szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 18 lip 2012, 21:59 Re: szukam pracy

19 lat i wszystko jasne. Jeszcze się życia nauczy...........
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Włochaty » 19 lip 2012, 14:59 Re: szukam pracy

Witam forumowiczów,

Siedzę w Bham od prawie 2 tygodni i wraz z bratem bezskutecznie szukamy pracy : <
Wizyty w agencjach i przeszukiwanie ogłoszeń nic nie daje: wszędzie słyszę, że "zadzwonimy, proszę czekać na telefon".

Jestem studentem geografii na UJ (mój brat turystyki i rekreacji na krakowskim AWF) i oboje mamy doświadczenie w takich obszarach jak pick packing oraz zawodów związanych z naszymi studiami.
Posiadamy własny środek transportu.

Mój angielski jest na poziomie C1 (brat B2) jestem w miarę komunikatywny.

Jeśli ktoś miałby jakąś ofertę pracy z chęcią się skontaktuję :)

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Włochaty
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 cze 2012, 12:55
Lokalizacja: Kraków
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 21 lip 2012, 07:12 Re: szukam pracy

Witam. Problem z szukaniem pracy tutaj jest taki że gdy szukamy pracy to mimo roznoszenia papierów po agencjach i rejestrowaniu się na stronach internetowych to i tak niestety nie ma pracy od zaraz. U mnie to już drugi raz gdy szukam, fakt że za pierwszym razem szybko poszło bo wysłałem cv do firmy gdzie chciałem pracować.teraz od przeszło 3 tyg szukam i ciągle tylko odbieram tel z zapytaniem od agencji czy mogą moje cv gdzieś wysłać. fakt od poniedziałku do pracy ale nawet z językiem i doświadczeniem nie jest łatwo znaleźć pracę w tym zawodzie , który się wykonuje. Prawdą jest także że należy aktywnie szukać pracy tj przygotowane cv i rozsyłać nie tylko do agencji lecz też do firm w których chciało by się pracować. Czasem faktycznie należy głowę spuścić i z odrobiną pokory i wziąść to co jest. Pozdrawiam
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kamilaestera » 30 lip 2012, 22:32 Re: szukam pracy

he he tak tylko Polak z Polakiem potrafi pisać :( niestety jesteśmy żałosnym narodem ! Nie potrafimy trzymać się razem :cry:

kamilaestera
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 lip 2012, 21:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 31 lip 2012, 21:11 Re: szukam pracy

kamilaestera napisał(a):he he tak tylko Polak z Polakiem potrafi pisać :( niestety jesteśmy żałosnym narodem ! Nie potrafimy trzymać się razem :cry:


Specjalnie się zarejestrowałaś ,żeby to napisać??? Gratuluję !!!
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 1 sie 2012, 07:47 Re: szukam pracy

kamilaestera napisał(a):he he tak tylko Polak z Polakiem potrafi pisać :( niestety jesteśmy żałosnym narodem ! Nie potrafimy trzymać się razem :cry:


Widzę że Pani z wyższych sfer i innego kraju niż Polska.Stwierdzanie o sobie że jest się żałosnym (to już szczyt autokrytyki)Winszuję zatem i życzę dalszych, równie owocnych w trafne stwierdzenia postów.
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez pawelek29 » 1 sie 2012, 18:20 Re: szukam pracy

Szukam pracy w rejonie Birmingham,West Brom,Wolver, bądź też w okolicy. Byłem w fabrykach rozniosłem cv po agencjach pracy i nic. Mam 29 lat. Rodacy pomóżcie. Mój 2 kropss@gmail.com

pawelek29
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 24 lip 2012, 17:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Darwas » 4 sie 2012, 08:04 Re: szukam pracy

Przejedz się do agencji w Wolverhampton Staffline,poszukują ludzi do kurczaków do fabryki 2sisters 2 są na West Bromi i na Smethwick.Agencja znajduje się też w fabryce w Wolverhampton.Adres Lincoln Street, Wolverhampton, West Midlands WV10 0DX.
Avatar użytkownika
Darwas
Zadomowiony
 
 
Posty: 693
Dołączył: 26 sty 2008, 11:01
Lokalizacja: Dudley
Reputacja: 58
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez wolfman » 6 sie 2012, 19:03 Re: szukam pracy

pochodzcie po agencjach "templine" albo "hrgo" i paru innych,poszukuja ludzi na pakownie "xdp" na kingsbury road(na wyjezdzie z miasta),wiem bo kumpel tam robi i mowil ze poszukuja ludzi na nocki...

wolfman
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączył: 6 cze 2012, 18:44
Reputacja: -4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez stanlejos » 8 sie 2012, 20:01 Re: szukam pracy

Szukam teraz pracy w okolicy Birmingham. Przylatuję w piątek przed południem, ma ktoś jakieś namiary? Najlepiej pakowanie, taśma produkcyjna, ale może być cokolwiek byle płacili :)

stanlejos
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 7 sie 2012, 08:56
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ljusal » 12 sie 2012, 17:21 Re: szukam pracy

Ponoc w kurczakach biora.

12 sie 11:08 - @ Darwas: 3 post od dołu viewtopic.php?f=10&t=4411&start=780
Avatar użytkownika
Ljusal
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 31
Dołączyła: 7 sie 2012, 12:32
Lokalizacja: Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lukaszck13 » 17 sie 2012, 17:44 Re: szukam pracy

witam wszystkich szukam pracy na rzezni w okolicach birmingham pomoze ktos?

lukaszck13
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 sie 2012, 21:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ljusal » 19 sie 2012, 23:16 Re: szukam pracy

Ja tez szukam ;< pozwiedzaj agencje jak znasz troche angielski to moze cos zlapiesz..
Avatar użytkownika
Ljusal
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 31
Dołączyła: 7 sie 2012, 12:32
Lokalizacja: Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Radekk23 » 22 sie 2012, 23:11 Re: szukam pracy

Witam
Mam 23 lata, pracuję od 3 lat w drukarni kalendarzy, pracuję nadal ale chciałbym zmienić pracę bo płaca minimalna mi po 3 latach nie odpowiada. Jak się ktoś orientuję w tych tematach to pracowałem na maszynach takich jak: shrinkwrapper, gilotyna, kolektor, wire-o, folding, stich - z czego siedem maszyn z czterech pierwszych wymienionych rodzai umie ustawić, naprawić itp itd... Pracuję nawet po 12 godzin przez 6 dni więc pracy się nie boję. Mój angielski stoi na (moim zdaniem) średnim poziomie - wiadomo, za dużo polaków w jednej firmie ;) Nie mam nawet czasu aby pójść do jakiejkolwiek agencji, tym bardziej że nawet nie wiem do jakiej bym mógł iść.

Radekk23
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 maja 2012, 12:53
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ljusal » 23 sie 2012, 12:21 Re: szukam pracy

Widzisz ty nie masz czasu zeby isc do agencji a ja mam tak wiele czasu, a wciaz brak pracy.. Agencje tlumacza sie ze za krotko jestem w Uk... od miesiaca jestem w czarnej d***... a jesli chodzi o prace to na poloniuszu widzialam sporo ofert dla facetow, a do maszyn chyba nawet wczoraj jakies dodawali wiec moze warto zalukac i przydzwonic do nich :) pozdrowki ! & GL ;)
Avatar użytkownika
Ljusal
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 31
Dołączyła: 7 sie 2012, 12:32
Lokalizacja: Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA