szukam pracy

Dyskusje na temat pracy w Birmingham ...

KobietaPostNapisane przez stillinback » 9 lut 2013, 22:01 Re: szukam pracy

Mam wrazenie, ze kazda praca omija mnie szerokim lukiem.
Wciaz szukam :)
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez euphora23 » 10 lut 2013, 13:04 Re: szukam pracy

Gdynianka ;-) nie wiem na co szukaja ale taka informacje mialam od mojej znajomej ;)
Avatar użytkownika
euphora23
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 23 cze 2011, 11:34
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez AngelikaW » 11 lut 2013, 08:37 Re: szukam pracy

Szukam Pracy!!
Jestem w Anglii 4 miesiace.. akurat trafilam na okres w ktorym znalezienie pracy graniczy z cudem... mam 21 lat w Polsce pracowalam juz chyba przy wszystkim od sklepu z ciuchami do montowania szyb samochodowych w fabryce Opla ;p Pracowalam tez rok w Holandii na magazynach. Szukam pracy byle jakiej byle jakas byla ;p bo siedzenie w domu przyprawia mnie juz o depresje ;] Blagam ! Jesli macie jakies namiary piszcie ;]

Z angielskim jest roznie, zrozumiem wiele z wypowiedzeniem sie jest raczej srednio, chociaz sa takie dni ze dostaje oswiecenia i mowe biegle ;p zalezy o co chodzi :D

AngelikaW
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 15 sty 2013, 22:59
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez vanvan » 11 lut 2013, 10:33 Re: Które agencje

Witam, jak kolega u gory rowniez mam podobne pytanie a wiec lekko odswiezam temat(po dwoch dniach? ;), moze ktos odpowie; W angli ponad 7 lat, wieloletnie "doswiadczenie" z roznych fabryk, magazynow, angielski bardzo dobry, ale juz zdecydowanie mam dosc miasteczka w ktorym aktualnie mieszkam, mysle nad przeprowadzka do birmingham. A wiec jak teraz wyglada u was z praca? Do agencji i po dwoch dniach juz gdzies pracuje czy nadal nieskonczyl sie niekorzystny, bezrobotny poczatek roku w bham? No i jak z stawkami? Wszedzie minimalna i bardzo rzadko da sie cos znalesc ponad to czy tez moze zalezy jak sie trafi?

vanvan
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 lut 2013, 10:27
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez stillinback » 11 lut 2013, 17:29 Re: szukam pracy

Tez wlasnie trafilam na niezwykle trudny okres w West Midlands. Od pazdziernika w Anglii, a tylko dwa dni w pracy. Ktos moglby sobie pomyslec, ze siedze jak ksiezniczka i czekam, az praca laskawie zapuka do mych drzwi. Ale niestety tak nie jest. Biegam po agencjach, wertuje ogloszenia, ale co zrobic... Martwy okres.. Szukam i szukam. Moze w koncu cos znajde.
Aby zobaczyć całą treść musisz być zalogowany i posiadać co najmniej 3 posty na forum.
Avatar użytkownika
stillinback
Rozeznany
 
 
Posty: 243
Dołączyła: 24 paź 2012, 15:52
Lokalizacja: Walsall/Wlkp
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lichfield579 » 15 lut 2013, 11:49 Re: szukam pracy

Witam, jestem w uk od poczatku pazdziernika i tez poszukuje pracy. Moje dosw w pracy w uk nie jest zbyt obfite, ale na pracy w magazynie znam sie dobrze. Po nicku mozna sie domyslic ze mieszkam w Lichfield, niby jest tam ten fradley park, ale to nie swiadczy o tym ze mozna znalezd prace. Mam pytanie kiedy sie skonczy ten piep....ny okres i zaczna przyjmowac do pracy?????

lichfield579
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 lut 2013, 11:52
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam-90 » 15 lut 2013, 15:43 Re: szukam pracy

Podobno ten okres konczy sie w polowie marca i zaczynaja sie nabory na kwiecień
MAm nadzieje ze tak bedzie, sam przylatuje w tym okresie do anglii ;)
tzn wracam po rocznej przerwie

Adam-90
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 9 lut 2013, 14:12
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez *Gdynianka* » 16 lut 2013, 22:06 Re: szukam pracy

stillinback napisał(a):Tez wlasnie trafilam na niezwykle trudny okres w West Midlands. Od pazdziernika w Anglii, a tylko dwa dni w pracy. Ktos moglby sobie pomyslec, ze siedze jak ksiezniczka i czekam, az praca laskawie zapuka do mych drzwi. Ale niestety tak nie jest. Biegam po agencjach, wertuje ogloszenia, ale co zrobic... Martwy okres.. Szukam i szukam. Moze w koncu cos znajde.


Wbijaj koleżanko koniecznie do Best Connection na Tyseley, polecam też Neona, Nexta i Simply Recruitment. W Extra Pesonel narazie cisza, ale warto podpytywać, AM2PM ma fuchy kilkudniowe. Zauważyłam też, że warto zostawiać CV w agencjach nawet jeśli nie chcą cię zarejestrować, bo tak można dostać kontakt bezpośredni do rekrutera z pominięciem recepcji (która często zbywa dzwoniącego).
Avatar użytkownika
*Gdynianka*
Początkujący
 
 
Posty: 29
Wiek: 40
Dołączyła: 18 gru 2012, 17:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez akrupa2 » 17 lut 2013, 17:06 Re: szukam pracy

Ja przylatuje do bham,na początku marca,ale mam obiecane w jednej z agencji że jak wróce do bham,to mam się do zgłosić do jednego z konsultantów!Myślę że mnie nie wydymają.

akrupa2
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączył: 12 lip 2011, 16:39
Reputacja: -3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez michalW » 18 lut 2013, 17:17 Re: szukam pracy

prosil bym o pomoc w sprawie pracy gdzie sie udac przyjme kazda prace z gory dziekuje i pozdrawiam

Dodano: -- 18 lut 2013, 18:17 --

prosil bym o pomoc w sprawie pracy gdzie sie udac przyjme kazda prace z gory dziekuje i pozdrawiam

michalW
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączył: 24 paź 2012, 11:20
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lichfield579 » 18 lut 2013, 21:37 Re: szukam pracy

Witam polecam the best connection w Tamwrocie tam przyjmuja do Faureci we fradley parku. Jutro tam ide na introduction :P

lichfield579
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 lut 2013, 11:52
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewelina05612 » 20 lut 2013, 12:54 Re: szukam pracy

Witam,szukam pracy jako operator frezarki CNC. Posiadam doświadczenie w zakresie obróbki detali z : stali, żeliwa, aluminium, stali nierdzewnej, plastiku i innych metali nieżelaznych. Pracowałem "w wązkich tolerancjach" typu H7. Obsługiwałem DMC 103V oraz DMU 50 z oprogramowaniem HEIDENHAIN. Samodzielnie ustawiałem i wdrażałem nowe detale oraz wprowadzałem korekcje w programie i jestem w stanie napisać proste programy na maszynie. Język angielski w stopniu komunikatywnym, dyspozycyjny od zaraz.

Andrzej tel. 07549842037

ewelina05612
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 24 sty 2013, 12:46
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Junak » 22 lut 2013, 07:50 Re: szukam pracy

Witam, od maja 2013 poszukuję pracy jako mechanik - serwisant motocyklowy ( branża samochodowa również nie jest mi obca ). Motocyklami zajmuję się od 15 lat, są one też moją życiową pasją. Do wyjazdu z kraju nad Wisłą zmusza mnie sytuacja życiowo - materialna, po prostu obecnie bardzo ciężko jest utrzymać rodzinę od "pierwszego do pierwszego...". Język angielski znam na poziomie dobrym. Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i informacje z tej branży.
Pozdrawiam Piotr
e-mail: europa.gb3@gmail.com" rel="nofollow" onclick="window.open(this.href);return false;

Junak
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 19 gru 2012, 18:02
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darekdario » 23 lut 2013, 19:05 Re: szukam pracy

agg napisał(a):Dzieki, ze chociaz ktos zalapal o co mi chodzi :wink:
moze faktycznie ostro zaczelam, ale jest to temat, ktory przewija sie czesto na forach i wzbudza wiele oburzenia :roll:
nie chodzi mi o to , ze kazdy powinien znac biegle j. ang., ale przynajmniej w takim stopniu by sie dogadac, a przede wszystkim moc znalezc sobie prace i swobodnie pracowac. :-) mi w takiej sytuacji zaraz nasuwa sie stereotyp polaka, co przyjezdza do uk, reke po wszystko wyciaga, a sam z siebie nic nie jest w stanie dac, nie wysilil sie nawet by sie jezyka nauczyc. ale to takie moje prywatne "zboczenie" :-D
zgadzam sie Bernii- temat zamkniety :-)


zgadzam sie z Tobą w 100% !!!!
Avatar użytkownika
darekdario
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 24 maja 2012, 21:38
Lokalizacja: Birmingham, Erdington
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kamilkaa1111 » 25 lut 2013, 19:44 Re: szukam pracy

hey mam pytanie czy wiecie coś na temat pracy na pol etatu mój angielski jest b.dobry poszukuje cos od piatku do poniedzialku bo we wtorki, srody i czwarki mam college. Gdyby ktokolwiek wiedzial cos na temat Part Times Jobs to prosze byla bym wdzieczna gdybyscie dali mi znac ...

pozdrawiam Kamila. :)

kamilkaa1111
Początkujący
 
 
Posty: 44
Dołączyła: 13 sty 2012, 19:03
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do PRACA