Staffline Recruitment

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 28 gru 2007, 04:03 Staffline Recruitment

Czy znacie tę agencję, pracował ktoś dla nich?

I jeszcze jedno, osoby, które są dłużej w UK pewnie nie zwracają na to większej uwagi, ale często zdarza się, że przy konkretnym adresie pewne agencje znikają, ale niemal zawsze znajdzie się tam jakąś inną agencję. Ja wszędzie wietrzę jakiś podstęp i zastanawiam się, czy to może tylko jakaś próba ucieczki przed opodatkowaniem przy zmianie nazwy, chęć zatarcie psującej się opinii. A może ktoś wie?
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 28 gru 2007, 09:58 Re: Staffline Recruitment

wiekszosc agencji to franszyzy, tzn. agencje dzialajace w duzej sieci, majace roznych wlascicieli, ale te sama nazwe, procedury, dokumenty, ceny itp. czasami nawet wspolna ksiegowosc. dlatego w roznych dzielnicach (miastach) widac te same szyldy. raczej nie sadze zeby trzeba bylo dopatrywac sie podstepu w takiej sytuacji, mysle ze raczej komus nie wyszlo, i ktos inny probuje swoich sil. oczywiscie ostroznosci nie zawadzi.
pozdr

pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez hania222 » 28 gru 2007, 16:04 Re: Staffline Recruitment

Pracowałam dla Staffline w czasie wakacji,nie było źle,choc 2 razy był problem z kasą,wszytsko trzeba było odkręcac,musiałam tam chodzic,wyjaśniac,Klaudia dosc pomocna,choc troche przesadzała ze swoim podejsciem czasami:)

hania222
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 19 gru 2007, 19:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Agadz27 » 29 gru 2007, 21:48 Staffline

Ja pracuje dla nich od jakiegos miesiaca i jak narazie nie mialam problemow.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 46
Dołączyła: 27 cze 2007, 14:29
Lokalizacja: Ustroń/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez krecona1881 » 14 lut 2008, 23:57 Re: Staffline Recruitment

ja pracowalam dla tej agencji prawie rok czasu jak bralo sie sicka to za caly tydzien placili ci najnizsza stawke za kare a pozatym tylko oszukoja z godzinami pracy nie placa czesto za przerwy itd brak slow

krecona1881
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 14 lut 2008, 22:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez cyrkon1 » 15 lut 2008, 19:46 Re: Staffline Recruitment

Ja pracowałam dla tej agencji prawie 2 lata. Teraz wysyłam tam swoich nowo przybyłych znajomych. Nie narzekałam na nich, byli solidni i wypłacalni, przez te 2 lata nie miałam problemów z pracą, zawsze była. Nie było problemu z urlopem tuż przed świętami. Niestety mój oddział mieści się w innym mieście niż B'ham i myślę, że dużo zależy od konsultanta siedzącego w agencji. Z doświadczenia wiem, że lepiej załatwić coś z tutejszym obywatelem niż Polakiem. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
cyrkon1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Wiek: 43
Dołączyła: 19 lut 2007, 17:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anula35 » 5 maja 2015, 16:04 Re: Staffline Recruitment

Dzięki za info. Zaczynam pracę dla nich za jakiś czas i mam zamiar zapisywać każdą minutę przepracowaną lub nie dla tej firmy.
Jednak jedna rzecz nie daje mi spokoju; dlaczego wszelkiego rodzaju zobowiązania tj. kontrakt, a raczej co ci wolno, a czego nie, nie są wydawane w dwóch tylko jednej kopii-dla konsultanta oczywiście?

Anula35
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 5 maja 2015, 15:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 5 maja 2015, 21:31 Re: Staffline Recruitment

Anula35, masz prawo poprosic o kopie i nie moga Ci tego odmowic
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA