szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez Ewelajna1111 » 14 kwi 2012, 23:28 Re: szukam pracy

nio jezeli twoj jezyk ang jest komunikatywny to jest dobrze.tak jak pisalam wszedzie pracuja Polki i teamliderzy i nawet menagerowie sa Polacy :) wiec w co nie ktorych holtelach nie trzba znac angielskiego :) np.tak jest w moim hotelu ze same polki pracuja :) oczywiscie sa tego plusy i minusy,bo jak ktos nie zna jezyka to bezproblemu dogada sie :) ale jezyka angielskiego niestety nie ma szans podszkolic :( wiec w poniedzialek ladnie sie ubierz :) i spaceruj od hotelu do hotelu :) a uwierz mi tutaj jest na kazdym rogu hotel na hotelu :) typowe miasto hotelowo-przemyslowe z ci***ak NA CZELE :)- NIESTETY!! wrrrrr

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 29 lis 2011, 15:40
Lokalizacja: Bearwood/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Paola90 » 15 kwi 2012, 11:07 Re: szukam pracy

Ok dziekuje za informacje :) tak jak napisalas oby na poczatek byla praca. A z angielskim to i tak bedzie trzeba sie podciagnac i tak .
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
Paola90
Początkujący
 
 
Posty: 41
Wiek: 33
Dołączyła: 14 kwi 2012, 14:16
Lokalizacja: Bham/ erdington
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez rozyczka30 » 22 kwi 2012, 10:28 Re: szukam pracy

Witam szukam pracy sprzatanie domow lub pilnowanie dzieci z dojazdem do mnie czy moze ktos zna kogos kto nie ma gdzie dzieciczki zostawic lub moze jest w Birminhgam takowa agencja z gory dziekuje za info pozdrawiam
Avatar użytkownika
rozyczka30
Początkujący
 
 
Posty: 37
Wiek: 48
Dołączyła: 26 lut 2011, 00:22
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kaz-florki » 24 kwi 2012, 16:48 Re: szukam pracy

Witam.
Szukam pracy dla mężczyzny przebywającego w Birmingham. Czy jest ktoś kto mógłby pomóc?
Pozdrawiam
Katarzyna F.
katarzynaf@vp.pl

kaz-florki
Początkujący
 
 
Posty: 40
Wiek: 40
Dołączyła: 24 kwi 2012, 16:35
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Mirella21 » 4 maja 2012, 00:08 Re: szukam pracy

Witam.
Może ktos wie przez jaką agencje można sie dostać do pracy w sortowni paczek UKMAIL Na Erdinktonie ?

Pozdrawiam

Mirella21
Raczkujący
 
 
Posty: 66
Dołączyła: 3 maja 2012, 22:53
Reputacja: 24
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez akrupa2 » 5 maja 2012, 09:07 Re: szukam pracy

co do agencji pertemps trzeba mieć półroczne referencje na piśmie?dopiero wtedy zarejestrują

akrupa2
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 lip 2011, 16:39
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marhewka1 » 5 maja 2012, 20:15 Re: szukam pracy

Czesc. Moj znajomy ktory wlasnie co przyjechal z Polski szuka pracy. Jest uczciwym, pracowitym i dobrze zbudowanym mezczyzna. Moze podjac kazda prace w Birmingham albo w Worcester. Dniowki nocki, nie jest wybredny problem w tym ze zna angielski podstawowy. Czy znacie agencje ktore moga mu znalesc prace bez znajomosci angielskiego. Bardzo was prosze o pomoc bo czlowiek ma rodzine na utrzymaniu a jego firma w Polsce wlasnie upadla.
Pozdrawiam

marhewka1
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 44
Dołączyła: 11 kwi 2011, 13:11
Lokalizacja: Birmingam
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez akrupa2 » 5 maja 2012, 20:43 Re: szukam pracy

na razie lipa wszędzie,choć zarejestrują tp i tak nie ma co liczyć na prace.w pierwszej kolejności brani są anglicy

akrupa2
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 lip 2011, 16:39
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez alabaster » 5 maja 2012, 22:58 Re: szukam pracy

jest taki syf i dno z pracą - jak nigdy wcześniej !!! ludziki jest gorzej niż za czasów recesji - kilka lat temu !!! Anglia zdycha , to będzie kolejny ,,polski " syf i meczety :D

alabaster
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączył: 18 sie 2011, 10:10
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marhewka1 » 8 maja 2012, 10:37 Re: szukam pracy

Do Ewelajny...
Czesc.
Jak tylko cos znajdzie to dam Ci znac. Nasz znajomy szuka na razie w Worcester bo ma tam darmowy pokoj ale moze pracowac tez W Birmingham. Ja mieszkam w Birmingham ale pracuje 30 mil od Bham i dojezdzam kazdego dnia do pracy za Coventry. Ja nigdy nie pracowalam przez agencje i dlatego w ogole sie nie orientuje jak to jest z agencjami. Nie pracowalam tez nigdy w Birmingham i nie mam zadnych kontaktow. To co szukalam przez internet albo dzwonilam to wszedzie chca angielski. Ja to rozumiem ze trzeba znac angielski sama po 5 latach mam juz b.dobry angielski ale on potzrebuje pracy z tym co ma. Z tego co jednak zaobserwowalam w Birmingham to czesto Polacy nie mowia po angielsku bo go nie znaja np. przychodza z kims kto zna angielski do banku albo do lekarza. Ale przecierz gdzies pracuja prawda. Wiec moje pytanie gdzie pracuja skoro nie wymagają od nich jezyka? Czyli jest to mozliwe......

marhewka1
Początkujący
 
 
Posty: 15
Wiek: 44
Dołączyła: 11 kwi 2011, 13:11
Lokalizacja: Birmingam
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darios111 » 10 maja 2012, 10:25 Re: szukam pracy

alabaster napisał(a):jest taki syf i dno z pracą - jak nigdy wcześniej !!! ludziki jest gorzej niż za czasów recesji - kilka lat temu !!! Anglia zdycha , to będzie kolejny ,,polski " syf i meczety :D


To prawda... podpisuję się pod tym na 100%. A ponadto, co niektórzy nasi 'rodacy-cwaniacy' wykorzystują obecną ciężką sytuację i próbują przy okazji w prymitywny sposób nabić w butelkę swoich ziomali, szukających tutaj pracy i wyciągnąć od nich pieniądze za friko. Mam jednak nadzieję, że znajdą niewielu naiwnych.

Bądźcie więc ostrożni i uważajcie np. na tego typu shiit-oferty pracy (...oczywiście znajomość angielskiego - nie jest wymagana): http://www.poloniusz.pl/o1-1j00bg/
Też próbuję ostatnio pomóc znajomemu, więc i tę "ofertę" sprawdziłem. Już po pierwszym mailu - czuć tutaj smród na odległość... :mrgreen: A wkrótce, niejaki pan Czarek D. (...tylko 'pośrednik', posługujący się e-milem *****.ukgov@wp.pl i angielskim nr tel., hehe...) poprosi o jak najszybszą wpłatę 390 zł za "tłumaczenie tzw. dokumentacji wyjazdowej oraz umowy" (...i to pilne, bo oferta jest aktualna tylko do jutra!) - pomimo tego, że człowiek jest już przecież na miejscu, w Anglii... :lol:

...oj, Polacy-rodacy, to jest po prostu żenada i wstyd...!!!

darios111
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączył: 4 sty 2012, 14:02
Lokalizacja: Birmingham / Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez reni83 » 11 maja 2012, 08:34 Re: szukam pracy

Poszukuje pracy na weekendy.Mam duze doswiadczenie w zawodzie:stolarz-tapicer.

reni83
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 3 lut 2011, 21:08
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mogwai7 » 11 maja 2012, 09:03 Re: szukam pracy

Witam! Za dwa tygodnie przeprowadzam sie z Londynu do Birmingham. Mam pytanie? Czy ktos wie jak jest z praca dla doswiadczonych kierowcow class1?

mogwai7
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 maja 2012, 08:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 14 maja 2012, 19:49 Re: szukam pracy

marhewka1 napisał(a):Czesc. Moj znajomy ktory wlasnie co przyjechal z Polski szuka pracy. Jest uczciwym, pracowitym i dobrze zbudowanym mezczyzna. Moze podjac kazda prace w Birmingham albo w Worcester. Dniowki nocki, nie jest wybredny problem w tym ze zna angielski podstawowy. Czy znacie agencje ktore moga mu znalesc prace bez znajomosci angielskiego. Bardzo was prosze o pomoc bo czlowiek ma rodzine na utrzymaniu a jego firma w Polsce wlasnie upadla.
Pozdrawiam



A próbował w Koito? To firma w droitwich produkują lampki do samochodzików, może tam niech spróbuje. tam ciągle są oferty, szczególnie technicznych a z tego co wiem to duża część worchester tam pracuje ;)
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez azalia88 » 15 maja 2012, 11:38 Agencja IGD - praca na gazetach.

Kochani jestem tu nowa i bardzo prosze o informacje na temat agencji IGD. Dostalam oferte pracy przy gazetach.

azalia88
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 15 maja 2012, 11:30
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA