prawo pracy/max. okres pracy przez angencje

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez ktosienka » 16 lip 2007, 08:26 prawo pracy/max. okres pracy przez angencje

Czy tutejsze prawo pracy okresla maksymalny czas jaki pracownik moze pracowac poprzez agencje dla tego samego pracodawcy na tym samym stanowisku? Czy tez pracownik agencyjny moze w nieskonczonosc pracowac bez stalej umowy i swiadczen z niej wynikajacych, jesli tylko sie na to godzi?

ktosienka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 498
Dołączyła: 22 paź 2006, 13:06
Reputacja: 65
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 16 lip 2007, 08:40 Re: prawo pracy/max. okres pracy przez angencje

opcja nr. 2

20znakow20znakow20znakow20znakow
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 16 lip 2007, 08:59 Re: prawo pracy/max. okres pracy przez angencje

moze robic ile chce, a jesli chodzi o swiadczenia, zalezy co masz w umowie i co agencja oferuje. zawsze mozesz startowac na kontrakt, przewaznie po 3 m-cach pracy w agencji. jak bedziesz mial ho, to po roku pracy mozesz korzystac ze swiadczen socjalnych.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kibob » 3 sie 2007, 09:56 Re: prawo pracy/max. okres pracy przez angencje

ja pracuję już 7 miesiąc i o kontrakcie ni widu ni słychu. Polka, która pracuje w tym samym miejscu, kontraktu doczekała się po prawie 1,5 roku. Anglik po 2 latach... i nie ma to nic wspólnego z niestaraniem się w pracy, spóźnianiem, brakiem zaangażowania itp, kontrakt dostają Ci którzy przychlebiają się menedżerowi, są jego znajomym lub rodziną. Od tego gdzie się trafi, zależą szanse i czas oczekiwania na kontrakt... raczej nie ma czegoś takiego jak maksymalny czas pracy przez agencję o którym piszesz. Można tak do usranej...

Kibob
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 36
Dołączyła: 20 paź 2006, 18:15
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Wozek » 10 sie 2007, 17:44 Re: prawo pracy/max. okres pracy przez angencje

Niema ograniczenia czasy dla agencji.
Ja pracowałem dla Firs Personel 3 miesiące bo na tyle czasu z nimi podpisałem umowę i potem dostałem kontrakt od pracodawcy.
Niektóre agencje mają umowy na 6 miechów a niektórwe nie mają umowy żadnej,
czyli jak pracodawca da ci kontrakt to informujesz tylko agencje pracy o tym.

Wozek
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 29 cze 2007, 18:05
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA