szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

MężczyznaPostNapisane przez artis1990 » 29 cze 2012, 09:54 Re: szukam pracy

Jak nie doświadczenie to lokalizacja. Ja to mam pecha. Większość ogłoszeń to okolice West Brom, Wolverhampton, Coleshill. Jeszcze w moim przypadku gdy nie ma się prawa jazdy to jest horror tu coś znaleźć. Nie poszukuje nikt młodego chłopaka po collegu (BTEC National Certificate in Business, Retail and Administration) z bardzo dobrym angielskim?

artis1990
Początkujący
 
 
Posty: 25
Wiek: 33
Dołączył: 1 paź 2008, 18:48
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Peter 79 » 29 cze 2012, 10:32 Re: szukam pracy

Witam tez nie moge znalesc pracy.Mialem juz BHP w jednej fabryce ale niestety nadal praca nei ruszyla przez agencje.Ciagle mowia aby czekac az zadzwonia i praca ruszy.W kilku innych agencjach w których jestem zarejstrowany tez nie maja roboty.Nie wiem czy trafilem na jakis dziwny okres tutaj w Telford z praca.Czy to normalne.Mialem juz doswiadczenie w pracy w ANglii niestety licencja na wozki widlowe angielska skonczyl sie termin waznosci.Czy ktos z was wie jak znalesc tu prace,skoro agencje maja tylu chetnych?

Peter 79
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 cze 2012, 12:48
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lomza80 » 29 cze 2012, 22:32 Re: szukam pracy

Hey czy orientujecie sie o jakiejsc pracy na zasadzie ' cash in hand' w okolicach Walsall, West Brom, Wolverhampton i Birmingham?
Znajomy szuka pilnie ale nie wie gdzie ma sie kierowac. Probowal juz w kilku chip shop-ach jako kierowca ale wszedzie maja ludzi(swoich).
Znajomy ma auto, angielski na bardzo dobrym poziomie i jest dostepny 24/7.
PRosilbym o informacje na pw badz tutaj.
Bardzo wazne.
Z gory dziekuje

lomza80
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 22 cze 2012, 05:39
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Damage » 30 cze 2012, 07:52 Re: szukam pracy

Witam. Szukam pracy na okres 2 miesięcy od 3 lipca w birmingham. Jestem zainteresowany dosłownie wszystkim, jak ktoś ma jakieś info bardzo proszę o na miary, z góry dzięki!

Damage
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 30 cze 2012, 07:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 30 cze 2012, 12:58 Re: szukam pracy

Użyj internetu. Jednak będąc w polsce nie łatwo jest coś znaleść.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyHekate » 30 cze 2012, 18:47 Re: szukam pracy

w best connection ponoc przyjmuja do pracy przy rozladowywaniu palet... ale nie wiem czy jeszcze kogos szukaja-warto sie zapytac.
no i tradycyjnie w polskich agencjach na warzywa :?
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lomza80 » 1 lip 2012, 00:36 Re: szukam pracy

czy to jest praca na zasadzie cash in hand ?

lomza80
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 22 cze 2012, 05:39
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 1 lip 2012, 14:33 Re: szukam pracy

hmm nie spotkałem się jeszcze z żadną agencją która płaciłaby cash in hand. Wszystkie z jakimi miałem styczność miały tygodniówki.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez lomza80 » 1 lip 2012, 15:23 Re: szukam pracy

a znacie moze miejsce gdzie placa cash in hand ?

lomza80
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 22 cze 2012, 05:39
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Aranthea » 2 lip 2012, 02:18 Re: szukam pracy

Witam serdecznie , aktualnie jestem z moim bratem ja (24 L) , brat (19 L) w Wednesbury i poszukujemy pracy , w okolicach właśnie Wednesbury , Birmingham itd , jak by co to autko mamy ,więc dojazd jest .

Wiadomo ,że najlepiej by było żeby trafić na pracę w tym samym miejscu , bo koszta dojazdu idą wtedy na pół

Pracy szukamy na wakacje , może ciutkę dłużej ;P

Ja posiadam prawo jazdy ( niestety tylko kat . B)
Polski kurs na wózki widłowe tzw. tu FLT , ale z tego co tag patrzę jedni respektują polskie kursy inni nie .
Z wykształcenia technik mechanik , w pl pracowałem 3 lata jako mechanik/wulkanizator (bardziej wulkanizator :P ), jakieś 4 miechy jako magazynier (picker), ochroniarz ,pracownik produkcyjny okien PCV(Plastiki ^^)

Brat posiada niestety tylko kurs na wózki, jeszcze się uczy i pracy raczej na wakacje szuka, bo jeszcze 1 rok szkoły mu został ;p

Ogólnie jesteśmy młodzi , chętni do pracy , ogarnięci , punktualni , dokładni w tym co robimy.

Język na poziomie komunikatywnym , z małymi problemami , ale ogólnie potrafimy się dogadać (z rozmów ogarniamy jakieś 80 % przekazu )
Na NIN mamy spotkanie umówione , konta w banku założone , numery z uk też są .

Jeśli słyszeliście o jakich wolnych wakatach (magazyny , fabryki czy co kolwiek wartego uwagi , może być przez agencję )to prosiłbym o zostawienie na pw wiadomości
Pozdrawiam

Aranthea
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 1 lip 2012, 09:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xxxx30 » 2 lip 2012, 13:39 Re: szukam pracy

gonitwa po agencjach pytać dzwonić i coś znajdziecie. Jak macie wózki wymieńcie na angielskie papiery to prace też łatwiej bedzie znaleść no i lepsze pieniądze...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
xxxx30
Rozeznany
 
 
Posty: 146
Wiek: 12
Dołączył: 14 kwi 2012, 10:03
Lokalizacja: Szczecin/Bham/Erdington
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Peter 79 » 3 lip 2012, 17:04 Re: szukam pracy

Lady Hekate wlasnie z Best connection czekam aby w koncu ta praca ruszyla i sie doczekac nie moge w kolko do nich dzwonie a oni ciagle mowia ,ze jeszcze nie moga ruszyc z robota.Najgorsze jest to ze kasa sie powoli mi juz konczy.I nie wychodzi jak sam chodze po fabrykach i agencje tez nie moga nic znalesc.Angielska licencja sie skonczyla a odnowienie licecncji na wozki kosztuje 205 funtow.Papierow polskich na wozki nie chca respektowac tutaj.

Peter 79
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 cze 2012, 12:48
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez monika26m » 3 lip 2012, 19:49 Re: szukam pracy

Peter 79, a moj kolega dostal prace z best connection pare dni temu, mowil, ze duzo osob z nim poszlo do pracy z tej agencji, takze mecz ich tam !!

monika26m
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 30 cze 2012, 16:39
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Hunteros30 » 3 lip 2012, 21:21 Re: szukam pracy

Papiery z Polski respektują w większości firm. co do agencji to mnie też zaczynają dobijać, ciągłe telefony z pytaniem czy mogą wysłać moje cv do pracodawcy. a już od 2 tyg cisza. jakby ktoś coś wiedział to plis na priva.

byłem się zarejestrować w job center i na dodatki job seeking allowance, housing benefit co by nie do końca stracić na braku pracy ;( heh
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez tm88111 » 4 lip 2012, 20:53 Re: szukam pracy

Witam
W hotelu Formuła 1 do pracy szukają do sprzątania pokoi.

tm88111
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 12 gru 2010, 14:13
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA