, 06:48
Reputacja: 55
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez devil » 22 lip 2017, 21:43 Re: Firmy w Wolverhampton w ktorych sa nadgodziny

Pracy na CNC jest pełno, ale w Polsce. Przez agencje zatrudnią nawet ez doświadczenia. Jak ktoś może sobie na to pozwolić to być może warto posiedzieć w Polsce parę miesięcy celem uzupełnienia CV.

devil
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 7 lip 2008, 15:55
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 23 lip 2017, 09:10 Re: Firmy w Wolverhampton w ktorych sa nadgodziny

Pracy na CNC jest pełno sprawdz ofertę Masstemps agencja w Dudley.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

PostNapisane przez Guest » 23 lip 2017, 10:11 Re: Firmy w Wolverhampton w ktorych sa nadgodziny

I co z tego, że pracy na CNC jest pełno jeśli stawki są tak marne, że szkoda słów, a jak już trafi się dobra stawka to zazwyczaj na rozmowie okazuje się co innego już mnie zrobili tak kilka razy
1) Pojechałem na rozmowę operator/programista 16£ na godzinę. Wszystko ładnie pięknie imponujące CV bla bla bla przechodzimy do tematu pieniędzy i jest magiczny teks nie możemy ci zapłacić 16£, możemy ci zapłacić 14£.
2) Kolejna rozmowa 20£ na godzinę i to samo imponujące CV bla bla bla, ale możemy zapłacić ci 16£ na godzinę no spoko pasuje rozmawiamy dalej i okazuje się, że za pierwsze 48 godzin płacą normalną stawkę dopiero po 48 godzinach 1,5. Na dzień dzisiejszy nie mam potrzeby robienia nadgodzin, ale wcześniej przez 18 miesięcy miałem małe problemy finansowe i robiłem bardzo dużo nadgodzin więc też mi to nie pasuje.
3) Operator/ustawiacz na nocną zmianę 14£+33% policzyłem wychodzi 4,66 ok pasuje tym bardziej operator ustawiacz mniej stresu, że zniszczysz jakąś sztukę wartą 20k funtów. Jadę na rozmowę i pada teks, ale wiesz co agencja cię oszukała u nas stawka jest 14£ bez dodatku za nocną zmianę no po prostu ręce opadają.
O telefonach od naganiaczy i próbie przekonywania, żebym poszedł do pracy za mniej niż mam teraz bo np. firma jest nowoczesna to szkoda pisać. Już pomału tracę nadzieje, że znajdę coś za lepsze pieniądze jak mam teraz, a iść do innej firmy żeby zarobić 0,20£ na godzinę więcej niż teraz i zaczynać wszystko od nowa budować swoją pozycję to nie ma sensu, w aktualnej firmie pracuje od 5 lat każdy mnie zna nikomu nie muszę udowadniać, że jestem dobrym pracownikiem itd...

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez devil » 23 lip 2017, 10:13 Re: Firmy w Wolverhampton w ktorych sa nadgodziny

Nie bardzo rozumiem. Stawki na wózki i tak są mniejsze.

devil
Początkujący
 
 
Posty: 32
Dołączył: 7 lip 2008, 15:55
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 23 lip 2017, 16:31 Re: Firmy w Wolverhampton w ktorych sa nadgodziny

Na dzień dzisiejszy żeby na cnc dostać 14-15£ to naprawdę trzeba być dobrym specjalistą za nazwijmy to operatorem dostaniesz jakieś 8,50£ na godzinę, operator ustawiasz to jakieś 10-11£ na godzinę . Stawka 14-15£ to dla programista offline.
Nie myśl sobie, że to jest taka prosta praca, że robisz kurs i już jesteś nie wiadomo jakim specem i stawiasz warunki pracodawcy. W tej pracy praktycznie trzeba być skupionych non stop bo najmniejszy błąd powoduje straty idące w tysiące funtow i te stawki 14-15£ na godzinę to są śmieszne pieniądze za ta pracę.

W tej chwili jak bym miał wybierać to wolał bym zrobić prawo jazdy C+E w ten sposób znacznie szybciej dojdziesz do podobnych pieniędzy jak programista na maszynach cnc.

Guest
 
 


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA