szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez 74mika » 15 lis 2012, 15:56 Re: szukam pracy

Jestem z Erdington w Birmingham czy może ktoś wie o jakieś pracy w tych okolicach?
Jest jeden problem kiepsko umiem angielski jedynie tyle co ze szkoły :|
Wiem że bez dobrej znajomości angielskiego nie tak łatwo jest dostać pracę ale też wiem że pracują ci którzy go kompletnie nie umieją.
Proszę o pomoc i może jakieś namiary :)

74mika
Początkujący
 
 
Posty: 13
Wiek: 50
Dołączyła: 5 lis 2012, 17:22
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malita » 15 lis 2012, 19:21 Re: szukam pracy

szukam pracy na czarno jestem zawodowym kierowca kat. c+e. d+e posiadam rowniez licencje na wozki widlowe.

malita
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 15 lis 2012, 17:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Michigan » 17 lis 2012, 07:33 Re: szukam pracy

74mika napisał(a):Jestem z Erdington w Birmingham czy może ktoś wie o jakieś pracy w tych okolicach?
Jest jeden problem kiepsko umiem angielski jedynie tyle co ze szkoły :|
Wiem że bez dobrej znajomości angielskiego nie tak łatwo jest dostać pracę ale też wiem że pracują ci którzy go kompletnie nie umieją.
Proszę o pomoc i może jakieś namiary :)


Ja mam 3 lata doświadczenia jako manager w PL, rok za barem w klubie, mówię płynnie po angielsku i od miesiąca nie mam pracy :D

Powodzenia życzę :P

Michigan
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MadRide » 17 lis 2012, 08:26 Re: szukam pracy

wlasny transport, chec do pracy i angielski i pracy jest mnostwo. Trzeba sobie tylko zdac sprawe z tego, iz zaczyna sie od dolu, tj. gorszej pracy i mniejszej stawki i powoli pnie sie w gore. Jak ktos byl na wyzszym stanowisku w PL, to na pewno nie zacznie od takiego samego tutaj. Chyba, ze jakis mega inzynier lub doktor... I ciezko jest znalezc prace 100 merow od miejsca zamieszkania :roll:

Pertemps ma duzo pracy zawsze...
Avatar użytkownika
MadRide
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 10 sty 2012, 17:33
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Michigan » 17 lis 2012, 16:09 Re: szukam pracy

MadRide napisał(a):wlasny transport, chec do pracy i angielski i pracy jest mnostwo. Trzeba sobie tylko zdac sprawe z tego, iz zaczyna sie od dolu, tj. gorszej pracy i mniejszej stawki i powoli pnie sie w gore. Jak ktos byl na wyzszym stanowisku w PL, to na pewno nie zacznie od takiego samego tutaj. Chyba, ze jakis mega inzynier lub doktor... I ciezko jest znalezc prace 100 merow od miejsca zamieszkania :roll:

Pertemps ma duzo pracy zawsze...


Dziękówka, na pewno sprawdzę :)

Michigan
Początkujący
 
 
Posty: 28
Dołączył: 2 lis 2012, 13:09
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez andreas49 » 18 lis 2012, 10:33 Re: szukam pracy

W przyszłym roku kończy sie okres przejściowy dla obywateli Rumunii i Bułgarii w zakresie dostępu do rynku pracy w UE.
Szacuje sie ze 2 miliony biedaków i cyganów z tych krajów gotowych pracować za 1/3 stawki zapuka do drzwi UK. Oczywiscie przyjada tylko po to, wy "wyciagnac reke" po zasilki. Tak czy inaczej...
...kto teraz nie znajdzie pracy - za kilka miesiecy może wracać do PL.

pozdrawiam

andreas49
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 sie 2012, 23:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez danielkam » 18 lis 2012, 11:31 Re: szukam pracy

Ja planuje przyjazd do BHAM w drogiej połowie stycznia jeste ktos chetny na wspolny wyjazd i szukanie pracy ??

danielkam
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 11 lis 2012, 07:33
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 18 lis 2012, 12:08 Re: szukam pracy

Kolego wiesz ja bym Ci radzil poczekac z tym wyjazdem do kwietnia styczen to najgorszy czas jaki tylko mozna wybrac.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez danielkam » 18 lis 2012, 12:38 Re: szukam pracy

Ale w kwietniu moze byc za duzo cyganów i innych narodowosci ... wiec tez moze byc ciezko

danielkam
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 11 lis 2012, 07:33
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 19 lis 2012, 11:54 Re: szukam pracy

konczy sie cyganom w 2014 a nie 2013
takze jeszcze rok zostal

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez magda1984 » 19 lis 2012, 13:07 Re: szukam pracy

Agg czemu ty taka wredna jestes? Zawsze jak ktos o cos pyta to ty walisz takie odpowiedzi? Troche kultury dziewczyno!!!!

magda1984
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 22 paź 2009, 12:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez crystal21 » 23 lis 2012, 10:49 Re: szukam pracy

Pilnie szukam pracy w Bham. Jesli ktos cos slyszal prosze o kontakt. Z gory dziekuje. Pozdrawiam

Dodano: -- 23 lis 2012, 11:49 --

Pilnie szukam pracy w Bham. Jesli ktos cos slyszal prosze o kontakt. Z gory dziekuje. Pozdrawiam

crystal21
Początkujący
 
 
Posty: 16
Dołączyła: 11 paź 2011, 09:59
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez arlet006 » 25 lis 2012, 18:29 Re: szukam pracy

tak naprawde jezeli pojdziesz znia do agencji znajdzie wszedzie szczegolnie ,ze teraz jest busy okres. Nie musi znac wazne aby umiala odpowiedziec na podstawoe pytania a to jest do nauczenia sie.. Polecam am2pm......extra personel...

arlet006
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 2 wrz 2012, 19:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez heavenq » 26 lis 2012, 09:45 Re: szukam pracy

witam szukam jakieś pracy dorywczej lub na stale. mam 22 lata i posiadam karte CSCS

heavenq
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 26 lis 2012, 07:42
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lostman82 » 26 lis 2012, 11:04 Re: szukam pracy

arlet: nie wprowadzaj ludzi w blad: jesli znowu Polacy naucza sie przyjezdzac bez jezyka to beda wracac jeszcze szybciej niz przyjezdzaja.

Sam bylem swiadkiem sytuacji kiedy to w agencji, gdzie pracuje kilku Polaków/Polek pojawily sie nowe osoby, w tym Polacy i nie potrafili odpowiedziec na podstawowe pytania typu :
od kiedy jestes w uk, jak masz na imie itd

to nawet nie dostali formularzy do wypelnienia...

Dla zainteresowanych: praca jest i to sporo ofert ale jesli uwazacie ze bez znajomosci jezyka dostaniecie prace to sie zawiedzicie i tylko stracicie zainwestowane/pozyczone pieniadze na wyjazd. Sa dostepne darmowe kursy online podstaw angielskiego, nauczcie sie chcociaz z tydzien przed wyjazdem; to nie jest duzy wysilek a nikt wam pracy nie odmowi bo jezyka nie znacie...

ps. zaraz pewnie beda kontr argumenty ze jezyk zbedny jest...oczywiscie dla osob ktorych nie interesuje praca z ubezpieczeniem NIN, gwarantowana minimalna pensja 6,19 gbp wzwyz a na przyklad chcecie stac w deszcu 10 godzin i rozdawac ulotki z pensja 3-4 funty to przyjezdzajcie smialo...tyle ze taki zarobek w wiekszosci nawet nei pozwoli na oplacenie wynajmowanego pokoju...
Avatar użytkownika
lostman82
Początkujący
 
 
Posty: 37
Wiek: 41
Dołączył: 6 paź 2012, 15:17
Lokalizacja: Bg'ham / Yardley
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA