szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 16 maja 2012, 14:12 Re: szukam pracy

Jak nie ma angielskiego, to pracę bedzie mu bardzo ciężko znaleść. Jest taka agencja koło bullringu GBR tam na owoce np biora bez jezyka.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 16 maja 2012, 19:06 Re: szukam pracy

xxxx30 napisał(a):Jak nie ma angielskiego, to pracę bedzie mu bardzo ciężko znaleść. Jest taka agencja koło bullringu GBR tam na owoce np biora bez jezyka.



Hmm jesli to ta sama agencja o ktorej wspominaja uzytkownicy na innych tematach forum to ja dziekuje.ci***ak agencja a praca przypomina te na plantacjach bawelny w czasach secesyjnych.heh... jedno jest pewne dobrze by wyczulic zmysl i nieufnosc bo kto wie na jaki kamien sie trafi
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez grajek151 » 18 maja 2012, 02:46 Re: Agencja IGD - praca na gazetach.

azalia88 napisał(a):Kochani jestem tu nowa i bardzo prosze o informacje na temat agencji IGD. Dostalam oferte pracy przy gazetach.


Omijaj z daleka.

grajek151
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 34
Dołączył: 3 lip 2010, 06:32
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: -3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez gosiekth » 18 maja 2012, 09:44 Re: szukam pracy

Cześć kochani :) Jestem młodą studentką i chcę wyjechać z koleżanką i kolegą do UK do pracy i ostatnio myślałam właśnie o Birmingham (moi znajomi, którzy jeździli m.in. do UK mówili, że jest tam dość fajnie i znajdowali pracę). Oczywiście na gruszki na wierzbie nie liczę, szukam głównie pracy na wakacje, chyba, że opatrzność czuwa i da mi możliwość rozwoju w UK na tyle, żeby zrezygnować ze studiów. Problem w tym, że miałam mieć wolny już cały czerwiec, ale przez jednego z super niezawodnych profesorów siedzę przynajmniej do 20 czerwca w PL.
Szukałam już ogłoszeń typowo na summer time na gumtree, londynku i jobseekers. Szukałam też na irlandzkich stronach, bo jest to anglojęzyczny kraj, a właśnie taki najbardziej mnie interesuje. Nie chcę się tu ogłaszać, ale chciałam zapytać czy jest ciężko? Uważam,że angielski mój jest dość dobry, choć byłam rok temu w Irlandii u brata i trochę nie umiałam się przełamać z mówieniem no i akcent zupełnie nijak ma się do tego,który ma się w szkole.. Więc właściwie uczy się 'słuchać' od samego początku.. Oglądam angielskie filmy, żeby się trochę osłuchać. Ale wracając do sedna: Nie mam za dużo do zaoferowania, jestem po liceum ogólnokształcącym i od razu poszłam na studia dzienne, doświadczenie w pracy mam jedynie jako wolontariusz przy dzieciach i w sprzątaniu (tak wiem, wręcz imponujące osiągnięcia), mam też ukończone szkolenie BHP z ergonomią w ramach kierunku studiów. Czy mam jakąkolwiek szanse, by złapać tam pracę chociaż na te 3 miesiące? Czy mam się nie napalać jakoś specjalnie? Większość ofert, na który byłabym w stanie aplikować są 'ASAP' a więc wiem, że czekać do połowy czerwca na mnie nie będą.. Składałam aplikacje do parku rozrywki wczoraj i na summer school dla dzieci z różnych krajów, ale wiecie jak to jest szukać w Polsce pracy za granicą (nie przez agencje, bo wiem troche jak to wygląda...). Dlatego pytam o radę, czy jechać na ryzyka, czy po prostu nie ma to sensu? Bardzo bym chciała zdobyć jakieś doświadczenie w pracy za granicą, bo za rok będzie łatwiej i łatwiej a myślę po studiach przeprowadzić się właśnie do UK albo do Dublina. I tak mi mówili trochę o Bristolu i Birmingham byle nie jechać do Londynu, bo tam wszyscy na wakacje wyjeżdżają za pracą.. no nie wiem. Macie jakieś rady dla mnie? :oops:

gosiekth
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 31
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:31
Lokalizacja: Jeszcze Polska ;)
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 18 maja 2012, 17:10 Re: szukam pracy

A i owszem, znajdź pracę przez internet wyszukując firmy które zajmują się produkcją masową jak Hozelock lub Tyco Electronics, firmy takie zatrudnią na dłuższą metę lub też jak wolisz na pewien czas. Kwestia tylko interview, co do tego to może lepiej przyjechać zaokrętować się u rodzinki lub znajomych na krótko tylko by zahaczyć się i stamtąd szukać.to jest jakieś jedyne bezpieczne rozwiązanie. a praca jest tylko wystarczy chcieć ;) :grin: :grin: :mrgreen:
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez gosiekth » 18 maja 2012, 17:18 Re: szukam pracy

dzięki za odpowiedź :) Wiesz, ja nigdy nie wątpiłam, że pracy NIE DA się znaleźć, bo faktycznie na byle co wystarczy po prostu chcieć. Co do znajomych, to juz ich tam nie ma, mam kolegę w Bristolu i dziewczynę znajomą, która ma już rodzinę.. jeszcze w Cambridge koleżankę, ale mówiła, że dorog tam u niej jeśli chodzi o zamieszkanie i wgl.
Co do szukania w Polsce TERAZ pracy tam, to jest to dość trudne, ale jeśli chodzi o interview to coraz więcej pracodawców dopuszcza wersję 'przez skype', także nie jest to już taki ogromny problem. Rzecz w tym, że nie mam za bardzo przydatnego doświadczenia w pracy, bo moim priorytetem było skończenie szkoły i lepsze studia..
No nic będę codziennie sprawdzac nowe oferty.. jak na razie to napisałam do dwóch rodzin o opiekę nad dziećmi, bo zwykle jest to praca od poniedzialku do piątku wiec na weekendy mogłabym coś znaleźć już na miejscu.. A tak to cięzko mi znaleźć coś wiarygodnego, albo gdzie nie wspominają o tym doświadczeniu :( Tylko jak je mam zdobyć, jak wszedzie już chcą doświadczonych!!! :cry:

gosiekth
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 31
Dołączyła: 18 maja 2012, 09:31
Lokalizacja: Jeszcze Polska ;)
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez grajek151 » 18 maja 2012, 21:34 Re: szukam pracy

Jak szukasz opieki jako opiekunka to na job centre jest kilka ogloszen w tym kierunku takze sadze ze z tym nie bedziesz miec problemu ;) Powodzenia!

grajek151
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 34
Dołączył: 3 lip 2010, 06:32
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez niezwyczajny » 21 maja 2012, 21:09 Re: szukam pracy

Cześć wszystkim ponownie

Szukam pracy w Birmingham, do tej pory pracowałem przy komputerach, serwis, naprawy, czyszczenie, systemy operacyjne, aplikacje itp. itd.
montaż kamer, kabli lan, nadajników radiowych w tym na dużych wysokościach, domofonów, alarmów itp.
czy ktoś ma namiary na jakieś firmy lub miejsca gdzie mógłbym się przydać? bardzo proszę o jakieś namiary jeśli takowe posiadacie, wszelkie info mile widziane, wszystko może mi się przydać :) jestem w UK nowy, angielski znam w stopniu średnio zaawansowanym :)
Avatar użytkownika
niezwyczajny
Początkujący
 
 
Posty: 24
Dołączył: 15 kwi 2012, 23:44
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez grajek151 » 22 maja 2012, 02:17 Re: szukam pracy

Hej. Wczoraj w Job centre jak bylem widzialem kilka ofert ktore odpowiadalyby temu co napisales ;)

grajek151
Raczkujący
 
 
Posty: 54
Wiek: 34
Dołączył: 3 lip 2010, 06:32
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 22 maja 2012, 22:05 Re: szukam pracy

niezwyczajny napisał(a):Cześć wszystkim ponownie

Szukam pracy w Birmingham, do tej pory pracowałem przy komputerach, serwis, naprawy, czyszczenie, systemy operacyjne, aplikacje itp. itd.
montaż kamer, kabli lan, nadajników radiowych w tym na dużych wysokościach, domofonów, alarmów itp.
czy ktoś ma namiary na jakieś firmy lub miejsca gdzie mógłbym się przydać? bardzo proszę o jakieś namiary jeśli takowe posiadacie, wszelkie info mile widziane, wszystko może mi się przydać :) jestem w UK nowy, angielski znam w stopniu średnio zaawansowanym :)



wyślij CV do firmy YALE w aldridge. powinni mieć coś dla Ciebie
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez jo14189 » 23 maja 2012, 07:06 Re: szukam pracy

ja szukajacym radze zrobic sobie tournee po agencjach, do jobcentre i zapytac wojka google o prace w bham:) tutaj pracy nie znajdziecie
HaPpy MaMa & ŻoNa :)
Avatar użytkownika
jo14189
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 34
Dołączyła: 21 lis 2011, 10:38
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez eric27 » 23 maja 2012, 13:26 Re: szukam pracy

W niedzielę w polskim sklepie na Radford Road w Coventry widziałem ogłoszenie o zapotrzebowaniu na pracowników do sortowania owoców w Stratford wymagany własny tranaport.

Powodzonka i pozdrawiam :D

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

KobietaPostNapisane przez just_ka » 25 maja 2012, 16:55 Re: szukam pracy

w najbliższym czasie chcę stać się mieszkanką Birmingham.
wiem, że to szaleństwo, ale wybieram się w ciemno.
czytając Wasze posty mam nadzieję, że mi się uda znaleźć pracę w szybkim czasie.
Avatar użytkownika
just_ka
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Wiek: 38
Dołączyła: 25 maja 2012, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez godziogodzio » 25 maja 2012, 19:49 Re: szukam pracy

sama jedziesz?

godziogodzio
Raczkujący
 
 
Posty: 67
Dołączył: 16 kwi 2012, 20:23
Reputacja: -9
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 26 maja 2012, 10:36 Re: szukam pracy

Eeee jeśli masz na przeżycie kilku miesięcy to spoko.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA