szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez just_ka » 26 maja 2012, 14:16 Re: szukam pracy

może zbyt pozytywnie myślę ale rundka po agencjach pracy i ewentualnie polskich sklepach to jakaś praca się znajdzie. nawet sezonówka w truskawkach.
nie mam wyjścia bo w Polsce nic mnie nie czeka.
do tej pory byłam na 2 sezonówkach w UK i teraz to takie straszne nie jest.
Avatar użytkownika
just_ka
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 38
Dołączyła: 25 maja 2012, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 27 maja 2012, 10:31 Re: szukam pracy

Resalistyczno-pesymistyczny czas poszukiwania to kilka miesięcy a nie rundka.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez dodsonn » 30 maja 2012, 19:29 Re: szukam pracy

w polskich sklepach u Azjatów moje 2 znajome się zwolniły bo szefowie chcieli czegoś więcej...

dodsonn
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 23 mar 2012, 18:55
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez luolipolu » 1 cze 2012, 23:52 Re: szukam pracy

Albiorix napisał(a):Resalistyczno-pesymistyczny czas poszukiwania to kilka miesięcy a nie rundka.


Rundka. Jeśli zna się język przynajmniej w stopniu komunikatywnym, to pracy za minimalną krajową jest w brud. Trzeba tylko pochodzić i podzwonić a nie czekać aż ktoś zadzwoni do nas.

luolipolu
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 25 kwi 2012, 13:42
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 2 cze 2012, 00:35 Re: szukam pracy

Pewnie i tak może się udać, chociaż nie znam takiego przypadku. Widuję natomiast na codzień ludzi którzy szukają po kilka miesięcy - nie wiem czy za mało wysyłają CV czy czegoś im brakuje alboco). Ale nikomu bym nie doradzał przyjazdu z założeniem że coś znajdzie w 3 dni. Lepiej założyć że znajdzie się mniej więcej w 1-3 miesiące - wtedy po drugim tygodniu poszukiwań nie masz depresji, zaniżonej samooceny i pustej lodówki. Poza tym lepiej poszukać czegoś co nam odpowiada, jest w miarę zgodne z wykształceniem i ambicjami - niech będzie i za okolice minimalnej, ale żeby po roku mieć w CV jakieś doświadczenie - niż szukać w panice ze stoperem w ręku, wysłać 700 CV pierwszego dnia i lecieć do pierwszej roboty którą nam dadzą.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez chalimala » 3 cze 2012, 13:49 Re: szukam pracy

Albiorix, totalnie się z Tobą zgadzam. ja szukałam 3 miesiące roboty. na szczęście mój mąż jak przyleciał miał juz wszystko pochytane i nie było aż tak krytycznie. ale tak czy siak lepiej założyć jak kolega powyżej napisał niż się załamywać. zanim przyleciałam wszyscy, którzy mnie tu chcieli ściągnąć obiecywali złote góry, robote w dwa dni i cuda na kiju. zderzyłam się z rzeczywistością, znajomi okazali się świniami, które chciały na nas zarobić, wyprowadziliśmy sie od nich i teraz tylko dzięki sobie pracuje i jest coraz lepiej. trwało to dokładnie 3 miesiące. więc lepiej się zabezpieczyć finansowo, i szukać :) jeśli ktoś się urodził pod szczęśliwą gwiazdą to fajnie :) bo znajdzie pewnie szybciej :)
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 39
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paola90 » 3 cze 2012, 18:45 Re: szukam pracy

Prace można znaleść dość łatwo, taką startową przynajmniej. Trzeba chcieć i maltretować agencje.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Paola90
Początkujący
 
 
Posty: 41
Wiek: 33
Dołączyła: 14 kwi 2012, 14:16
Lokalizacja: Bham/ erdington
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez chalimala » 3 cze 2012, 19:21 Re: szukam pracy

Paola90, uwierz mi nie siedziałam w domu użalając się nad sobą ;) może też w złym czasie przyjechałam :) może miałam mniej szczęścia :) nawet na ziemniaki nie chcieli :D teraz jest lepszy czas na znalezienie pracy więc życzę szybkiego znalezienia pracy :)
Avatar użytkownika
chalimala
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 39
Dołączyła: 18 mar 2012, 14:03
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez opel10 » 3 cze 2012, 21:04 Re: szukam pracy

kierowca ABC blacharz mechanik złota raczka znajomość komputera uczciwej pracy szuka moze macie jakies namiary jezyka brak :oops: :cry:

opel10
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 3 maja 2012, 10:31
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tmila » 5 cze 2012, 23:13 Re: szukam pracy

Witam trzy dnie temu przyjechałam do Anglii, szukam pracy i mam pytanie jak wygląda rynek pracy w Birmingham? Szukam pracy na okres wakacji ( do końca września).

tmila
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 5 cze 2012, 23:09
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 6 cze 2012, 14:18 Re: szukam pracy

dodsonn napisał(a):w polskich sklepach u Azjatów moje 2 znajome się zwolniły bo szefowie chcieli czegoś więcej...


a ktore to sklepy jesli mozna wiedziec

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 9 cze 2012, 17:54 Re: szukam pracy

opel10 napisał(a):kierowca ABC blacharz mechanik złota raczka znajomość komputera uczciwej pracy szuka moze macie jakies namiary jezyka brak :oops: :cry:



W polskim sklepie na Acoks Green widziałem ogłoszenie o pracy dla mechanika samochodowego.

Powodzonka :D

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez pabloski » 9 cze 2012, 18:16 Re: szukam pracy

opel10 napisał(a):kierowca ABC blacharz mechanik złota raczka znajomość komputera uczciwej pracy szuka moze macie jakies namiary jezyka brak :oops: :cry:

inwalidom to naprawde ciezko cos znalezc! heh

pabloski
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączył: 21 cze 2011, 14:39
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mkcafe » 13 cze 2012, 17:35 Re: szukam pracy

Hejka! Myslimy z kumplami o zmianie miasta, bo w naszym wrony zawracają :D
Napiszcie proszę jak tam u was w Birmingham wygląda rynek pracy, czy jest szansa na bezproblemowe (szybkie) znalezienie zatrudnienia i jakie tam macie fabryki?.

mkcafe
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 13 cze 2012, 14:08
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez akrupa2 » 13 cze 2012, 19:26 Re: szukam pracy

w skrucie birmingham to najwiekszy chlew i najwieksza wiocha jaka tylko moze sie przydazyc,to miasto to skansens,rozwalajace sie stare opuszczone fabryki,do tego pogoda w kolko pada i trzeba w zimowej kurtce chodzic caly rok,ludzie co ja tutaj robie,omijac,moja dobra rada....miasto sinych i pernametnie opalonych.

akrupa2
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 lip 2011, 16:39
Reputacja: -3
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA